Reklama

Podvazky a punčochy

Default User Image
Džony skočnato (St, 11. 9. 2024 - 19:09)

Prdcat starou f podvazkách je rajc a nejní třeba ani žáná vijágra.

Anonym (Čt, 12. 9. 2024 - 02:09)

Pro spoustu lidí je rajc si jen Tvé 2 řádky přečíst aby si udělali obrázek.

Default User Image
Jirka (Ne, 8. 9. 2024 - 14:09)

Diskuse tady už na delší dobu utichla. Znamená to, že se nikomu v těch vedrech nechce nosit podvazkový pás a punčochy? Já jsem statečný a dnes jsem si pás a punčochy oblékl. I ve vedru je v nich příjemně.

A co pánové? Nosí někdo pánský podvazkový pás a punčochy? Pochlubte se.

Default User Image
crossdresser (Čt, 19. 9. 2024 - 11:09)

Tak já nosím podvazkový pás jako běžné denní spodní prádlo a ve velkých vedrech se mi osvědčily tzv.podvazkové kalhotky. Jak z názvu vyplývá,plní obojí funkci,oblékají se jako kalhotky,protože mají otvory pro nohy,ale jinak mají "spodek" prázdný a na kalhotkách 6 tahounů pro připevnění punčoch. Výhodou je velmi elastický materiál ze kterého jsou zhotoveny, takže při volbě jejich správné velikosti perfektně přilnou na tělo jakéhokoliv tvaru. Takže je pak zcela zbytečné je označovat přízvisky typu "pánský" či "dámský",protože je opravdu může nosit kdokoliv. Navíc kalhotky v přední i zadní části mají zhotoven půlkruhovitý obšitý výřez což umožňuje konat v krizových chvílích WC potřeby i bez nutného stahování kalhotek , pro pány je pak velkou výhodou,že "mužská chlouba" je venku a není nijak stahována kalhotkami. Což ocení právě ve velkých vedrech,kdy stačí již na kalhotky obléct jen vrchní kraťasy a libovat si jak to odspodu pěkně větrá :))) No a samozřejmostí jsou pak k podvazkům připnuté tenké podvazkové punčochy, nejlépe 8 DEN,max.15 DEN. No a pokud se týká chladnějšího počasí,které přišlo po velkých vedrech, tak stačí doplnit zmíněné spodní prádlo o vhodný korzet,který má také,podobně jako klasická bokovka, 4 tahouny na podvazkové punčochy. Ty však nemají nastavitelnou délku,takže je nutné s tím počítat při výběru punčoch,které musí být dostatečně dlouhé aby se přílíšným tahem nepoškodily,zejména při sedání. Celkově tedy mohu konstatovat,že nošení dámského spodního prádla je příjemná perfektní záležitost,které si užívám a zjišťuji,že si naše ženy často vůbec neváží toho jaké spodní prádlo mohou nosit a raději chodí bez něj oholené a vyholené. Jen tu podprsenku bych jim ve velkých vedrech odpustil, její nošení v horkém počasí skutečně není příjemná záležitost :)))

t

 

 

 

Default User Image
Axel (Čt, 12. 9. 2024 - 20:09)

Ano, teď pár dnů, když je horko, tak je to lepší než punčocháče.

Default User Image
klučina (St, 11. 9. 2024 - 17:09)

Punčochy se na konci léta skoro nevidí. Mně to připadá, že jakmile se trochu ochladí, tak holky přestanou nosit sukně i šaty úplně a přejdou na kalhoty. Přijde mi, že strašně málo žen bere punčochy jako plnohodnotnou součást oděvu nebo jako zajímanvý doplněk, ale spíš jako nutné zlo jemuž se snaží vyhnout.

Přitom na kabelkách peníze rozhodně nešetří, takže to není tím, že by nedávaly doplňky jako takové

Anonym (Út, 9. 7. 2024 - 17:07)

Dotaz kdy se u nas zacali prodavat a nosit samodrzitelne puncochy. Nemuzeme se na tom schodnout. Otazka pro zeny co uz neco pamatuji.

Default User Image
dtto (Po, 19. 8. 2024 - 20:08)

V bývalém ČSSR prakticky hned jak opadla hlavní módní vlna minisukní.Přesněji tedy pozdější druhá polovina let sedmdesátých,kdy se délka sukní začala prodlužovat na midi a maxi.
Samodržící punčochy se tady sice nevyráběly,ale byly ve stálé nabídce v Tuzexu z dovozu.Občas se daly sehnat v Domě módy nebo ve Femině.Dovážely se i východoněmecké Esdy.
Celkem zdařilé RHT s pružným (gumotex) lemem .Stály kolem 10 bonů.V druhé polovině osmdesátek se daly již sehnat samodržky se silikonovými pásky v lemu,ale byly dražší.

Default User Image
Střevlík (St, 10. 7. 2024 - 06:07)

Co pamatuji já, tak v druhé pol. 90tek už samodržky byly, ale nosily se minimálně, standardně punčocháče. Tedy aspoň co se letmých pohledů pod sukně týče :)

Default User Image
N. (Út, 9. 7. 2024 - 20:07)

V Česku určitě 90.léta.

Default User Image
Penzista čekatel (Pá, 5. 7. 2024 - 00:07)

Pro oživení diskuze položím otázku dámám. Která z vás si našla místo ve svém zavazadle na dovolenou a přibalila si mimo plavek a opalovací kosmetiky něco pro potěchu oka mužů? Punčochy, podvazky, krajkové prádlo, noční průhlednou košilku? Jsou mezi vámi takové?

Default User Image
Penzista uživatel (Ne, 7. 7. 2024 - 18:07)

Tak já mám s dámami celoživotní zkušenost,že podvazky s punčochami v drtivé většině považují výhradně za erotické prádlo,které navléknou na sebe pouze v případě,kdy potřebují v posteli probudit k akci "mužskou chloubu" svého partnera, jinak se oblékají jako mužatky a před ostatními ženskými se za nošení podvazků stydí takže je preventivně raději pro běžné denní nošení raději ani nepoužívají a chodí nabalené v nehygienických punčocháčích anebo v rozdrbaných riflích. Takže penzistovi čekateli doporučují aby na žádný "ženský zázrak" s podvazky a punčochami raději nečekal a oblékl si raději diskutované prádélko sám. Efekt bude stejný a ještě ušetří :)))

Default User Image
MMM (Út, 9. 7. 2024 - 07:07)

Víš, to máš těžký. My ženy fakt neřešíme co si o tom myslíš, teda o nošení prádla, ale co je pro nás praktické. Podvazky už dnes skoro nikdo nenosí a když tak výjimečně. takže od podzimu do jara punčocháče různého DEN a v létě samodržící punčochy nebo nic. A dobrá rada tady zazněla, nos si co chceš, my ti do toho taky nebudeme kecat.

Default User Image
penzista uživatel (Út, 9. 7. 2024 - 09:07)

A není to škoda? Když se podíváte do historie na vybavení dam v jakémkoliv zámku co všechno ženy byly ochotné na sebe navléci jen aby se líbily mužům a dnes? Nezdá se vám,že to ženské pohlaví s rostoucí emancipací poněkud zlenivělo? Pak se ale současné ženy nemohou divit,že úměrně tomu klesá ve společnosti počet mužů gentlemanů a stupňuje se pouze hrubost a sprostota na úkor jemnosti a něžnosti ženského pohlaví,že?

Default User Image
N. (Út, 9. 7. 2024 - 20:07)

Já Vám rozumím, co chcete říci. Ano, ženy se od začátku 20.stol emancipují, mají volební právo a nechtějí být pouze sexuálním objektem, tedy tím kdo se líbí mužům. Ženy se chtějí především dobře cítit, sebevědomě a svobodně. Oblékají se rády, ale ne jen proto, abys se líbily mužům. A navíc je to vše individuální, jakási kolektivní vina, že ženy jsou hrubé...no, co myslíte, že si muži mysleli ve středověku o emancipovaných kněžnách nebo naopak čarodejnicích? :) :)

Anonym (Ne, 7. 7. 2024 - 18:07)

Penzista čekatel položil otázku ženám,jestli se nemýlím.   

Anonym (Ne, 7. 7. 2024 - 18:07)

A taky pochybuji že pŕi svých celoživotních zkušenostech na nějakou dámu narazil. Asi by mluvil jinak.

Anonym (Ne, 7. 7. 2024 - 18:07)

Penzista ať si pustí Večerníček a poleští bambitku u víly Amálky.

Anonym (Ne, 7. 7. 2024 - 17:07)

Tak na dovolenou si brávám klasické punčocháče a samodržky. Punčochy s podvazkovým pásem nenosím. Punčocháče na dovolené nosím nejčastěji se šortkami nebo krátkou sukní buď večer nebo na nějaké výlety. Samodržky obvykle na večeři v restauraci nebo do baru.

Anonym (Út, 9. 7. 2024 - 05:07)

Upřímně obdivuji ochotu nosit v prázdnonových teplotách šortky s punčocháči. Dohromady se spodním prádlem tři vrstvy oblečení.

Reklama

Přidat komentář