Reklama

Mary Kay

Katy (St, 28. 3. 2007 - 20:03)

se nedivím, že si myslíš, že je MK srovnatelná s Avonem, když nemáš ucelenou péči... to pak můžeš plácat Lancome s Ryorem a houbi poznáš... Jestli si myslíš, že u Avonu se neplatí značka, tak jsi naivní...

Radka (So, 24. 3. 2007 - 18:03)

Katko a každému sedí něco jiného toď je můj názor tobě to třeba nesedlo beru to jako fakt abysme se stále zlepšovali a zdokonalovali

Radka (So, 24. 3. 2007 - 18:03)

Plně stebou souhlasím Mary Kay dělá zázraky

ivanka (So, 24. 3. 2007 - 13:03)

katko,fakt to neni pohadka,jeste si vezmu do parady moji mamku,je ji 65 a pokud se i tady jasne ukaze vyrazne zlepseni pleti,tak budu na sto pro presvedcena o spravnosti meho rozhodnuti a uz mi nikdy nikdo me rozhodnuti nebude moci vyvratit.

katka (So, 24. 3. 2007 - 10:03)

ivanko, pekna pohadka

ivanka (Pá, 23. 3. 2007 - 22:03)

a mimochodem,te pani je sedmdesat!!!! Deset let pouziva MK a je strasne krasna.

ivanka (Pá, 23. 3. 2007 - 22:03)

tak jsem se prokousala celou diskuzi abych byla trochu v obraze.Pred par dny jsem sama od sebe hledala nejakou poradkyni MK v mem okoli,protoze jsem mela pocit,ze se s touto kosmetikou musim seznamit.Nasla jsem si pani,ktere bych na fotce nehadala vic,nez 50let a jelikoz je mi pres 40,tak jsem si s ni dohodla schuzku,ja byla totiz presvedcena,ze chci byt poradkyni.Sesla jsem se s tou pani a kdyz mi rekla svuj skutecny vek,padala jsem do mdlob.Vyzkousela jsem si vse,co mi nabidla a se svou citlivou pleti jsem se citila moc dobre.Od toho dne pouzivam na sobe zakoupenou radu a den ode dne je moje plet lepsi,lidi si tady toho hned vsimli,jsem vlastne chodici reklama na MK.A jeste prad tydnem si lidi mysleli,ze maly synek se kterym jsem ve svem veku na MD,je muj vnuk.
Takze ja vim,ze moje volba byla ta spravna a hlavne,byla to MOJE volba,sama jsem si za tim sla.

uma (Ne, 18. 3. 2007 - 22:03)

Mary Kay,Oriflaine,Avon všechno na jedno brdo,mám vyzkoušeno a můžu porovnat,jsou daleko lepší kosm.výrobky,hlavně co se týče krému n aobliček,těl.mléko a těl.kosmetika.Avon je úplná močka

Radka (St, 14. 3. 2007 - 19:03)

Lidus: ahojky sem z prahy pokud by si opravdu měla zájem o nalíčení můžeš se miozvat na email: RadkaVoglova"seznam.cz

Lidus (So, 3. 3. 2007 - 22:03)

To bylo pro Radku.Od Mary kay mam obrousky na pohlceni mazu kdyz se Vam leskne oblicej, ty co maj mastnou plet tak vi o cem mluvim. Od ty doby se bez obrousku neobejdu. Tyhle obrousky jsem nasla i ve znackovych obchodech s kosmetikou ale za trojnasobne vyssi cenu.

Lidus (So, 3. 3. 2007 - 22:03)

Ahoj a odkat si? ja bych mela zajem o naliceni.

Radka (Út, 13. 2. 2007 - 15:02)

Milá Renato hlavně stíny od MK ou odolné proti stěru proto ti mohou připadat jiné.A josu opravdu příjemné a dlouho drží jak píšeš to máš pravdu.

Radka (Út, 13. 2. 2007 - 15:02)

a je špatné , že Vám knihu krásy poradkyně jen tak vydala to se opravdu u nás nedělá chápu , že jste asi narazila na špatnou poradkyni a že máte nějaké špatné zkušenosti ale soui jin poradkyně jako třeba já , nikomu nic nevnucuju a s tou klientkou si popovídám zcela o běžných životních problémech a nijak ji nic nevnucuju.

Radka (Út, 13. 2. 2007 - 15:02)

já sem Vás tim nehtěla naštvat mam skoro všechny výrobky doma a používám je každej den a v kosmetice už dělám dlouho takže mám dost velké zkušenosti a sem jako poradkyně spokojená.A hlavně se lidem nevnucuju , protože mě samotné se to nelíbí hledám modelky na nalíčení zdarma.

Návštěvník (Út, 13. 2. 2007 - 14:02)

Kniha krasy je katalog - ja jsem ho normalne dostala stejne jako treba katalog od Avonu, takze to nesmyslYYYY nejsou
To ze je kosmetika i na citlivou plet je mozne, ale ja tomu proste neverim, hlavne netvrdim, ze je ta kosmetika spatna, ale proste mam sve pripravky, ktere mam odzkousene a jak uz jsem psala, jsou vyrobky MK, ktere pouzivam a jsem spokojena.
Ono to chce trochu objektivity a ne tvrdit svou naucenou pravdu naucenou nekde v radoby kosmetickem kurzu. Nektere dealerky - nebo poradkyne - nebo jak si to rikate, co jsem poznala, byly fakt dost neodbytny a porad jen mlely, co jim nekdo natloukl do hlavy, pritom nemely zakladni dermatologicke znalosti.

Renata (Út, 13. 2. 2007 - 09:02)

Mně se dost líběj stíny od MK, a navíc slušně držej.

Návštěvník (Po, 12. 2. 2007 - 21:02)

Kniha Krásy není katalog nedáváme ho jen tak někomu na rozdávání jako ostatní firmy Kniha Krásy je pouze pro potřebu poradkyň to se malinko pletete a navíc MK je právě určena na citlivou pleť i atopický ekzém a je neparfemovaná a nekomedogenní což znamená , že ji mohou používat i lidé s alergií.milá dámo příště nepište nesmsli když to nerozumíte a neznáte složení výrobků, které používáte.

Návštěvník (Čt, 8. 2. 2007 - 16:02)

boze, katalogy nemame - a co je ta vase kniha krasy?!? :-))) normalni katalog
kremy MK nepouzivam - nemam odvahu, mam dost citlivou plet, stiny, rasenka - prumer, co musim pochvalit je rtenka a odlicovac na oci

Radka (Čt, 8. 2. 2007 - 15:02)

Ahojky Jančo katalogy nemáme máme knihu krásy pokud by si měla zájem o knihu krásy bezplatné poradenství a líčení zdarma tak mi piš buď na mejl RadkaVoglova"seznam.cz nebo na tel 732680280 budu se těšit.

Jarmila (So, 11. 11. 2006 - 21:11)

Kosmetika MK se nedá srovnávat s avonem či oriflamem!cena je vyšší ale vidíte a cítíte účinky ihned!!Zkuste jednou a už nedáte na pusu nic jiného,směle do MK!

Reklama

Přidat komentář