Reklama

Podvazky a punčochy

Johny (Čt, 16. 4. 2009 - 03:04)

Beru Tě,seš kus!

Johny (Čt, 16. 4. 2009 - 02:04)

Sama seš na hovno!Zkontroluj si co máš mezi nohama ,buzno!

Martin (St, 15. 4. 2009 - 15:04)

Líbí se mi, když ženy nosí sukně a punčochy na podvazky. Moje žena sukně do práce nosí celkem často, ale bohužel jen v kombinaci s punčocháči a o punčochách nechtěla ani slyšet. Učinil jsem zlomový krok a k vánocům koupil několik párů punčoch a na doporučení prodavačky bílý asi 15 cm vysoký podvazkový pás. Při rozbalení dárku se usmála a odvětila něco v duch, že to stejně nosit nebude. Po dlouhém naléhání slíbila, že to zkusí, ale až bude tepleji. Několikrát jsem jí to připomněl, ale marně. Punčochy s podvazkovým pásem zůstávaly ve skříni a ona i nadále nosila punčocháče.
Včera odpoledne jsme si šli převzít nové auto na které jsme se těšili. Ráno jsem zůstal šokován. Spatřil jsem manželku, jak má na sobě oblečené punčochy s podvazkovým pásem a několikrát se takto kolem mě při snídaní prošla. Nevěřil jsem vlastním očím a nepřestával chválit jaké je to super. Před odchodem do práce si oblékla bílý kostýmek se sukní asi 15 cm nad kolena. A společně jsme vyrazili na metro. Nemohl jsem se dočkat odpoledne a na okamžik až uvidím svojí ženu jsem se těšil víc než na nové auto. Při přebírání auta jsem neustále pozoroval manželku a líbilo se mi, když občes vykoukl lem punčochy. Večer manželka konstatovala, že to je nezviklé nosit punčochy, ale když se mi to tak líbí, tak si je občes na sebe vezme. A k mé radosti dnes ráno opět měla punčochy s podvazkovým pásem na sobě a černou sukni o podobné délce jako včera.

Johny (Út, 14. 4. 2009 - 00:04)

Jó,taková Halina Pawlovská v korzetu a silonkách to je na větší erekci než po sežrání Viagry.

Majo (Po, 13. 4. 2009 - 17:04)

Milá Marcelka táto diskusia má názov Podvazky a punčochy,nie stahovací prádlo...
Inak k tvojmu problému asi by to chcelo trocha pohybu a zmeniť životosprávu a potom sa dá trošičku aj prádielkom korigovať postava.

Pavel (Ne, 12. 4. 2009 - 15:04)

Na www.dama.cz je diskuze na toto téma. Stahovací prádlo se dá nosit, ale musí mít přiměřenou velikost a být pokud možno kvalitně zpracované.

Majo (Čt, 9. 4. 2009 - 23:04)

Dnes som skoro z nôh spadol,videl som totiž jednu moju susedu z paneláku v sukni.
Ona totiž chodí len v nohaviciach,má tak 45 rokov je to taká štíhla vysoka baba a keby ste videli tie nohy no proste úžas,nastupovala do auta a na okamih jej bolo vidno do rozkroku,nemala síce podväzky,čo je síce škoda,ale aj tak to bolo super,má nádherné nohy a tie stehná..........
Také ženy by som dal pokutovať zo zákona,že ukrývajú pod gate národný poklad.

Majo (Čt, 9. 4. 2009 - 23:04)

Johny a ešte keby ju ten pás v páse preštikol tak na 65 cm to by bolo neco..........

Johny (Čt, 9. 4. 2009 - 11:04)

Yes, maj language!Podvazkovej pás,silonky se švem a v nich Halina Pawlovská a je erekce na 100%!

Petrucha (Ne, 5. 4. 2009 - 17:04)

Na dotaz, zda znám jěště nějakou ženu, kdo nosí punčochy na podvazky, mohu odpovědět, že ano. Mám v práci kamarádku, která to ode mne odkoukala a punčochy také nosí. Sice mnohem méně než já, protože chodí spíš v kalhotech, ale zrovna nedávno se mi chlubila, že si na jaro nakoupila punčochy a že je má zrovna na sobě. Žije sd přítelem, který je z podvazků úplně hotový a kdysi mi dokonce poslal kytku, že jsem jí tohle naučila nosit. Pak vím o jedné starší paní v účtárně, kterou jsem snad nikdy neviděla v kalhotech a ta nosí též jedině punčochy. Ja se za nošení punčoch nestydím, sice určitě spodní prádlo určitě neukazuji na obdiv, ale na dotaz klidně každému řeknu, že nosím punčochy protože to nepovažuji za nic špatného. Teď mám radost, že se oteplilo a mohla jsem konečně nahradit kozačky střevíčky. V pátek jsem si koupila jarní širokou sukni nad kolena se širokým pasem a už se těším jak v ní v pondělí vyrazím.

Marcela (Ne, 12. 4. 2009 - 00:04)

Já mám tepůo také rády, ale na rozdíl do Petruchy je venku, a ne v práci. Tam nesmím mít holé nohy,musím mít punčochy nebo punčocháče.Abych měla postavu k přiléhavější sukni,kterou musíme nosit,tak mi vedoucí doporučila elastické prádlo,prý sama nosí stahovací kalhotky.Zkusila jsem punčocháče+stahovací kalhotky nebo samodržící punčochy +stahovací kalhotky. Obojí je po delší době dost nepříjemné. Někdy v stahovacích kalhotkách sice přijdu,ale pak si je zase sundám. Myslíte,je to tak normální, dá se na to zvyknout,aby mě to nevadilo?

Ruda (Pá, 3. 4. 2009 - 07:04)

Moje řeč....Punčošky by měli ženy nosit povině.Je to nádhera a viniknou v nich nádherný ženský nohy.Teda když ta žena takový nohy má.

Pavel (Út, 24. 3. 2009 - 23:03)

Žádné stahovací prádlo se nenosí jako miniaturní tanga, o kterých nositelka (ev. nositel - máme emancipaci) neví. Je to věc rozumného stanovení účinku. Pokud zvolíme vhodnou velikost, která zajistí určité zpevnění postavy, ale neubere 2 a více čísel velikosti, dá se prádlo nosit. V opačném případě jde o mučení. Se stahovacími kalhotkami zkušenost nemám (to je opravdu výmysl pro ženy), ale nosím ke zdravotním punčochám (jak jsem psal výše) vyšší podvazkový pás, který má podobný účinek. Podařilo se mi trefit velikost hned na poprvé a nosím toto prádlo bez potíží celý den. Tzv. elastické punčocháče jsou asi něco podobného, co je uvedeno taky výš. A toto prádlo vzniklo z punčocháčů ustřižením nohavic (autorka na tom pěkně vydělala). Nevzniká rýha způsobená okrajem kalhotek.

Zdena (Út, 24. 3. 2009 - 22:03)

Má někdo zkušenost s elastickými punčocháči?
Někdy potřebuji"upravit" postavu,zkusila jsem stahovací kalhotky i elastickou"bokovku",ale obojí je dost vadí,hlavně při sezení. Kolegyně v práci nosí dost pevné stahovací kalhotky,viděla jsem jí se oblékat,dalo jí to dost práce si je natáhnout,a to je měla celý den na sobě,a já je snesu maximálně na chvíli a jen dost zřídka.

Pavel (Út, 24. 3. 2009 - 21:03)

Podobné prádlo je na:
http://www.secretsinlace.com/product/247/53

http://www.secretsinlace.com/product/269/53

Majo (Út, 24. 3. 2009 - 21:03)

Alena tvoj problem by riešilo také špecialne prádlo,neviem ako sa to presne volá,ale sú to elasťáky do pol stehien zo zvýšeným pásom,na stehnách sú podväzkové sponky,tam sa upnú pančuchy a okraj tých elasťákov sa prehnie na lem pančuchy a tým pádom to na tom prechode netvorí jelitka.
dúfam,že si to pochopila,lebo som to tak dáko..............

Majo (Út, 24. 3. 2009 - 21:03)

Miloš a ty si nosil asi punčochu na hlave a teraz máš =problém s opakovaním sa. :-)

Miloš (Út, 24. 3. 2009 - 15:03)

Nosil jsi silonové punčocháče, protože ti je oblékla maminka. Byl jsi malý a na tvůj názor se nikdo neptal. Teď jsi nejspíše velký a můžeš nosit to, co chceš sám. Nos klidně silonky nebo cokoli jiného.

Miloš (Út, 24. 3. 2009 - 15:03)

Nosil jsi je. A co? Jaký vliv to má na tebe dnes - asi žádný. Když jsi malý, nosíš to, do čeho tě obléknou. Když jsi velký, vybereš si sám.

Miloš (Út, 24. 3. 2009 - 15:03)

Nosil jsi je. A co? Jaký vliv to má na tebe dnes - asi žádný. Když jsi malý, nosíš to, do čeho tě obléknou. Když jsi velký, vybereš si sám.

Reklama

Přidat komentář