Reklama

Podvazky a punčochy

Majo (Ne, 16. 3. 2014 - 22:03)

chce být sexy - tak jsem se...Nepísal som vykukujúci, ale pretláčajúci sa to je rozdiel!!
Myslím si, ak niečo trčí je to pre niekoho rajcovné, ale podla mňa vulgárne.

Ak sa to len rýsuje, alebo tuší,prípadne pri určitých pohyboch mierne vykukne, teda nie je to zámerné je to sexi.
V zahraničí som videl ženy vo vypasovaných koženných nohaviciach a pod nimi mali podvazky s veľkými sponami ktoré na ich stehnách nemohol nikto prehliadnuť - boli to prostitútky na love.

A zároveň ženy ktoré mali sukne po kolená a na nohách jemné nylonky zo švíkmi, za ruku viedli dieťa a po boku išiel muž.

Teda nosenie a nosenie je rozdiel.

Učitelka (Pá, 14. 3. 2014 - 22:03)

No to já bych tedy měla...Sekretářko, nemusíš mít obavy, otcové mých studentů jsou na mě na rodičovských schůzkách velmi milí, viditelně jim můj oděv nijak nepřekáží, spíše naopak. Zklamu tě, ale žádný z nich si na mě tedy nestěžoval. Studenti mě mají rádi, na hodiny se připravují, zadané úkoly plní ochotně a nadšeně :-)) PS: Pročpak by sektetářka mohla být hot and sexy, zatímco učitelka by měla být worn-out a cudná jako z filmu Mravnost nade vše? :-)))

Aleš (Pá, 14. 3. 2014 - 21:03)

No to já bych tedy měla...Náhodou, já bych takovou učitelku bral všema deseti, a že by vypadala v mých očích jako generál v trenkách je nesmysl. Naopak, měla by moji plnou pozornost i chlapskou galantnost. Umím si předtavit, jak na ni její studenti zírají, a na její hodiny se těší i jejich poklopce :-)) Tak snad se tato sexy učitelka nenechá otrávit nějakými závistivými poznámkami paní sektretářky!

Hot secretary (Pá, 14. 3. 2014 - 21:03)

No, takže vidím, že proti...No to já bych tedy měla učitelko a stále věřím,že jde o nějakou nadsázku či žert jako ten příspěvek s miss matematika 1968.Příjemnější den?Jenom jestli to není jen tvoje přání nebo pocit.Každý kantor se snaží,aby třídy alespoň nějakým způsobem bojovaly s průměrností a zbytečně nerozptyluje pozornost většiny studentů,kteří se ani snaží uvažovat,přemýšlet...a jeho výklad se stává pro ně obtěžující.Dnešní otrlá denně masmédii a virtuálním světem masírovaná mládež by na tebe nereflektovala a učitelka,která chodí po třídě v mini a jaksi nenápadně se pokouší sdílet se všemi studenty,jaké kousky prádla má pod sukní bude vypadat jako generál v trenkách-hodně laciná ztráta autority.Nehledě na to,že se také někteří studenti doma zmíní o tvém outfitu a nemusí se u rodičů všude setkat s pochopením.Když se pak řeší více stížností obvzlášť od rodičů,kteří představují pro školu stále sponzory.To si tě poté ředitel se zástupcem neuhájí ani,kdyby si jim poskytovala techtle-mechtle deluxe a hledáš nové místo zbytečně kvůli snaze zaujmout takovým způsobem v prostředí,kde to není moc vhodné....

Učitelka (Pá, 14. 3. 2014 - 16:03)

No, takže vidím, že proti mým velkým bradavkám vykukujícím pod svetříkem jako anténky by nikdo z vás nic neměl :-)) a mí studenti taky ne, ti z toho mají jen příjemnější den, takže proč bych měla měnit krajkové podprsenky za vyztužené jen proto, aby mi nebyly vidět bradavky, když poprsí mám dost velké a tak žádné push-upky pro zvětšení objemu nosit nepotřebuji? .-)

Tomáš (Pá, 14. 3. 2014 - 15:03)

Naše matikářka v roce 1968, na gymplu jednoho moravského města ,několikrát za hodinu nechávala padnout křídu na podlahu a zvedala ji zásadně obrácená zády ke třídě. Naše spolužačky ji nesnášely, myslím, že se to řešilo i na jednom rodičovském sdružení. Protože měla "kechtle mechtle" s říďou, nic se nedělo.
Po mnoha letech, na jednom třídním srazu, po několika becherovkách se přiznala, že se ohromně bavila našimi vyjevenými obličeji. Když se jí bývalý předseda třídy zeptal, jak je na tom dnes, bez uzardění si vyhrnula sukni a bylo to jako tenkrát. I v tom věku se měla čím pochlubit.

Viktor (Pá, 14. 3. 2014 - 14:03)

Pro mě jako školáka bylo...Míval jsem to taky tak. A mimo to naše angličtinářka byla nahoře krásně obdařená a nosila hluboké výstřihy, a kolikrát když mě vyvolala, jsem se musel moc soustředit abych ji tupě nezíral na prsa :-)

Marcel (Pá, 14. 3. 2014 - 11:03)

Osobně nepatřím mezi ty,...Pro mě jako školáka bylo shlédnutí stehen učitelek v punčochách a podvazcích opravdu vzrušující.Když si některá sedala na lavici a nedala pozor byly vidět i kalhotky.

I učitelka (Pá, 14. 3. 2014 - 08:03)

Spíše to je žertovné...chce být sexy - tak jsem se držela jen toho, co tu psali ti přede mnou, že pro ně jsou smyslem života vykukující podvazky - no tak když se jim to tak líbí, proč to nedopřát i jejich ratolestem, no ne? :-))

Pavel (St, 12. 3. 2014 - 22:03)

strcte si to chlapi do prdele...Osobně nepatřím mezi ty, kteří se při pohledu na podvazky dostávají na hranici kolapsu. Spíš se jsem příznivce elegantního oblečení. Dlouhá sukně může být mnohem svůdnější než mini s vykukujícím něčím ...

Hot secretary (St, 12. 3. 2014 - 22:03)

Tak přijďte k nám do...Spíše to je žertovné popíchnutí a nebo si myslíš,že se takto může opravdu prezentovat pedagog učitelka.Asi při biologii na ZŠ,SŠ,VŠ nedávala pozor a neposbírala ještě tolik zkušeností ve vztazích,aby si zapamatovala,že muži upřednostnují daleko více vizuální vjemy než ženy.Můžeš se určitě obléknout elegatně decetně bez ztráty autority.Když zvolíš správný střih,druh sukně raději delší a umíš se v sukni chovat tak o tom budeš vědět jen ty,co máš pod ní.Ber prosím také v potaz,že si pro studenty hlavně člověk,který rozvíjí jejich inteligenci,nadání,touhu poznávat a rozvíjet svět...nebo chceš,aby si tě pamatovali jako nedůvěryhodnou provokatérku nebo jako kantora,ke ktéremu mají respeskt,berou ho vážně a nebojí za ním příjít se poradit,svěřit se s problémy...

Jéé, vám stačí (St, 12. 3. 2014 - 19:03)

Tak přijďte k nám do školy, tam se taky dějí věci mezi nebem a zemí - i když nosím podprsenku, stejně mi jsou pod světříkem vidět kopečky bradavek .... a tak studenti namísto smskování pod lavicí zírají na mě, ani je nemusím napomínat, aby dávali pozor .-) - ani jsem netušila, jakou radost jim tím působím, ale na vaši radu se zítra ještě vytasím s lemem od punčoch vykukujícím zpod minisukně :-)))))))))

František (St, 12. 3. 2014 - 15:03)

Pred dvomi dňami si tak...Minulý týden, či vlastně předminulý, jsem se podíval z okna, jak si vede dcera s novým psem. Na balkon vedlejšího domu, o patro níž vyšla žena, snad středního věku, je to asi tak 40 m. Měla černé punčochy a podvazky, na nich červené, průsvitné leginy nad kolena. Když se na tom balkonu pro něco ohnula, byl to příjemný pohled.Dospěl jsem k závěru, že ještě, tu a tam ,se dějí věci mezi nebem a zemí... Od svého prvotního nápadu, zjistit, kdo v tom bytě žije jsem upustil. Tajemství jsou krásná tím právě tím tajemnem.
I když, připouštím, že u kuchyňského okna trávím až nezdravě mnoho času. Nic se už ale neděje...

Jana (St, 12. 3. 2014 - 14:03)

Nemáte někdo zkušenosti s tímto eshopem touchable.co.uk? Dík

Magda (St, 12. 3. 2014 - 12:03)

strcte si to chlapi do prdele...Máš pravdu,punčocháče jsou pohodlné.Ale fakt je,že když má ženská punčochy,tak to chlapy pořádně bere.Zvlášť když se obnaží stehno a je vidět konec punčochy,jak mi řekl jeden kolega.Prý děsný rajc a kdybychom tam byly samy,tak prý na mne skočil.

! (St, 12. 3. 2014 - 10:03)

strcte si to chlapi do prdele nejaky podvazky furt trapny,noste si to sami takove sracky

Pavel (Út, 11. 3. 2014 - 23:03)

Také existují...To souhlasím, taky jsou podvazky tak řídkým jevem, že drtivou většinu lidí ani nenapadne, že to něco je rýsující se podvazek. Tak jsou obavy, že je něco vidět, často naprosto zbytečné.

, (Út, 11. 3. 2014 - 22:03)

to ti fakt stačí k životu...Také existují podklady,spodničky a i jednoduché fígle jak omezit rýsovaní tahů,spon na minimum.Při špatně zvoleném střihu a kvality materiálu sukně se rýsují jak lemy samodržícíh punčoch,tak i šev punčocháčů.

Pavel (Út, 11. 3. 2014 - 22:03)

o pocitech chlapů, ale o...Na policii by asi skončil nahý muž i žena. Já jsem psal o rýsujícím se podvazku, ne o vykukování lemu punčoch a podvazků. Je zajímavé, že jasně viditelná podprsenka nebudí takové pozdvižení jako podvazkový pás. Osobně považuji obojí za normální dámské spodní prádlo, který by nemělo být přímo vidět, ale náznak působí hezky.

Nemluvíme (Út, 11. 3. 2014 - 21:03)

Zásadní rozdíl je, že...o pocitech chlapů, ale o tom, že to co někoho vzrušuje, ještě nemusí být dle etikety přípustné :-) a je mi jasné, že pro mužský by nebylo faux pas ani kdyby po ulici běhala ženská úplně nahá, ale kdyby to byl nahatej chlap, hned šup s ním do vězení, s úchylem :-) prostě chlapi jsou v jistém smyslu schizofrenici dnes a denně :-))))

Reklama

Přidat komentář