Reklama

Přítel prdí !!!

Eva (Čt, 20. 3. 2003 - 00:03)

Martino, proč mně stále nadáváš?? Že ty budeš blondýna s patřičným IQ??

Kiki (St, 19. 3. 2003 - 15:03)

Nemáte žádnou úroveň, jenom si tady nadáváte do krav a blbů. Každý z nás si žije svůj život tak jak chce.Nechápu proč se jeden druhému snažíte vnutit svůj názor za každou cenu. Já si svého partnera vážím natolik, že bych si v jeho přítomnosti neprdla za žádných okolností. Není to pokrytectví, když to na člověka příde, odejít do jiné místnosti a manželovi slušně vystvětlit, že chci být jistou dobu sama. Každý inteligentní partner to jistě pochopí a nebude mě ztrapňovat blbými otázkami. Vůbec mi nevadí, že s manželem máme oddelené ložnice, mnohem klidněji se vyspím a uvolním se, když jsem ve své ložnici sama a nikdo mě neruší prdy a chrápáním. V noci člověk nemůže vědomě ovládat svoje projevy a proto se manželovi nechci prezentovat jako prdící a možná taky chrápající obluda. Nejsme zvířata, ale lidi a podle toho by sme se k sobě měli chovat. Kiki

Martina (Út, 11. 3. 2003 - 22:03)

Evo, ty BLBÁ krávo...

Ferdinand Slicn (Út, 11. 3. 2003 - 22:03)

Ja osobne pred mou partnerkou taky neprdim,radeji si necham vyvalit bok,nez abych si uprdnul nebo dokonce jak se rika ujebal,ale vadi mi, kdyz ma partnerka prede mnou prdi a to hodne casto a musim vam rict,nevoni.Napriklad spim a ona si tak usere,ze se zbudim,je to jako zly sen,takze vim o cem mluvis Hanco.

Máša (Út, 11. 3. 2003 - 22:03)

Teda, směju se, že mi tečou slzy!!!Nevím, jestli je to mou "nízkou inteligencí" nebo naopak "velkým smyslem pro humor", ale měla jsem trošku depku-a ta je pryč!!!!Fakt dobrý!Jinak-můj manžel se s tím teda vůbec nepáře,ale já zůstávám pořád žena-křehká květina!Když jsme spolu před 12 lety ještě chodili, nikdy jsem nechápala, proč je tak nervozní a proč mě tak rychle vyhazuje z auta!Chtěl jen, chudáček zachovat to počáteční dekorum! Pak se mi svěřil a já fakt pochopila, že trpí...Je to v pohodě, kdyby si přestal ulevovat, myslela bych, že je nemocný....K chlapovi to tak nějak patří, ale já?! Pořád "jedu" tu něžnou květinku...

Ferdinand Slicn (Út, 11. 3. 2003 - 22:03)

Ja osobne pred mou partnerkou taky neprdim,radeji si necham vyvalit bok,nez abych si uprdnul nebo dokonce jak se rika ujebal,ale vadi mi, kdyz ma partnerka prede mnou prdi a to hodne casto a musim vam rict,nevoni.Napriklad spim a ona si tak usere,ze se zbudim,je to jako zly sen,takze vim o cem mluvis Hanco.

Parik (Út, 11. 3. 2003 - 22:03)

Mila Hedviko!! No jo, s kamaradkou je to neco uplne jineho!! My chlapi si pred sebou taky usereme kdykoliv to na nas prijde, jenze kdyz bych chtel sbalit nejakou kocku, tak ji urcite na svoje smrduty vypary nenalakam!!

Hedvika (Út, 11. 3. 2003 - 22:03)

Moje kamaradka Veronika prede mnou prdi docela casto a nekdy je to uz opravdu k nevydrzeni,hnije zaziva a ten smrad se v obyvaku drzi treba hodinu,protoze ona porad pridava.Ale mam ji proste rada,tak nevim,proc by mi to melo vadit???Prdme vsichno dokola okolo stolalala

Lucka (Út, 11. 3. 2003 - 22:03)

No tak tak dobre jsem se uz dlouho nepobavila!! Nejvic jsem se nasmala u Pavla broucka {nebo tak nejak}. Ja osobne prdim pred svym partnerem uplne kdykoliv. ekdy si taky vzajemne prdy zapalujeme a to se teprve da mluvit o poradne rychne!!!!!

Eva (Út, 11. 3. 2003 - 19:03)

Nenadávej, asi taky chodíš prdět k sousedům? Nebo je snad tvé tělo zkonstruováno nějakou zvláštní metodou tak, aby tvé prdy vycházely ušima!!!!

Martina (Út, 11. 3. 2003 - 19:03)

Evo, ty krávo...

Eva (Út, 11. 3. 2003 - 04:03)

Kdo ví, co taky vaříš a on to chudák musí žrát!!! Asi musí prdět někdy i zvracet ty hvězdo kuchyně, raději drž zobák.

Láďa (Út, 11. 3. 2003 - 04:03)

Milá Hančo, já mám stejný problém jako ten tvůj partner, manželka si nezvykla ani po 15 letech manželství, už mně to tak otrávila, že prdím schválně i když nemusím, nevím, co vy ženský chcete, je snad lepší neprdět a chlastat, chodit karbanit, zahýbat a flákat se?? Jestli je toto jediný problém vašeho vztahu, tak jsi divná ty!! Ten tvůj třeba trpí větry či jinou skrytou nemocí a tobě to vadí?? Píšeš, že ti vadí zvuk prdu, tedy já nevím, ale mně osobně by vadil smrad. Nezvykneš-li si na to, tak si vezmi pokryteckého intelektuála, který nebude prdět doma a raději si zajde někam jinam. Papa

lenka (Čt, 13. 2. 2003 - 13:02)

tak hlavne ze neprdi pri sexu.

Jindra (Čt, 13. 2. 2003 - 12:02)

A nesmrdí ti péro od hoven ??Nemáš hovna za ráfkem ??

Martin (Čt, 13. 2. 2003 - 11:02)

Hodně provozuju analní styk, nejraději mám holky co to dělaj poprvé.Na jedno poprvé ,ale nikdy nezapomenu.To jsem si domů přivedl buchtu a hned jako ,že na to vlítnem.Tak jsme vystřídali pár poloh a já jsem řekl at se uvolní, že jí ukážu kouzlo.Nasměroval jsem jí ho přímo k zadku a začal pomalu zasouvat a stále říkal pořádně se uvolni...No a v tom to přišlo... vyletěl z ní prd i z hovnama a já jsem byl ohozen jak po jízdě na kole bez blatníků v bahně.Zareagoval jsem mužně a bez slova jsem se šel umýt do koupelny.Od análního styku mě to neodradilo,ale někdy když to tam pořádně štouchám, funguje to asi jako pumpička na kolo a buchta potom strašně prdí...

Aneta (Čt, 13. 2. 2003 - 09:02)

Je mi z vás špatně čuňata !

Andy (Čt, 13. 2. 2003 - 06:02)

Smrádek, ale teploučko. Ještě nikdo neusmrděl, ale už jich plno zmrzlo.

Jiří K. (St, 12. 2. 2003 - 13:02)

Milá Annie, pokud ty nebo tvůj přítel prdíte každých pět minut je to tedy opravdu zvláštní a možná by to chtělo změnit stravovací návyky.Při pětiminutovém intervalu prdění tedy opravdu chápu, že nechodíte na záchod a řešíte svoji potřebu v obývacím pokoji.Na druhou stranu pokud tedy prdíte každých pět minut oba, máte zajisté velmi příjemné prostředí pro sledování televize...Pro ostatní : Můj příspěvek je podložený článkem z amerického časopisu a vypovídá o prdění záměrnéma úmyslném.Proti běžným lidskýmpotřebám samozřejmě nic nenamítám,ale stojím si zatím ,že vše má svojí etiku a nechá se to vyřešit bezznepříjemnování okolí ostatním.

Annie (St, 12. 2. 2003 - 13:02)

Jiří, myslím že na to jdeš zbytečně vědecky. Prdění je přece věc, kterou neovlivníme a je to LIDSKÉ. Zrovna tak, jako když si kýchneš - jen to jde prostě jinudy :-) Tím ale samozřejmě nechci říct, že by měl člověk prdět za všech okolností a všude - TO NE!!! Ale doma je to podle mého NAPROSTO normální!!! To, že si před tebou partnerka prdne nebo ty před ní, ještě neznamená, že váš vztah je na nízké morální úrovni - opravdové hodnoty určitě nejsou v prdění. Zajímalo by mě, kde by měl podle tebe člověk prdět, když ne doma?! Nebo jsi snad jediný člověk na světě, který neprdí?? Podle tebe asi mají manželé a partneři spát odděleně, aby si náhodou v noci jeden z nich neprdl (protože v noci to nemůže zadržovat)a jejich vztah se nestal nemorálním? Když se večer sejdou manželé nebo partneři doma např. u televize, jsou unaveni, zasednou k hezkému filmu a chtějí si odpočinout, tak mají podle tebe s každým prdem běhat na záchod???Třeba každých pět minut??? Děkuji, vztah, ve kterém bych si musela já i můj partner hlídat každý prd bych určitě nechtěla.

Reklama

Přidat komentář