Reklama

Přítel prdí !!!

Evca (So, 29. 11. 2003 - 18:11)

Abych pravdu rekla, tak nevim, jestli by se prdet melo nebo ne. U nas doma je to treba uplne normlani, nekdy se tomu jeste chechtame a u meho partnera jsou zase na takove veci prilis zdrzenlivi. Tam se i velice potichu a decentne riha :-)Takze volim takovou tu zlatou stredni cestu - kdyz to muzu zadrzet, tak zadrzim, kdyz me uz boli bricho, tak se uz dal netrapim a ulevim si kousek dal od partnera a kdyz sme venku, tak luftuju bez omezeni :-))

Alena (So, 29. 11. 2003 - 17:11)

Jste vůbec normální?

XYZŽ (So, 29. 11. 2003 - 15:11)

A kam ty količky jinak dáváš, doma pod stůl?

Olga (So, 29. 11. 2003 - 14:11)

Měla jsem takového přítele "co krok, to prd". Nedokázala jsem to snášet a rozešla se s ním. On se od začátku vůbec nežinýroval a prděl jak u mě doma, tak na veřejnosti, kde jsem se styděla za něj, protože on stud asi vůbec neznal. Velmi se mě to dotýkalo. Neříkám, že partneři mají být jako víly pijící nektar a nevydávající nižádné zvuky a pachy, ale bezostyšně a dokonce naschvál prdět před partnerem je totéž, jako šťourat se před ním v nose a pak po něm házet "kuličky".

XYZŽ (So, 29. 11. 2003 - 09:11)

Pardon pro Jirku, překlep....

XYZŽ (So, 29. 11. 2003 - 09:11)

Pro Jitku, moderátor v televizi si sedí na prdeli, proto neprdí, a na rautu s prezidentem se prdí, vždyť tam chodí důchodci, kteří prd už stěří udrží......nekdy se i pochčijou, ale to musí být namol!

Radka (So, 29. 11. 2003 - 01:11)

Jeste k Jirkovo poznamce o lidskosti:To neznamena, ze kdyz je neco lidske, ze se to dela vsude a s kazdym. Lidske je urcite i to, ze spolu muz a zena maji sex, ale take to neznamena, ze pujdu a kazdemu vlezu do postele. Taky to praktikuji jen s partnerem. Proste i kdyz je to lidske, vzdy si rozmyslis, kdy je to vhodne a kdy ne.

Radka (So, 29. 11. 2003 - 01:11)

Chovame se s partnerem pred sebou tak, jak bych se chovala v soukromi bez lidi. To znamena, ze ve spolecnosti prdet nebudu, ale kdyz jsem doma sama, tak se sama pred sebou nestydim a taky si prdnu. A partner je moje soucast, moje druha polovina, travime spolu hodne casu a nevidime duvod, proc bychom se pred sebou omezovali. Samozrejme, ze jsme se na tom spolecne dohodli, takze ani jednomu z nas to neprekazi.

Jirka (Pá, 28. 11. 2003 - 23:11)

Tak kdyz je to tak normalni, tak az nekdy pujdete treba na raut s prezidentem, tak si tam klidne prdnete? A kdyz to je tak lidske, tak proc neprdi moderator v televizi? Az mi tohle vysvetlite, tak to treba pochopim.

Jonas (Po, 24. 11. 2003 - 11:11)

Pta se kamaradka kamaradky - tak jak jste s tim tvym novym objevem daleko? Je to vazny, uz pred sebou prdime...

Lucky (Po, 24. 11. 2003 - 04:11)

Já taky prdim, kdybych neprděla, tak by mě bolelo bříško :)A když to nestihnu do ústraní, tak upozornim a omluvím se. Blbý je, když to smrdí.

Tereza (Pá, 21. 11. 2003 - 09:11)

Muj pritel, kdyz muze, tak jde na WC a kdyz nestiha a nebo si nema kam odskocit, tak si ulevi. To same ja.

Terry (Čt, 20. 11. 2003 - 23:11)

Já bych to řekla jen jednou větou. "Všeho moc škodí."Neříkám, že neprdět, ale také ne prdět stále.Pokud mě nebo partnera bolí bříško a nic s tím nejde dělat, tak se přeci nebudeme kroutit, že? Ale schválně neprdíme. Je-li to takový "normální" prd, při kterém břicho nebolí, dá se to nechat na WC... Without problem :)

Radka (Čt, 20. 11. 2003 - 22:11)

My s partnerem mezi sebou prdime normalne. On mi to hned od zacatku tvrdil, ze je to preci normalni a fajn, kdyz si muzeme ulevit. Ja se ze zacatku dost stydela, ale postupne mi to slo lepe a lepe. Dnes uz se nad tim nepozastavujeme a musim rict, ze je do moc prijemne, kdyz se nemusim v pritomnosti meho partnera stesovat, ze uz to na me zase jde a zadrzovat to. V minulem vztahu jsme pred sebou neprdeli a kolikrat to bylo utrpeni. Doporucuji prdet.

stan (Čt, 20. 11. 2003 - 21:11)

tak ja si prdnu jednou pro chudy

stan (Čt, 20. 11. 2003 - 21:11)

a us si mu relka ze ti to vadi?s pritelkyni sme spolu taky dva roky a zatim se snazim drzet. citim :O) s tebou.

pan K. (St, 29. 10. 2003 - 23:10)

Webmaster, ty jsi kolík, mluvíš, vlastně píšeš i za mě. Prdím krkám, ta moje držkuje ale mě to baví!!! Je vždy pěkně vytočená, jsem u ní prase a vždy se otřepe, je to tak erotické... Papa lidi a prďte dál, jinak skončíte na rektoskopii.

webmaster (Út, 28. 10. 2003 - 23:10)

Předmět: Přítel prdí!!!! Autor: Karel2 Datum: 27.8. 2003 7:28:23 K tomu prdění, myslím, že prdět je normální a lidské a není to určeno k dělání na záchodě. Po operaci v nemocnici se vás sestra prvně zeptá jestli jste čurali a zdali vám jdou větry.Asi je to velmi důležité i když jste připoutáni na lůžko. Také si odskočíte, když to nejde a leží tam ještě jiní?Dále jsou myslím prac.činnosti, při kterých to také nejde, ale i jiné činnosti, při tanci, na koncertě, operatér při práci a jiné a jiné.Dokonce se mi to stalo i při souloži, no ale co s tím naděláte, odskočíte a pak budete pokračovat? To ne. Takže ty, kteří takto tají své prdy, jsou asi nenormální a je jim asi velice často hodně špatně, takový zaražený prd, to je bolest.A jak říkávaly babičky-jeden prd je lepší než deset doktorů- a asi měly pravdu.Jistě že jsou situace, kdy to vyloženě nejde, na návštěvě a pod. Ale tuhle jsem koukal z okna nějak po půlnoci. Po ulici šel nějaký pán, neviděl mi, ale co já jsem se nasmál, co krok, to prd. Asi šel z nějaké návštěvy. Tak prdům zdar. Předmět: Přítel prdí!!!! Autor: Karel2 Datum: 28.8. 2003 12:14:05 Ještě přidám to, že by se prdy daly rozdělit do několika druhů, možná, že na to existuje nějaké odborné pojednání i literatura.Podle hlasitosti - tiché, hlasité a poloPodle smradu - nesmrdící, smrdící a něco meziPodle suchosti - suché, napůl suché a s blátem na hřištiPodle zadržitelnosti - zadržitelné, zadržitelné s obtížemi, neudržitelnéTakže již z tohoto naprosto jednoznačně vyplývá, že ne vždy lze s prdy komunikovat k naší libosti.Dále jsou ještě druhy lidí, rozdělené podle prdů na:Prdící stále, téměř stále, občas, zřídka, velice zřídka.Jistěže to souvisí velice se stravou toho dotyčného, ale ta se částečně ovlivnit dá, a částečně ne - závodní jídelna.Potom jsou druhy zaměstnání, odkud nelze ke každému prdu odcházet - že ne?Řidič tramvaje, autobusu, trolejbusu, pilot, cestující v těchto prostředcích, chirurg a vůbec lékaři při práci, zpěváci-čky při vystoupení, herci, atd, atd. To je jich, co? A to ještě zdaleka nejsou všechny.A domov je domov. Když se mám cítit jako doma, tak si musím i prdnout, jinak bych si připadal ne jako doma, ale na návštěvě. Ale i doma snad něco každý dělá a ne od všeho lze vždy utéci. Nebo telefonujete, tak praštíte telefonem?Tak prdění zdar, jasné, že to nejde všude, ale když přijde ten nezadržitelný...tak nevím, nevím. Předmět: Přítel prdí!!!! Autor: Sx Datum: 28.8. 2003 12:29:24 Tvoje starosti bych chtěla mít :-))) Předmět: Přítel prdí!!!! Autor: Renata Datum: 1.9. 2003 10:57:41 :o))) No asi je ale 90% ženských v tom případě nenormálních,protože nevím jestli si jen tak normálně prdnou a dělají jako by se nic nedělo, tak jak to dělají páni:o)))Mě nevadí že přítel prdí,ale já osobně bych se asi hambou propadla:o)

marse (Pá, 3. 10. 2003 - 19:10)

ja taky prdím .... a jak

Karel2 (St, 27. 8. 2003 - 07:08)

9 stránka tohoto tématu je nějakým blbem zablokovaná, tak doufám, že se to napíše na 10, která je zatím dostupná, ale nic na ní zatím není. K tomu prdění, myslím, že prdět je normální a lidské a není to určeno k dělání na záchodě. Po operaci v nemocnici se vás sestra prvně zeptá jestli jste čurali a zdali vám jdou větry.Asi je to velmi důležité i když jste připoutáni na lůžko. Také si odskočíte, když to nejde a leží tam ještě jiní? Dále jsou myslím prac.činnosti, při kterých to také nejde, ale i jiné činnosti, při tanci, na koncertě, operatér při práci a jiné a jiné. Dokonce se mi to stalo i při souloži, no ale co s tím naděláte, odskočíte a pak budete pokračovat? To ne. Takže ty, kteří takto tají své prdy, jsou asi nenormální a je jim asi velice často hodně špatně, takový zaražený prd, to je bolest. A jak říkávaly babičky-jeden prd je lepší než deset doktorů- a asi měly pravdu. Jistě že jsou situace, kdy to vyloženě nejde, na návštěvě a pod. Ale tuhle jsem koukal z okna nějak po půlnoci. Po ulici šel nějaký pán, neviděl mi, ale co já jsem se nasmál, co krok, to prd. Asi šel z nějaké návštěvy. Tak prdům zdar.

Reklama

Přidat komentář