Reklama

Citalec

laura (Čt, 30. 10. 2008 - 22:10)

Citalec nepusobi antikoncepcne ani trochu (existuji ruzne povery, ze se s nim otehotnet neda, ale je to hloupost), dokonce nektere zeny s CXitalecem normalne otehotni a berou ho i po dobu tehotenstvi pro jeho setrnost, na genetice rikaji, ze pry by nemel vadit. I kdyz, nebyla bych nadsena z toho ho brat v tehotenstvi nebo kojeni. Jinak s antikoncepci se da normalne kombinovat, akorat pozor na jaterni testy. Holky, nekdo z vas tu psal, ze je stihly, tak ze by mu stacila jen 10-tka Citalecu. Antidepresiva se ale nepredepisuji podle hmotnosti jako nektere leky. Na hmotnosti nebo telesne konstituci nezalezi, davka se urcuje podle sire a hloubky problemu, popr. podle snasenlivosti. Míšo, urcite ber ten Citalec. Na rivotrilu, neurolu, lexaurinu vznika silna zavislost. Tyto leky by se nemely brat dlouhodobe.

Katka (St, 29. 10. 2008 - 16:10)

Rivotril je lék,který tlumí pouze současný stav.Kdežto citalec by měl tuto nemoc vyléčit.Rozdíl je ,že rivotril Ti zabere ihned,ale u citalecu začne být efekt až za delší dobu.Léky na zklidnění zpusobují závislost,antidepresiva ne.Tak být pokud se chceš této nemoci zbavit,tak by jsi ji měla léčit antidepresiva,jinak léky na zklidnění budeš brát do konce života.Já jsem také teprve na začátku léčby,ale musím věřit,že to zabere,pač být celý život utlumená a závislá na lécích být nechci

m (St, 29. 10. 2008 - 13:10)

Citalec zabírá později,někdy 3-4 týdny i dýl,zkuste počkat.....

Návštěvník (St, 29. 10. 2008 - 12:10)

Užívám CITALEC 8 LET a nepřibírám....

Návštěvník (St, 29. 10. 2008 - 12:10)

Po citalecu se přibírá na váze. během 1 roku jsem přibrala 15 kg a to se nepřejídám a dost se hýbu. už bych ho nechtěla ani vidět, to raději štíhlá.

Katka (St, 29. 10. 2008 - 12:10)

Čauky Míšo
Sice jsem z rivotrilu na citalec nepřecházela,ale myslím,že to žádný vliv nemá,pač rivotril je na zklidnění a citalec je antidepresivum.Rivotril jsem dostala k citalecu,poněvadž tyto léky na zklidnění se k němu zpočátku berou.Citalec má totiž první dny tendenci stav trochu zhoršit,jak u koho.Já k citalecu brala neurol 3xdenně.Ted už jen ráno.O tom by Tě měl poučit tvuj doktor.A co se antikoncepce týče,prý citalec sám o sobě pusobí trochu antikoncepčně,ale nejsem odborník,tak je lepší se optat lékaře.Držím palce

Katka (St, 29. 10. 2008 - 12:10)

Čauky Nino,tak to na tom začínáš být opravdu dobře,když už jsi zvládla být tak dlouho v restauraci.No už se musím taky dostat na těch 20.V sobotu jsem zvýšila na cca 15mg,víkend nic moc,vzala jsem si 3xpulku neurolu,ale ted už je to lepší.Akorát zase to počasí je na prd.Ted už beru zase jen neurol ráno,pač ty rána jsou nejpernější,přes den už to jde,už chci mít za sebou to navyšování.Snažím se chodit ven,i když jen na chvilku,pač pořád prší.Myslím že ty masáže budou super,krásně se uvolníš,no a když to bude moc dlouhé,tak si to zkrátíš.Tak dej vědět..

delawar (Út, 28. 10. 2008 - 18:10)

citalec je dobry liek ok

Nina (Út, 28. 10. 2008 - 17:10)

Ahojky Kačko,tak počasí na sobě taky registruji,když je změna jsem nervoznější.A to je super,že jsi byla s malým v pohodě.myslím,že to zvládneme,uvidíš.Mě manža pozval na oběd do takové pěkné restaurace a vcelku v pohodě sem tam zabylo tak slabo,ale jinak nic.Takže fajn,nato,že jsme tam byli tak hodku a půl,to byl výkon.Ještě jsem dostala thajské masáže tak jsem zvědavá má to být 2 hodinky,ale myslím,že by to mohlo být v pohodě.Jinak už více jak 14 dní jsem neměla žáden Lexaurin,tak mám z toho radost.Dej o sobě pak vědět jak se Ti vede.Zatím papa N.

Katka (Čt, 23. 10. 2008 - 19:10)

Čauky Nino,zítra se tedy objednám na tu terapii,chtěla jsem tam jít,až budu více v cajku ,abych zbytečně nevyhodila peníze,ale když to hradí pojištovna,tak není co řešit.Jinak o víkendu zvýším ten citalec,snad to zvládnu.Dnes jsem dokonce s malym hrála fotbal a ani se mi u toho nerozbušilo srdce,tak jsem snad také na dobré cestě.Akorát ty změny počasí by se mohly zklidnit,pač navíc trpím migrenami,tak se mi to zhoršuje.Dej opět vědět,jak zvládáš,papa

jena (Čt, 23. 10. 2008 - 13:10)

Přestala jsem brát citalec, přibývala jsem na váze a často mě bolela hlava. Řekla jsem si, že si přeorganizuji život i životní postoje. vysadila jsem ho najednou a NIC se nestalo. Pozor na psychickou závislost, ta je u těchto léků nešťastná. Přestanete si věřit a už budete žít pořád jen s berličkou. Není každý den posvícení a člověk spoustu věcí nezvládne, ale to je v pořádku- tak to má být.

Nina (St, 22. 10. 2008 - 18:10)

Ahojky Kačko,pokud budeš mít doporučení od dr.tak to hradí pojištovna,takže se nemusíš bát,že budeš muset platit.Jen těch 30 kaček.A určitě se odhodláš,na to se musí člověk cítit,určitě nejsi posera.Jen je to zkušenost s tím co to umí udělat za vedlejší učinky,určitě to zvládneš.A taky bude líp,ted s odstupem co mám tu 20 tak je to opravdu lepší.Držím palce a tu terapii doporučuji,myslím,že Ti to může taky pomoct.zatím pa a napiš :-D

Katka (St, 22. 10. 2008 - 18:10)

Čauky Nino
Tak to je mi líto,že jste s manžou v odluce,nedokáži si představit být na to vše sama,ještě,že tam máš alespon ty rodiče.To já mám zase babičky mimo.Zatím se cítím relativně dobře,občas nějaké ty náznaky,ale většinou to rozdýchám.Ale stále se bojím to navýšit,že se to zase zhorší,jsem holt posera a ještě si netroufnu být s malým sama.Na tu terapii jsem ještě nedorazila,ale také bych už měla.Prosím Tě nevíš zda to hradí pojištovna,či si to platíš sama.Nevím na co se mám připravit?Jsem moc ráda,že Ti to pomáhá,máš asi větší odvahu,já jsem trochu pomalejší,ale doufám,že se také dostanu do lepšího stádia.Tak zase napiš papa

Nina (St, 22. 10. 2008 - 17:10)

Ahojky Kačko,tak zatím to je v pohodě už více jak týden je klid a ani nemusím brát Lexauri,zítra jdu zase na terapii,tak se doufám,zase posuneme o kousek dál.Tak to já jsem ted s dětma sama,naší bydlí o patro,tak občas pendlujou,s manžou jsme v odluce.Ale malou mám doma krom sem tam nějakého oddychu pořád sama,a naštěstí i ty uzkosti s ní se vytrácejí.Vcelku bych řekla ,že se to normalizuje,sice,když je toho s nima více nebo tak tak jsem pak unavenější.Ale zvládám to už lépe.A co ty?Našla jsi odvahu?Zatím pa a dej zase o sobě vědět ;-)

Návštěvník (Út, 21. 10. 2008 - 09:10)

Ahoj, mám dotaz, jestli jste někdo z vás u sebe pozoruje změnu sexuálního chování vlivem užívání Citalecu, mám na mysli menší citlivost, nebo chuť k milování, popřípadě problém s vyvrcholením, nikde se tady zatím o tom nikdo nezmínil, díky za reakce. Honza.

Katka (Ne, 19. 10. 2008 - 19:10)

Čauky Nino
Tento týden to také jde.Akorát ráno a dopoledne jsem taková rozklepaná a nemohu moc jíst ,kolem oběda se trochu srovná a jsme stále trochu unavená.Ataka jsem také už tak týden neměla jen takové náznaky.Jsem teda stále na těch 13,5mg,pač se bojím přidávat,vždycky si řeknu,že zítra zvýšim,ale ráno na to nemám odvahu.Po ránu beru stále pulku neurolu,ale je to spíš takové placebo.Zatím jsem ještě u doktorky nebyla,tak uvidím,jak to budu zvládat tento týden a kdyžtak bych přemýšlela o výměně léku.Akorát nejhorší je,že se stále bojím zustat s malým doma sama,což je dost blbé,pač přítel nemuže do práce,jen občas,když přijede babička.To že jsi zvládla hospudku,to tě chválím,pač to pro mě byla jedna z nejhorších situací,někde sedět.Tak držím palce,at to jde čím dál tím lépe a dej o sobě opět vědět

Návštěvník (Ne, 19. 10. 2008 - 16:10)

Jé sem se nepodepsala Kači .zatím pa Nina

Návštěvník (Ne, 19. 10. 2008 - 16:10)

Ahojky Kačko,tak jak se vede?Zvládáš?Máš pořád Citalec ,nebo přejdeš na jiný?Já musím zaklepat,že zatím to jde,sem tam zabyde tak nějak nevolno,nebo bolí žaludek.Ale jinak chodím do obchůdku,dneska jsem si byla po dlouhé době sednout s manžou do hospůdky ,sice jen na čajík,ale i tak.A v pohodě,už nemusím ani Lexaurin,beru už jen ten citalec a ataku jsem měla naposledy před týdnem,tak snad už to bude jen a jen lepší.Zatím ahojky.

Milada (Pá, 17. 10. 2008 - 10:10)

Dobrý den, zrovna dneska ráno jsem si vzala první půlku Citalexu, mám brát týden půlku a pak 1 tabletku, chtěla jsem se zeptat jestli měl potom někdo probrlémy s řízením vozidla. Celkem často jezdím autem a docela mám strach že mě to nějak ovlivní třeba ve smyslech. Děkuji za každou odpoVěď

majka (Čt, 16. 10. 2008 - 07:10)

ahoj Katka, ja ňou tiež trpím, zatia? sa skúšam tým prejsť bez liekov, včera to na mňa išlo ale nejako som to predýchala. mala som také stavy, že som nemohla vyjsť ani von, ale nútim sa, aj včera som sa z práce nenechala odviesť kolegom ale šla som pešo a dokonca som si zvolila dllhšiu trasu, potom som dokonca šla do obchodu, dnes ráno tiež zvolená dlhšia cesta,snažím sa to prekonanť. u mňa to prepuklo asi 2 týždne dozadu, tiež ve?a stresu. Síce mala som to už 2 roky dozadu, ale nejako som to prekonala. bola by som ve?mi rada, keby sme si mohli viac popísať ak ti to nebude vadiť. môj mail: Viona1"azet.sk

Reklama

Přidat komentář