Reklama

Derivacny kupel

silvia (Po, 23. 4. 2007 - 07:04)

Veronika, dakujem, uz som si ju cez nich objednala, teraz uz len cakam kedy mi ju dodaju. Este k rii, asi si vazne moc netrpezliva, alebo mas velke ocakavania. :o) Kazdy organizmus je iny, mozno zalezi aj od jeho zanesenia. Ja si robim deriv. kupel iba raz denne, resp. vecer 10 minut. Myslim, ze na mna celkom dobre vplyva, ale to som uz pisala aj vyssie. Ja som od operacie (zenske veci), stale citila taku rezavu bolest v podbrusku, stale som mala zapalene mocove cesty, preto som aj trochu vahala ci s tym zacat, predsa len studena voda na taketo problem nemusi spravit dobre, ale vyskusala som to a tieto bolesti prestali.

Veronika (Pá, 20. 4. 2007 - 16:04)

Ahoj Silvia.Knihu Uzdravující síla vody od France Guillain som si objednala na www.eugenika.sk.

ria (St, 18. 4. 2007 - 14:04)

Ja som knihu kúpila v kníhkupectve (tuším Modul) v pasáži (Grösslingova - Dunajská) oproti Tescu. Robím dk jeden a pól mesiaca, v prvom mesiaci ráno 10 min. a v druhom mesiaci som zvýšila na 15 min. Žiadny zázrak :o( - som ale odhodlaná vydržať a uvažujem nad tým, že skúsim 15 min. ráno aj večer (som asi dosť netrpezlivá). Fakt by ma zaujímalo, prečo má niekto pozitívne prejavy už po dvoch týždňoch a niekto ani po šiestich. Mám dojem, že dk musí každý pod?a návodu v knihe robiť rovnako a nemôže pri tom urobiť chybu.

silvia (St, 18. 4. 2007 - 13:04)

žia? som zo slovenska a Praha neni za rohom, ale ďakujem za radu :o) Ja robím drivačný kúpe? tretí týždeň a už som si všimla, že mám belšie zuby, ustúpili bolesti v podbrušku, rukách a nohách, ale robím aj iné veci, tak neviem či to je vďaka iba der. kúpe?a.

jana (St, 18. 4. 2007 - 11:04)

Po aplikování derivaček mě přestaly bolet klouby, je to fajn.

Návštěvník (Út, 17. 4. 2007 - 17:04)

Že se zatím nedaří zbavit šedin je jedna věc, ale proč nepopíšete , zda se nezměnilo něco jiného?

Miro (Út, 17. 4. 2007 - 17:04)

Ahoj lidi,
věřím,der. koupele fungují u všech(99%),ale
u všech ne stejně - síla účinku a čas. Důležité je,že neublíží.
Začal jsem a někde tápu. Proč není ani v knize stanovena teplota vody? Přece nezáleží
na tom,jaká teplota vzduchu, teplota těla je stálá a ten všemi praktikujicími očekávaný účinek je v rozdílu teplot vody a těla. Chybí mě rovněž detailněší popis praktického provedení - jak moc namáčet, jak často, jaký je minimální čas mezi koupelemi atd. Přesto jsem rozhodnut několilk měsíců vytrvat i bez zjevného výsledku.

Návštěvník (Út, 17. 4. 2007 - 14:04)

V Praze na Václaváku v Paláci knih Luxor ji mají.Viděla jsem ji tam v přízemí asi před 3 týdny.

silvia (Út, 17. 4. 2007 - 09:04)

dobrý deň, nedarí sa mi zohnať knihu od France Guillain, nevedel by mi niekto s tým poradiť? Všade je vypredaná.

Návštěvník (Út, 13. 3. 2007 - 10:03)

Myslela som si že máš 80 a čakáš kedy budeš mať 18. Čo ?udia už Vám vobec nefunguje rozum

Mirka (Pá, 23. 2. 2007 - 09:02)

Zdravím, Janko... Netrpělivost je přirozená lidská vlastnost a bohužel je ve většině případů spíše na škodu, než na užitek. Mluvím ze svých vlastních zkušeností, otestovala jsem toho již docela hodně a vždycky, když jsem měla naspěch, byla jsem zklamaná. Velice pozitivním zjištěním je proto pro mě fakt, že když nic neočekávám, to, čemu věřím, si mě najde samo (viz má zmínka o tom, že jsem nic valného nečekala, ale zároveň jsem kladně přistupovala k tomu, že pro sebe dělám něco fajn). Důležitá je především víra - když se k čemukoliv postavíme s nedůvěrou nebo skepsou, stavíme si sami překážky a v případě derivační koupele s takovýmhle postojem tělo jen stěží přinutíme spolupracovat, když jej myslí naopak brzdíme. Dále pak je nutno si uvědomit, co (a jak) jíme - já jsem kupříkladu již 3 roky vegetarián, takže mně se to čistí snadno :-) A co se týče šedin - nevím, kolik Vám je let, ale myslím, že jak jsme mladí / staří a nakolik jemně či naopak nešetrně zacházíme s organismem, tím míň nebo déle to trvá (a možná je to zrovna i případ Maty a její zácpy:). Hezký den...

jana (St, 21. 2. 2007 - 09:02)

Maty, poradila bych Vám na zácpu Psyllium. Je to báječný prostředek, koupíte ho v každé lepší prodejně se zdravou výživou. :-)

Veronika (Po, 19. 2. 2007 - 19:02)

Má niekto ešte nejaké pozitívne výsledky s derivačným kúpe?om?Povzbudte nás začiatočníkov.Ja tomu verím,ale prečo to na niektorých neúčinkuje?

Maty (Po, 19. 2. 2007 - 12:02)

Já už jsem s derivační koupelí skončila.Vůbec na nic mi to nepomáhalo a
neúčinkovalo to.Za 6 poctivých týdnů 2x denně nebylo žádné zlepšení.Čekala jsem
hlavně zrychlení metabolismu,vyléčení zácpy.
Byla to jen ztráta času.

jana (Po, 19. 2. 2007 - 10:02)

Mirko, musím říct, že jste mne velmi povzbudila. Provádím koupel také již skoro půl roku. Jen bych chtěla vědět - kdy už mi přestanou šedivět vlásky??? :-) Jsem netrpělivá..

Mirka (Pá, 16. 2. 2007 - 11:02)

Ahoj všichni... Já provádím tuto

Maty (Čt, 8. 2. 2007 - 19:02)

Já taky nepociťuju žádný zlepšení v ničem.Taky jsem nezhubla,ale naopak přibrala a mám zácpu.U mě to taky nefunguje.A myslím,že v ničem chybu nedělám,vždyť je provádění tak jednoduché.

Danuša (Čt, 8. 2. 2007 - 13:02)

Tak, ja sa trápim už 2 mesiace 2x denne a nemám pocit, že by som cítila akéko?vek účinky, ani čo sa vylučovania týka. Návod som čítala x-krát, skúšala som chladnú i menej chladnú vodu, drsnejšie i jemnučké hubky, minula som plno elektriny (el. ohrievač), 15 minút som natiahla na 20 i 25, a stále nič, tak čo robím zle???? Myslím si, že der. kúpele sú super vec, ale nechápem, prečo to u mňa stále nefunguje. A za tie 2 mesiace som pribrala 4 kg (Vianoce u starej mamy), som zúfalá!!! Sa aj bojím prestať v očakávaní, že zajtra si konečne niečo všimnem... Poraďte...

Veronika (Út, 6. 2. 2007 - 10:02)

Zkúšam derivačný kúpe? týždeň 2 krát denne,chcela by som sa zbaviť šedín.Má niekto skúsenosti,po akom čase sa obnový farba vlasov

Maty (Ne, 4. 2. 2007 - 19:02)

Zkouším derivač.koupele asi 3 týdny,ale zatím mi to nepomohlo ani na zácpu a na tu to má fungovat nejpozději do 1 týdne.Tak nevím,jestli to není jen ztráta času.

Reklama

Přidat komentář