Reklama

Podvazky a punčochy

marcela (Pá, 24. 12. 2010 - 15:12)

No bude mi 55. Úzké...Otázka na Vlastu- proč nosíš stahovací kalhotky a samodržící punčochy? Já občas nosím stahovací kalhotky přes punčocháče. Stahovačky jsou dost utrpení, ale aspoň nemusím hlídat punčochy. Bokovku s punčochami jsem si vzala jednou na ples-po upozornění kamarádky jsem raději celý večer seděla u stolu, aby nebylo nic vidět.
hanko napiš, jak vyhovuje pas Rago 21-dolní okraj je poměrně vysoko, kdyby se zkrátilu podvazky tak by se dal snad vzít i ke krátké sukní.

Vlasta (St, 15. 12. 2010 - 08:12)

Vlasto, mohu se zeptat kolik...No bude mi 55. Úzké podvazky jsem nosila chvíli v mládí - bývalo to dost nepříjemné, pak už začaly punčocháče. Jak narostly faldíky a chtěla jsem vypadat trochu líp, tak buď stahovačky se samodržkama nebo bokovka a punčochy. Ta mi přijde pohodlnější. Kalhotky pod, jinak se všechno vyznačí přes látku sukně, když je těsnější.
Možná také zkusím Rago.

Hanka (Út, 14. 12. 2010 - 20:12)

Já mám dobrou zkušenost s...Vlasto, mohu se zeptat kolik ti je let? Já jsem nosila jen úzké podvazky a ty punčochy pořádně nedrží. Podvazky Úpavan, říká se tomu bokovka, protože začíná v pase a končí až pod zadkem jsem si pořídila až nedávno, kvůli stažení. Výborně sedí, pas zas tak moc nestáhne, ale aspoň se nedělají takové buřtíky kolem kalhotek, na záchodě ale musí se celý stáhnout. Punčochy udrží dobře, ale stejně je to s podvazky celé moc dlouhé, punčochy končí moc nízko a kratší sukně může dělat potíže. Protože nikdo se neozval s hodnocením pásu RAGO 21, rozhodla jsem si ho objednat a už ho mám na poště. Jsem zvědavá jestli mi opět vykouzlí vosí pas. To je vtip, ale podle internetového hodnocení tučných američanek je to nejlepší, co se dá koupit. Jsem zvědavá, v pátek máme večírek, chci si vzít koktajlky a být štíhlá! - no aspoň nemít bříško. Napíšu o tom zázraku.

Marek (Po, 13. 12. 2010 - 08:12)

Chtěl bych manželce koupit k vánocům podvazkový pás a punčochy. Poraďte, kde je v Praze nejlepší výběr. Děkuji.

Pavel (Po, 6. 12. 2010 - 19:12)

Rago 1361 občas nosím do...Pás RAGO 1361 mám taky a běžně ho nosím. Jediný problém, který mi způsobuje, je, že mně škrabe konec zipu na boku. Pochopitelně je zásadní velikost, tu jsem odhadl, aby pás udržel kompresní punčochy a nesjížděl, ale moc nestahoval. Problém byl i v různém poměru obvodu pasu u muže a ženy, ovšem podařilo se mi to se štěstím trefit. Nyní jsem taky něco přibral, ale pás se stále nosí dobře. Pás z ÚPAVANu je dobrý, ale punčochy (kompresní), které mají velký tah dolů, neudrží a pomalu sjíždí. RAGO má lepší konstrukci a drží lépe. Taky stojí asi 3x víc, z USA i s poštovným 60$.
6 podvazků punčochy lépe drží, ale ty zadní můžou tlačit. Záleží na délce punčoch a výšce, kde pak jsou podvazky. Pouze jednou se mi stalo, že mne podvazky tlačily. Pokud to dělá problém, tak doporučuji punčochy se 4 podvazky, např. RAGO 21 (s tímto modelem nemám vlastní zkušenost).
Když jsem před lety musel začít nosit kompresní punčochy a byl nucen začít nosit podvazkové pásy, tak jsem byl trochu v šoku, ale zvykl jsem si. Pokud zvolíme vhodný typ a vhodnou velikost podvazkového pásu, tak ho lze nosit a nosit taky pohodlně.

Vlasta (Po, 6. 12. 2010 - 16:12)

Pás z Úpavanu nemá podvazky úplně vzadu, ale trochu z boku, takže si na nich nesedím, proto netlačí. Jinak, zvyknout se dá asi na všechno.

Marcela (Po, 6. 12. 2010 - 15:12)

Hanko, mám stejný problém,...Rago 1361 občas nosím do společnosti. Moc pohodlný není,je stále hodně pevný. Prodavačka mi tvrdila, že je lepší menší velikost než mám v pase, že se vytáhne. Mě se ale moc nevytáhl,to bych ho asi musela nosit na celý den-to bych ale nevydržela.navíc jsem trochu přibrala, s oblékáním mám podobnou zkušenost jako Libuše,oblékám se ale sama, aby manžel neviděl, jak jsem v něm narvaná. Na WC ho nemůžu sundat, proto nosím jako Libuše úzké kalhotky, ty vysunu dolů nebo mezi nohama na stranu. Podvazky jsem zkrátila, tak mohu mít i krátkou sukni- s trochou opatrnosti. Sedět stejně moc nemůžu-zadní podvazek hodně tlačí. V divadle to tak nevadí-sedadla bývají měkká, a ve tmě nemusím tak dávat pozor,jen při vstávání.
Kdyby byl levnější,koupila bych si větší. Myslíte, dá se na pas zvyknout, abych o něm skoro nevěděla?

Vlasta (Po, 6. 12. 2010 - 12:12)

Já mám dobrou zkušenost s bokovkou z Úpavanu Trutnov. Kalhotky nosím pod pásem. Na WC stáhnu pás i s kalhotkama a bez bez problému zase natáhnu zrovna tak jako punčocháče s kalhotkama.
Dobře se nosí i punčocháče s otvorem popř, vykrojené, člověk se v nich tak nepaří, ale jsou dost drahé.

Libuše (Pá, 3. 12. 2010 - 19:12)

Občas podobný pas nosím,...Hanko, mám stejný problém, byla jsem vždy velmi štíhlá, ale k padesátce nějaké to kilo přibylo. Nohy jsem považovala za svoje velké plus a sukní nad kolena se nechci jen tak vzdát. V práci jsem snad jediná, kdo nosí i v zimě sukně. Na punčochy jsem zvyklá, punčocháče nenosím. Zkušenosti s pásem RAGO 21 nemám, manžel(mimochodem též velký příznivec punčoch) mi kdysi sehnal pás RAGO myslím 1361. Velmi stahovací, vysoký, od pupku až přes boky, 6 velkých podvazků, po straně zapínání na zip a háčky. Tehdy jsem si ho vzala a hrůza. Při sezení zadní podvazky tlačily, punčochy končily sotva v půlce stehen, kratší šaty to tedy sotva kryly, navíc podvazky se děsně rýsovaly pod šaty - což jsem bohužel zjistila až na toaletě společenské akce. Nejhorší bylo jít na WC, dlouho jsem to odkládala a pak to málem špatně dopadlo, než jsem vyprostila zpod pásu kalhotky. Shodou okolností přesně před týdnem jsme byli na prestižní společenské akci. Po přibrání několika kil jsem nebyla spokojená s žádným stahovacím prádlem a tak opět přišel pás RAGO ke slovu. Tentokrát pod černé šaty s úzkým pásem, ale volnou sukní kousíček nad kolena. Pod ně luxusní spodnička Marks and Spencer. Jak jsem přibrala, sotva jem se narvala do pásu a manžel musel pomoci zapnout zip a háčky. K tomu pravé nylonové punčochy. Ne že by to bylo extra pohodlné, ale efekt byl skvělý, byla jsem spokojená. Co se týče kalhotek, che to co úplně nejnžší, aby se daly vysoukat na WC. Protože RAGO 21 má jen 4 podvazky a končí výše, stahuje víc břicho než boky a asi k němu lze nosit i delší punčochy byl by pro mne vhodnější a uvažuji o něm. Jesti si ho pořídíš, budu ráda když napíšeš zkušenost.

Pavel (St, 1. 12. 2010 - 18:12)

Horní okraj punčocháčů vykukující nad sukni nebo (ještě hůř) nad kalhoty se mi rozhodně nelíbí. Naopak nohy v punčochách nebo v punčocháčích v sukni (i delší) působí maximálně ladně a žensky.
Ono je vlastně jedno zda ženy nosí punčochy nebo punčocháče, ta část, ve která se liší, je stejně okolí ukryta. Z praktického hlediska je hlavní rozdíl, že u punčoch vzniká mezi lemem punčoch a pásem mezera, která umožňuje "větrání". V zimě nepříliš příjemné a v létě naopak příjemné. Proto pokud pomineme erotickou a estetickou stránku věci a budeme ryze pragmatičtí, tak punčochy ocení hlavně, ženy, které musí i v horkých dnech nosit punčochy. Pokud by sukně zaujaly své místo v pánském šatníku, tak lze předpokládat, že by muži preferovali spíš punčochy než punčocháče.

Ariesek67 (St, 1. 12. 2010 - 14:12)

No vidíte chlapi, já to...Mno ale to si piš že mě zajímá co je pod punčocháči.Já přímo miluji punčocháče na ženě.A když jsou ještě ukryté pod kalhoty a nad pasem vykoukne proužek punčocháčů to je něco úžasného.

Pavel (Út, 30. 11. 2010 - 21:11)

To je jasné, že první musí být žena v sukni a taky je jasné, že punčocháče vítězí. Punčochám i podvazkům se přisuzuje až moc erotiky. Pokud se nosily běžně, tak to nikoho ani moc nezaujalo.

Jitka (Út, 30. 11. 2010 - 18:11)

I když s tím někdo nebude...Rozumnej názor. Co je vlastně vidět pod kalhotama. Já jsem taky sukňovej typ. Nejdřív musí být něco vidět a potom už je jedno jestli máte podvazky nebo co vlastně....

Zdeněk2 (Út, 30. 11. 2010 - 18:11)

I když s tím někdo nebude souhlasit, uznávám, že i punčocháče mohou být hezké. Rozhodně jsou lepší, než když ženy nosí celý rok dlouhé kalhoty.

Jitka (Út, 30. 11. 2010 - 17:11)

No vidíte, podvazky a...No vidíte chlapi, já to neřeším, natáhnu si pohodlný punčocháče a jdu. Kdyby vás radši zajímalo, co je pod těma punčocháčema :-)

robert (Út, 30. 11. 2010 - 15:11)

Do názorů žen se nemíním...No vidíte, podvazky a punčochy jsou (nebo by měla být) dámská záležitost, ale nejvíce příspěvků zde máte vy - chlap, který nosí punčochy ze zdravotních důvodů. To mě jen utvrzuje v mém názoru, že podvazky už nejsou pro dámy in. Prostě je to pryč. Zůstává jen nostalgie.

Pavel (Út, 30. 11. 2010 - 14:11)

Jenom doplňuji, že...Do názorů žen se nemíním míchat, pouze jsem se vyjadřoval k technickým problémů - zde mám bohaté zkušenosti. Pokud jde pouze o upnutí punčoch, tak se kvalitní prádlo se správnou velikostí nosí pohodlně a bez potíží. Pokud se toto ovšem kombinuje se stahovacím efektem, tak už platí úměra: čím větší úbytek na obvodu, tím větší nepříjemnosti při nošení.

Robert (Út, 30. 11. 2010 - 00:11)

Nošení punčoch může být...Jenom doplňuji, že manželka má i kvalitní pásy a bokovky a jistě zná svou velikost.
Problém je prostě ten, že většině žen je toto prádlo nepohodlné a také se ho trochu stydí nosit. Mám hodně kamarádek, které jsou atraktivní, ale podvazky prostě nenosí. Ženám nevadí, když se jim pod halenkou rýsuje zapínání podprsenky, ale kdyby jim byl přes sukni znát podvazek, tak to je pro ně prý dost nepříjemné. Mně se podvazky na ženách také líbí jen připomínám dnešní realitu, proto také to srovnání s panskými podvazky - těm odzvonilo myslím si definitivně. Pokud pan Pavel musí nosit kompresní punčochy ze zdravotních důvodů a vyhovují mu podvazky, tak to chápu, ale mš zajímá spíše názor žen, ale opravdových žen nikoli transvestitů apod. Dík.

Pavel (Po, 29. 11. 2010 - 20:11)

Nošení punčoch může být při použití dobrého prádla výrazně pohodlnější než u punčocháčů. Hlavně v létě, kdy mnoho žen musí k "pracovnímu úboru" nosit punčochy. Bohužel se u nás prakticky nedá koupit použitelné prádlo. Spíš se nabízí nějaké erotické nic, které je vhodné na hrátky, ale punčochy moc neudrží ani se nenosí pohodlně. Další chybou je nesprávná volba velikosti, ale to už jsem psal několikrát.
Pánské podvazky jsem viděl, ale pro mne jsou nepoužitelné - musím nosit stehenní punčochy.

robert (Po, 29. 11. 2010 - 16:11)

Podvazky se mi na ženách také líbí. Manželka je normálně nenosí, ale občas mi udělá radost, když si je vezme na sex.Jednou za čas i na ples apod.
Na mé přání, aby je nosila častěji (má 50 let) odpovídá asi toto: Je to nepohodlné a také už trochu přežité. Také má obavy, že by si toho někdo mohl všimnout - spony podvazků jsou přes sukni (pokud není úplně volná) znát. Nehledě na ostatní havárky, když se dáma zapomene. Nám chlapům se to líbí. Na druhé straně se ženám nedivím, že se nošení podvazků min. z 99% vyhýbají. Nedávno při takové debatě mi žena řekla, že existují také pánské podvazky na ponožky, jestli bych je nosil? No asi těžko. Ženám, které podvazky nosí opravdu fandím.

Reklama

Přidat komentář