Reklama

Penis dospělého muže pohledem malé dívky

luci (Čt, 27. 2. 2020 - 11:02)

Nemám , ale když mne chlapi udělají tak vyteču . Slyšela jsem jak Jeden po akci řekl mému chlapovi : ty vole já ji udělal a ta její kunda pak táhla jak pumpa .

Majo (Čt, 27. 2. 2020 - 12:02)

No,tak jsi proste dobra,i kdyz nestrikas ale nejsi sucha,zazil jsem pani co hekala jak pri orgazmu a byla sucha,kdybych neslinil tak se do ni nedostanu,ale na druhou stranu to treni bylo tak sylne ze jsem byl sa chvilku,no kazde ma neco do sebe

luci (Čt, 27. 2. 2020 - 12:02)

Suchá přitom určitě nejsem . Jak mne začnou osahávat na strategických místech , cítím jak vlhnu a někdy stačí ty jejich dvojsmyslné až oplzlé řečičky a je to také . Žádné přimazávání , lubrikanty a podobné přípravky nepotřebuji ani když " jdu na obec ".

Majo (Čt, 27. 2. 2020 - 06:02)

Luci,vlastni vyzkum,nikdy jsem nestrikal tak daleko jak popisujou jini,i kdyz si myslím ze kecaji,prvni dva vystriky tak desed centaku a zbytek vytecu,je toho sice dost ale hasicak nejsem

bývalý cirkumfetišák (Po, 7. 1. 2019 - 17:01)

Třeba bude mít mikropenis. Když jsem dělal na uranu, tak jsme tam jednoho chlapa s mikropenisem, ke všemu obřezaným, měli.

(St, 24. 8. 2016 - 19:08)

Jsem se nahatých čůráků bojím, že mě odpaní a bude mě to bolet.

Jarda (St, 24. 8. 2016 - 11:08)

Kamarád má 12 letou sestru, přijde mi dosti divoká. Šli jsme zpět a potřeboval jsem se vychcat. Tak jdu za křoví, myslel jsem že ona taky potřebuje. Ne, ona mi koukala celou dobu, co jsem chcal na ptáka.

Kamila (St, 24. 8. 2016 - 11:08)

Já jsem viděla prvně mužskýho nahatýho v koupelně a byl to můj táta. Měl velkýho čůráka a to mu ještě nestál. Pak mi řekl abych se svlékla a šla s ním do vany. Když jsem se svlékla a on viděl mé malé kozičky a kouknul se na mou chlupatou už píču postavil se mu.Byl strašně velkej a tlustej. To jsem si dlouho pamatovala a když jsem se prvně s mým klukem milovala a vyndala jsem mu čuráka z kalhot byla jsem překvapená jak ho má malýho. Když mě ho strčil do kundy a odpanil mě, zabolelo to, ale za chvíli jsem mrdala s požitkem. Pak jsem měla styk s jedním rozvedeným chlapem a ten měl čuráka velkýho jako můj táta. Když ho domě poprvé vrazil myslela jsem že mě roztrhne, ale po chvíli se mi to začalo líbit a vzrušovalo mě jak ho do mě narval až po koule a já jsem cítila jak mi kunda teče a čvachtá to ve mě. Měla jsem orgasmus a v té chvíli jsem ucítila jak to do mě stříká!Nebrala jsem žádnou antikoncepci a on mě prvně v životě oplodnil. Když jsem nedostala krámy uvědomila jsem si že jsem naprcaná.

Steve (Ne, 10. 7. 2016 - 23:07)

cože? Zákon dovoluje nejdří od 15 pokud vím ....

A piš aspoň správně česky ... (pokud, krámy, aspoň, pryč) Copak, hodiny ČJ? nebyly?

ZDENEK (Ne, 10. 7. 2016 - 23:07)

TY VOLE CO TO ZDE ČTU TO JE DĚS. ŽENSKÁ POKUT MÁ KRÁMI JE TO ŽENSKÁ NEBO NE. A VĚK? POKUZT JE USPOKOJENÁ A JE JI ASPOM TŘINÁCT PROČ ČEKAT. DOBA ČEKÁNÍ JE PRIČ S NAŠEMAA BABIČKAMA.
A POKUT TO CHTĚJI OBA CO ŘEŠIT NE. PROBUDTE SE NEŘEŠTE NEŘEŠITELNÉ. JE TO NUDNÉ SKUTEČNĚ.

KAMILA (Ne, 12. 6. 2016 - 19:06)

Já jsem poprvé viděla nahého muže když jsem vlezla do koupelny a táta se chystal vlézt do vany.Měl velkého čuráka a já jsem se bála až budu mít kluka a bude mít taky takového, jestli se do mě vejde.Pak jsme jednou blbnuli na chatě s bráchou a s kamarádkou Lenkou a Petrem. Hráli jsme na fanty a na svlíkání. První se musel svlíc donaha můj brácha, kterej měl dost velkýho.Pak se musela svlíct donaha Lenka. Brácha jak jí viděl tak se mu postavil. Já jsem se taky svlíkla a nakonec Petr. Viděla jsem, že mu stojí a má ho hrozně dlouhýho. Pak jsme se líbali a kluci chtěli, abysme jim vykouřili čuráky. Já jsem poprvé vzala Petrovi čuráka a strčila ho do pusy.Lenka kouřila Martinovi čuráka a za chvíli jsem ucítila jak do mě stříká z ocasu Petr a viděla jsem, že Martin stříká semeno do Lenky.

Tón (St, 29. 9. 2021 - 20:09)

jsi pěkná kunda koukat na bratrovo curaka kdybys mohla tak ho také vykouříš

Mrdkar (Ne, 8. 9. 2019 - 07:09)

Mám plný koule tak můžeš mít plnou pusu mrdky !

No, ty vole! (So, 7. 5. 2016 - 13:05)

Na zdejší diskuzi by se měli pozorným okem zaměřit pracovníci kriminální policie!Hádám,že si by se zde našlo několik spoluobčanů,kteří by jim měli co vysvětlovat!

inkognito (So, 7. 5. 2016 - 03:05)

Tak to bych chtěla s tebou...Dekuju za napsani.. noo Darinko takovy jako ses ty sem mel a nedaly to.. a to byli 20-36 let.. email je [email protected] jestli mas nakou radu bo neco napis

outkognito (Ne, 24. 4. 2016 - 21:04)

Mam dotaz.. ctu jak kazda...Tak je snad jasný, že při hloubce vagíny kolem 10cm dojde při souloži k jejímu přizpůsobení velikosti klacku jen do určitý dýlky. Stejně tak není nikde psáno, že jí ho tam musíš vrazit až po kule. Tak zkus mělčejc zasouvat, ať z toho nemá pocit jak kdybys narážel sele na rožeň.

Darina (Ne, 24. 4. 2016 - 08:04)

Mam dotaz.. ctu jak kazda...Tak to bych chtěla s tebou zkusit .už jsem měla v sobě 22x5 a celý se do mě vlezl a v pohodě jsme si zasouložili nic mě nebolelo .To tě lituji že jsi ještě nenarazil na takovou jako jsem já.Ale udělám se i s 15ti centimetrovým taky to jde jen trošku u toho přemýšlet a jakou polohu si užít.Tak nezoufej určitě taková existuje a najdeš ji.Je to škoda že se neznáme chtěla bych to zkusit s tím tvým.

Jarda (Ne, 10. 4. 2016 - 13:04)

Mam dotaz.. ctu jak kazda...No ty vole, jak já jsem rád za těch mých ušmudlaných 12 :-D

inkognito (Pá, 8. 4. 2016 - 22:04)

Já jsem poprvé viděla...Mam dotaz.. ctu jak kazda zena pise ze jen velky pera.. je me 23 let..sem z Brna.. a chtel bych poradit prosim.. mam problem .. muj penis kdyz nestoji tak ma na delku 22,9 a objem nak 3,7 a kdyz mi houpne sprominutim tak ma 24,9 a objem kolem 5 :( ja sem ztoho nestastnej... a nevim co delat.. stalo se me uz ze po asi 5 min me odkoply a rvaly ze to boly ze to nejde.. a stalo se me to i u kamoscine matky ( 36 let ) po dvou deckach krasne stihla a kozata.. ten pribeh sni je takej zvlastni... sprchoval sem se u nich a ( jeji mamka nebyla doma) a nezavrel sem si dvere.. a ona prisla dom ( neslysel sem ji ani nevedel ze tam je.. ) a ja stal ve vane a no proste vi to co sem mohl delat... a ona stala kousek u dveri a cumnela na me... aatd.. a svedla me... kdyz sme sli na vec ( lezela ja na ni) a pomalu sem ji ho tam vsunul byl sem ani ne v pulce a dejchala jak hrom a rikala vole to boli.. az sem ho tam vsunul celej tak me odkopla a rvala ze to boli ze to neda.. aji dokonce me 2 holky rekli ne ze ho mam moc velkyho... ani se svou soucasnou nespime pac to nezvladne :( :( tak co mam delat??? Kazda pise velkej penis a kdyz ja ho mam tak sem ztoho naprasky a spatnej..
Nevim co mam delat.. zkratit ho?? Nejsem stastnej... porad te mi... ja to uz nedavam... nadrzenej sem , tesim se na sex a jediny co delam je ze mam svesenou hlavu a krcim rameny :( prosim o pomoc , radu , ne naky zvasty a picoviny... dekuju mockrat

tak jo (Ne, 22. 12. 2013 - 17:12)

773 988 397

Reklama

Přidat komentář