Reklama

Podvazky a punčochy

Marika (So, 25. 9. 2010 - 21:09)

Já mám obdobnou zkušenost...Taková blbá doba to byla. Ještěže dnes už to tak není. Ráda je nosím.

Petr (St, 22. 9. 2010 - 14:09)

Podvazky a punčochy vypadají na ženách opravdu velmi elegantně a sexy.Je škoda že se u nás moc nenosí.Holka v podvazkách by mě dostala do naprostý extáze.

Terka (St, 22. 9. 2010 - 12:09)

Já mám obdobnou zkušenost z konce 80.let.
Když jsem si na maturitní ples v Lucerně oblékala podvazky a punčochy, všechny holky jsme tak totiž byly domluvené, tak doma létaly vzduchem děvky a kurvy a prostitutky jedna za druhou. Nechybělo mnoho a už už jsem málem dostala i ten výprask.

Martina (Pá, 17. 9. 2010 - 21:09)

Když mi bylo 16, v roce...To je mi tě moc líto... :"-((

Majka (Čt, 16. 9. 2010 - 11:09)

Když mi bylo 16, v roce 1992, tak jsem si koupila své první podvazky a punčochy, protože to po mě chtěl můj kluk. Stálo to spoustu peněz, ale i s podprsenkou to byl krásný černý komplet.
Jenomže, když mě v tom uviděla mamka, tak ji málem ranila mrtvice, prohlásila mě za děvku a prádlo mi okamžitě zabavila, že v tomhle se před nikým producírovat nebudu. Táta neříkal nic, ale ihned odepnul pásek, přehnul si mě a dostala jsem velký výprask řemenem.

Adam (St, 1. 9. 2010 - 18:09)

Hezky ten podzim začíná
http://ona.idnes.cz/horky-podzimni-trend-vraci-se-podvazky-a-puncochy-fsi-/modni-trendy.asp?c=A100819_151255_modni-trendy_ves

ml (St, 25. 8. 2010 - 23:08)

hotovo

ml (St, 25. 8. 2010 - 23:08)

hotovo

Lucka (So, 21. 8. 2010 - 18:08)

Zdravím. Chtěla bych si koupit podvazkový pás. Mohli byste mi, prosím poradit? Jak si dobře vybrat, na co dátt pozor a tak? Můžete poslat i odkaz na nějaký vyzkoušený osvědčení kousek. Pište prosím na e-mail: [email protected] Díky moc!!

ml (Pá, 20. 8. 2010 - 07:08)

mate velke plus za nosenie podvazkov.

Libuše (St, 18. 8. 2010 - 18:08)

DÁVÁM SI ŠÍT PÁSY U PANI...Mám stejnou zkušenost jako Jana. Já jsem si nechala ušít dva podvazkové pásy u paní Sowové. Není to bokovka, vzadu mají řadu háčků na zapínání až nad kalhotkami, takže se na WC nemusí svlékat, ale narozdíl od běžně prodávaných jsou vpředu vyšší, super pevné, stáhnou břiho a skvěle drží punčochy. Nechala jsem si je šít na zakázku, ale nyní podobný paní Sowová inzeruje na svých stránkách. Vřele doporučuji! Stejně tak doporučuji punčochy Aries - Sindy. Super poměr mezi cenou a kvalitou. Tenoučká lycra, 15 den, i v obchodě asi 35 Kč, úžasně pohodlné - ani o nich nevíte - jdou i pod kratší sukně, s krátkými podvazky se dají vytáhnout až pod zadek, vůbec netáhnou a nesjíždějí, jako některé zahraniční příliš pevné lycry, kreré se nenápadně vezou vzadu dolů a mohou pak pod sukní nebo zvlášť v rozparku jejich lemy vykukovat. Skutečně český výrobek nad několikrát dražší dovoz. Kvalitní stahovací podvazkový pás + tyhle punčochy ideální pro nás čtyřicátnice. V práci se mi skoro vysmívaly a teď když se ochladilo, jedna za mnou přišla(43let), říkala , víš že ty podvazky nejsou tak úplně blbý, když se na to trochu zvykne tak je to docela fajn a ten můj je navíc úplně v sedmým nebi.

JANA (Ne, 8. 8. 2010 - 13:08)

DÁVÁM SI ŠÍT PÁSY U PANI LENKY SOWOVÉ /NAJDETE NA INTERNETU / NA MÍRU.VŠE VYŘIZUJI PŘES INTERNET A VŽDY VŠE DOBŘE PADLO.CENA JE NIŽŠÍ NEŽ V OBCHODECH.NEJRADĚJI NOSÍM BOKOVKY,KTERÉ I TROCHU POSTAVU TVARUJÍ,ALE NENECHÁVÁM SI JE ŠÍT MOC VYSOKÉ.ASI JEN 25CM,TO STAČÍ.HEZKÉ A KVALITNÍ PUČOCHY SE SEŽENOU TAKY V MARKS AND SPENCER.KDYŽ MAJI AKCI VYJDOU ASI NA PÁĎO.ŠPATNÉ NEJSOU ANI OD ARIES- SINDY.LETOS JSEM BYLA VE STUDENCI,TAK JSEM SI NAKOUPILA PŘÍMO U VÝROBCE,VYŠLY ASI NA 22Kč.DĚLAJÍ TAKY DOBRÉ SAMODRŽKY.DLOUHO VYDRŽÍ, LEM SE NEKROUTÍ A VŮBEC NESJÍŽDĚJÍ.JSOU DOBRÉ I PRO TOHO ,KDO MÁ SILNĚJŠÍ NOHY.

Jana (Po, 2. 8. 2010 - 15:08)

TO:Jana.....v obchodech v...Velký sortiment je i v řetězcích C&A, já nakupuji např. v Salzburgu. V Rakousku je nabídka v C&A o 500% větší než u nás.

lenka 2 (Pá, 30. 7. 2010 - 18:07)

TO:Jana.....v obchodech v rakousku a to kde přesně dáš nějaký tip? předem dík .l

Jana (Čt, 29. 7. 2010 - 18:07)

Chci se zeptat, zda někdo...Bokovku dostaneš v prodejnách Elite, např. v Praze, Na Florenci. Nosím podv.pas stále a jsem spokojená. Ještě lepší pasy mají v obchodech např. v Rakousku, jsou s kovovými přeskami s 6-10podvazky a drží punčochy perfektně.Žádné titerné erotické náhražky, které nevydrží ani při hrátkách v posteli.

Lenka (Po, 26. 7. 2010 - 20:07)

Chci se zeptat, zda někdo neporadí, kde sehnat podvazkový pás, kvalitní, spolehlivý a především pohodlný na běžné celodenní nošení, žádné erotické prádelko. Ideálně bokový. Nosím samozdržící punčochy, ale bohužel se mi stalo, že mi třeba jedna začala padat a já ji musela co minutu natahovat zpět, což bylo ne vždy úplně nenápadné a pořádně trapné, aspoň pro mě. Ráda bych se cítila jistěji a punčochové kalhoty kromě zimy opravdu nosit nechci :-(

Zdeněk2 (Po, 26. 7. 2010 - 20:07)

Je vidět, že dobře víš, co je hezké. Zvlášť sympatické je, že jsi dostatečně sebevědomá a nepřivede Tě do rozpaků, když se na Tebe muži dívají, aby mohli ocenit Tvoje půvaby.

SYLVIE (Po, 26. 7. 2010 - 18:07)

Tak to čumim. Punčošky...Jak reaguje okolí?, různě, o manželovi jsem už psala, kolegové v práci by také měli zájem podívat se pod sukýnku na podvazky, ale mají smůlu. No a na ulici registruji občas pohledy i snahu o kontakt. Při těch 35st. jsem zjistila, že punčochy dost okolí dráždí. Hlavně na schodech a eskalátorech v metru pánové si nechávají trochu odstup, aby měli zespodu dobrý výhled. Zjistila jsem, že mne to docela vzrušuje.

Zuzi (Út, 20. 7. 2010 - 22:07)

Tak to čumim. Punčošky...nic moc,

m (Po, 19. 7. 2010 - 22:07)

v techto vedrech nosím jen...Tak to čumim. Punčošky také ráda nosím, ale v tom vedru, kdy je nad 30st. to nezvládnu. Jak na tebe reaguje okolí?

Reklama

Přidat komentář