Reklama

Citalec

Martina (Po, 26. 1. 2009 - 17:01)

A ORGAZMUS JE V POHODĚ:-))

Martina (Po, 26. 1. 2009 - 16:01)

jooo, a určitě netlumí chuť na sex :-))

MARTINA (Po, 26. 1. 2009 - 16:01)

Užívám citalec od března 08 aaaaa přibrala jsem asi 5 kg a to mi vadííííí.Jinak se cítím krapet líp, i když úzkosti, melancholie a špatné spaní nejsou úplně pryč.Ale už alespoň pořád nebrečím:-).Ctěla jsem vysadit kvůli té váze, je teď ze mně špekoun s velkýma prsama 172/68,ale lékařka mi to nedoporučila, tak ďobu dál, chci tu být v pohodě, funkční mamka dvou dětí 14 a 12.(jsem na vše sama, makám přesčasy a musíme zvládat bez alimentů)tak se držte i vy ostatní

MARTINA (Po, 26. 1. 2009 - 16:01)

JÁ, ASI 5 KG ALE U MĚ BOHUŽEL 172/68 NYNÍ A BÝVALO TAK 63 JAKŠ TAKŠ NORMA

Petra (Po, 26. 1. 2009 - 12:01)

To jsem moc ráda,že ti to zabralo.taky s tím citalecem začínám a doufám že se moje stavy zlepší.

Ivika (Út, 20. 1. 2009 - 21:01)

Depině:
Já jsem Citalec užívala skoro půl roku, trpěla jsem totiž na pocity úzkosti apod. necítila jsem nějaký razantní nástup, ale vím, že jsem byla tu dobu docela v pohodě. A hlavně nijak utlumená nebo oblbnutá.
Je to dobrý lék, dokonce si na něj sem tam to malé pivko můžeš dát aniž bys ho musela vysadit.
Já ho teď prudce vysadila, protože jsem zjistila že čekám miminko. Působí mi to problémy, protože se tento lék vysazuje většinou postupně. Ale v případě těhotenství je lepší ho přestat užívat okamžitě. Takže teď se mi tak týden, dva bude motat hlava ale to přejde.
Každopádně myslím, že je to dobrý lék. A člověk který jej užívá není žádný blázen.
Přece jen, uvažme, v jak uspěchané a stresující době žijeme. Není divu že někteří citlivější ten nápor zvládají hůře.

Depina (Pá, 16. 1. 2009 - 22:01)

dneska jsem si Citalec prinesla z lekarny a zitra si vezmu prvni. Doufam, ze z nej nezacnu bejt nejaka jeste silenejsi... Predepsal mi ho doktor na dlouhodobe spatnou naladu, smutek, atd. Snad mi to pomuze. Byla jsem si pro nej v Bohnicich, achich ouvej...To jsem dopadla... Depina.

Jana (St, 4. 3. 2009 - 17:03)

Ahoj R, myslím že 5týdnu je tak akorát a začne ti být líp, ale nesmíš jen pozorovat co se s tebou děje jinak a musíš zkusit té tabletě trochu věřit, myslím že jsi měl ideální pomalý nástup,tak totrvá dýl. Já 14dní pa 20jednu denně pak 10dní 40 a bylo mi neskutečně zle, už k tomu psychiatrovi nejdu myslím že to přepískl, moje praktická hned vysadit 40 pokračuji 20 polykám 7 týden a funguji myslím fajn.

džony (St, 12. 12. 2012 - 16:12)

Citalec jsem zapomnel vzit po roce a pul, vypadek sileny - pocity nenavisti k okoli i k svetu jako takovemu, nemoznost si nijak pomoci, tuna cokolady, fitko, behani dnes do umoru a nic nepomaha, jako bych mel deficit nejakeho serotoninu ci ceho, je mi tak hnusne ze se ani nebojim smrti, doufam ze to co nejdriv prejde, tohle je horsi nez gastroskopicke vysetreni.

Ivana Faigelová (So, 10. 11. 2012 - 09:11)

V těhotenství? Nevím. Jen vím, že antidepresiva, ale nevím přesně která, mohou způsobit u plodu rozštěpy. Informace od lékaře. Brala jsem, otěhotněla a vše v pořádku.

Ivana Faigelová (So, 10. 11. 2012 - 09:11)

Ahoj!Užívám citalec...Citalec neotupuje! Obsahuje serotonin. Látku která chybí v mozku. Má ji tam každý. Citalec dodá serotonin a tím pádem vyrovná potřebné a člověk může fungovat. Je to jako by jste brali vitamíny.

Ivana Faigelová (So, 10. 11. 2012 - 09:11)

Ahoj!Užívám citalec...Citalec neotupuje! Obsahuje serotonin. Látku která chybí v mozku. Má ji tam každý. Citalec dodá serotonin a tím pádem vyrovná potřebné a člověk může fungovat. Je to jako by jste brali vitamíny.

Užívatel (Po, 5. 11. 2012 - 13:11)

Majku, a ostatní, vydržte!...Verte Citalecu, fakt pomáha, viem to z vlastnej skúsenosti, nemá to taký rýchly účinok, ako lieky proti bolesti, ale postupne zaberie.

Majk (So, 20. 10. 2012 - 20:10)

Cau.No ja uz lex. neberu vůbec.Ale už sem cekal nejake zlepseni z toho citalecu ale neni to dobre,nemam sice uz aspon stahlý zaluden z uskosti,ale hlava porad spatna,třes a takový ten nenormální strach a nepohoda ktera me stale izoluje,ve me porad zustava,mozna od toho cekam moc ale snad to bude jeste lepsi nez je!Uvidime zase napisu.tak sa tu mejte

quirah (So, 20. 10. 2012 - 07:10)

Jani vidím že ze odpovidat...ahoj Miso,
no ze zacatku bych to bez laxaurinu asi nedala mela jsem ho sice 2x denne ale brala jsem ho jen na noc.. po mesici jsem presla na citalophram aktivas je to to same jen jina firma akorat uz 20mg a je mi fajn.. muzu aspon normalne fungovat.. a jakpak uz ti ad zabraly?? jak se citis?

zdenina (Út, 9. 10. 2012 - 22:10)

Ahojky,beru CTk cca 10.let.Začátky byly dost tvrdé,že jsem se dostala z 10mg na 20mg.Dle mého názoru,užívání a účinky záleží na celkovém stavu který se časem vytvoři.Na bolest duše není žádný lék,vše vyřeší čas a změna pohledu na vzniklý problém.Dnes citalek beru kdy si vzpomenu,pokud ne-nic se neděje.Nějaký problém má každý člověk,jen způsob řešeni má každý jiný.Po neůměrném zvýšeni doplatku na AD si myslím,že CT vysadím úplně.Je to jen můj pohled a názor,NIKOLI DOPORUČENI!Všem přeji duševní pohodu a klid v duši!zdenina

Majk (Po, 8. 10. 2012 - 15:10)

Majku, a ostatní, vydržte!...Minulou středu mi napsal psychiatr už konečne tu 20tku rano odpoledne celý,prej desítka je slabá že to nic nedělá,no tak aspon tak,k tomu ještě čtvrt rano a čtvrt večer AP Apu-Amisuldrip-o tomto ap není nikde žadná diskuze ale zatím necítím nijak žadne vedlejší ucinky snad to bude dobré.Mám se už příští týden vratit do práce po 4 týdnech ale nějak se necítím pořád líp tak uvidím.Hlavně at to zabere všem dotyčným,dám vědět co to udělalo semnou.zatim se majte M.

rhiannon (St, 3. 10. 2012 - 18:10)

Majku, a ostatní, vydržte! Ty účinky nastoupí zlehka po cca 2-4 týdnech, u mě třeba téměř naplno zabral až po 2-3 měsících. Beru Citalec 20. Nic jiného, lexaurin a podobné, jsem nechtěla. Podle mě je teda na začátek léčby 10 mg málo, pokud jsou psychické potíže opravdu horšího rázu.
Každopádně nejen z vlastní zkušenosti (beru ho už podruhé) můžu říct, že to bude lepší a lepší, nebojte se ;-) Držím všem palce!

Majk (Út, 2. 10. 2012 - 12:10)

No já jsem stále po 14ti dnech na 10mg + lex a vetšinou mi ten lexaurin moc nepomáhá.Zítra už jdu k psychouši tak uvidím co řekne co poradí,já teda skoro žadné zlepšení necítím ale je ještě brzy na to.Tak díky za odpověd,taky jsem měl v plánu po zlepšení stavu po práškách nějakou obyč.terapii,nekomu to mozna sedne někomu né.Hlavně se zabavit a chodit asi hodně do příjemné společnosti kam jsem dosud nechodil.Ono to ani nešlo.ted mam jeste vztah po 2 letech a je tezke s nekym byt když nezvladnu ani sám sebe,teda zatím.Tak at se tady všichni mějte a přeji taky všem at je lépe ..

Pufinka (Po, 24. 9. 2012 - 13:09)

Jani vidím že ze odpovidat...Ahoj Majku ( a ostatní lidičky)
začínala jsem na Citaleku 10mg + berlička Lexaurin (ten jsem taky brala, jen když už nešlo hlavu jinak "oblafnout") po měsíci zabíral super, vlastně celé další 2 roky, teď jsem po dohodě s doktorem na citaleku 20mg (partnerské starosti a celkový stres a vypětí) a musím říci, že jsem to navýšení zase tak moc nepocítila.Dle mého lékaře je 10 mg dávka udržovací a 20mg už léčebná. Začala jsem teď chodit i na psychoterapie a popravdě se teď cítím po 3. sezení ještě mizerněji než předtím - otvírají se staré rány a to opravdu dává psychice zabrat.Přeji všem ať se cítí lépe.

Reklama

Přidat komentář