Reklama

Přítel prdí !!!

Návštěvník (St, 4. 2. 2009 - 13:02)

je tu nějakej zkurvyplod kterej pod jinýma nikama provokuje, webmasteři jsou amatéři když ty stránky neumí oštrit a uchránit diskutující před takovýma chudákama

Jirka (St, 4. 2. 2009 - 13:02)

Divná asi nejsi, mě to taky vadí když se moje přítelkyně usere. Je to fakt hrozný. Jak jí mám potom milovat. BEEEEEEE. Kup mu prášky, až potom bude tlačit tak se rovnou posere.

Ludvík (St, 4. 2. 2009 - 04:02)

Před třema rokama tu klasici téhle diskuze Eva a Roman vymysleli, že lidi, kteří před sebou prdí, jsou i v sexu odvážnější, rádi experimentují a umí si ho užít daleko víc. Ti dva před sebou nejenom prděli, ale i kadili.
Nějaká čůza, podobná jako ta nade mnou, jim napsala, že si nemají plést sexuální experimenty se smradlavým vypouštěním větrů.
Zajímavá teorie, která se mi prakticky osvědčila, často si na to vzpomenu. Skutečně holky, co prdí brzy na začátku vztahu, jsou v posteli mnohem zajímavější než ty, co se tváří, že prdy nejsou.

Návštěvník (Út, 3. 2. 2009 - 21:02)

yyy: vy jste teda prasata. I když spolu žijete, trochu slušnosti neuškodí, to snad neni takovej problém dojít si na záchod nebo alespoň do jiné místnosti. Od dětství jsem před nikým neprděla - ani doma, když jsem žila u rodičů... a to i přesto, že mi jako dítěti měnili plínky, snad jsme lidi a ne zvířata, ne? Nebudu schválně někomu smrdět pod nosem.

Návštěvník (Út, 3. 2. 2009 - 21:02)

topolánek ten ze všeho nejvíc, voni ty jejich žranice taky musej nějak ven

Návštěvník (Út, 3. 2. 2009 - 20:02)

četl jsem že normální zdravý člověk prdí průměrně 14x denně,tak kdo kecá že ne není to pravda,prdí všichni i topolánek

petr (Po, 2. 2. 2009 - 18:02)

já jsem dnes pustil takovýho tichýho jedovatého v buse,tak se každý otáčel a zkoumal kdo to mohl být...

yyy (Ne, 1. 2. 2009 - 13:02)

my prdíme spolu a smějeme se tomu :))
prostě jsou to lidský potřeby a není potřeba se s tím někde schovávat...a tak prdíme spolu......upozorníme se a v klidu prdneme.....a pak se smějeme, komu víc prdy smrdí.....co jinýho s tím chcete dělat? malej synek nám klidně pedne ráno pod nos a směje se s náma....

Jaňďa (Ne, 1. 2. 2009 - 13:02)

Můj bejvalý přítel mi byl schopný prdnout mi do obličeje :-)) debil, chování NULA, ale aspoň je čemu se teď smát :-)

Návštěvník (Čt, 29. 1. 2009 - 07:01)

já prdím a smrdím nehorázně, tak si dejte pozor na mě.

Návštěvník (Čt, 29. 1. 2009 - 07:01)

je to ale drak...

Návštěvník (Čt, 29. 1. 2009 - 07:01)

Přítel prdí a smrdí tak, že budeme musel vypravit zvláštní vlak!

zdenal (Čt, 29. 1. 2009 - 05:01)

Slovo chytraku jsem presne cekal.
Zkousej to, az na to prides. Mne to nahlas ujede, no nevim, abych nekecal, proste malo kdy. Zkus to treba trochu pridrzet, Ono se to jakoby rozlezi a tlak zmizi, takze to unikne pomaloucku. Kdyz to jde jednomu , musi to jit i druhemu. K tomu kruceni, s tim se samo neda nic delat ale ja mel dojem, ze to je vzduchem z zaludku, ktery se tam dostane prilis hltavym jidlem, a neni to prdeni, tak neplet holky s vdolky. No a s vycvikem sniperu, ti se musí umět v klidu i posrat. Dost husty.

Návštěvník (Čt, 29. 1. 2009 - 00:01)

Chytráku!Nic ve zlém.
Kdyby to šlo dělat potichu dělal by to tak každý,jenže to nejde.
Naučit se dá leccos,nejdokonalejší metodu provozují při výcviku britských speciálních vojenských jednotek,takových těch pošuků,kteří dokážou být 36 hodin zakopaní pod zemí a sledovat dění kolem sebe,už vás vůbec napadlo,jak těžké s přirozenými procesy lidského těla to má člověk,který nemá být zjištěn,takové kručení v pupíku,to je také svinstvo...

zdenal (St, 28. 1. 2009 - 18:01)

Zdravim vsechny prdice
Neprecetl jsem to cele, pět let prispevku je trochu silna kava, ale nevsim jsem si, ze by to nekdo trochu definoval. Plyny se daji vypoustet potichu nebo hlasite a mohou páchnout nebo nemusí. Kde teda zaciná to prdení a obtezovani okoli?
Mzete upresnit svoje pohledy na vec?
První moznost je ze to nesmrdí ani to neni slyset. To bych vubec neresil. Potkalo mne to zrovna dnes. Vecer jsem dostal chut na vlockovou kasi, prikladam to tomu.
Dalsi horsi moznosti jsou, ze to je citit a ne slyset nebo na opak a pak ta nejhorsi mozna kombinace.
Obecne se mi zda, ze udelat to po tichu je schopen každy, Když to prichazi, proboha netlacte. Delat to nahlas je skoro ordinerní vtip, toleruju to tem nejblizsim. Horsi je, kdyz jsou to prepadove plyny. Dela to kombinace vhodne potravy s obsahem sloucenin siry a rozhasene mikroflory. Miloval jsem buraky a ted je nemuzu protoze po nekolika letech basteni ve velkem jsem zacal najednou prdet smrdet, to byla naprosta tragedie, a co horsiho, neprestavalo to po vysazeni buraku. Po asi mesici chozeni kanalama jsem to vyresil nekolika tabletkami Endiaronu a bylo. Od te doby ho mam stale po ruce a resim to operativne abych se nemusel propadnout do zeme pred babama z prace. Dalsi vhodny pripravek je Lacidofil, Stoji snad 40 Kc, to si snad muze dovolit kazdy.
Takze tak decka. Snad jsem Vas moc nepopudil.

ogar (St, 28. 1. 2009 - 16:01)

Ty sráči aby tě pak dětičky nenakopaly do prdele

ogar (St, 28. 1. 2009 - 16:01)

Ty sráči aby tě pak dětičky nenakopaly do prdele

Návštěvník (St, 28. 1. 2009 - 16:01)

Zdar lidičky,prdnout si je lidské,bydlíme v paneláku tak je slyšet ledacos.Někdy to pustím v bytě,manželka to vyšetřuje kdo to byl,tak to svedu na dětičky,jsou malé tak zatím to nechápou,časem to bude horší...

Návštěvník (Ne, 18. 1. 2009 - 20:01)

To psyllium mu fakt pomáhá a taky čaje. No nejvíc ale ta rektální rourka a masáž a občas klystýr. Ale když to přijde, tak se schoulí na posteli a vím, že je zle... Dnes už na to mám ty triky-ale ze začátku to byla hrůza-mýval strašné bolesti. Prý je to asi dráždivý tračník, ale nemá žádné jiné příznaky... Tak těžko říct. Bojím se o něj. Vlastně si ale myslím, že je krásné, že nemáme takovéto tabu.

J. (So, 17. 1. 2009 - 11:01)

Kamarádka se kvůli tomu rožešla. U nich se neprdí ani doma, mamka, brácha, nikdo. Pak se seznámila s klukem, ten říkal, že je to přirozené. Pak jí došly nervy, vynadala mu že je prase ... on to nevydržel a rozešel se on s ní, že po tom co mu řekla už k se k ní nemůže chovat jako předtím.

Mně osobně to taky přijde přirozené, přece si před přítelem neprovalím bok a on přede mnou... ale až po nějaké době, ne hned.

Přítel mě vždycky upozorní nahlas, že se bude něco dít... já zase říkám potom promiň... ale abych se chodila někam schovávat, to ne.

Reklama

Přidat komentář