Reklama

Trestani dospelych deti

H (So, 23. 1. 2010 - 12:01)

Tak kdo přidá další popis spankingového filmečku?

Eliška, 16 let (Pá, 22. 1. 2010 - 22:01)

Mě doma nebyli nějak často,...Tak jsem poprvé na tomto serveru a některé články mě opravdu udivují, hlavně ty, které tak odsuzují tělesné tresty. Abyste rozuměli, tak studuji v Anglii na jedné z nejlepších privátních  středních škol kolejního typu. Mí rodiče si mohli dovolit mi školu zaplatit a jsem tomu velmi ráda. Ale co hlavně chci napsat, tak na této škole platí velmi tvrdá pravidla, máme mnoho učení a tělesné tresty jsou zde naprodto normální věcí, patří k režimu školy a mají svá pravidla. Existuje zde kniha přestupků, podle které se tresty určují. Uvedu jen příklad - nenapsaný úkol: 6 ran rákoskou, pozdní příchod: 8 ran rákoskou, neúplná uniforma: 4 rány rákoskou. jít za školu znamená 24 ran rákoskou. Vše samozřejmě na holou v určené místnosti. Chlapci dostávají od učitele, děvčata od slečny vychovatelky k tomu určené. Proběhne to tak, že student dostane ve třídě za určený přestupek tzv, "Report card", kde je napsáno, co provedl, kolik ran má dostat. S tímto jde do kanceláře studijnícj poradců, kde kartu odevzdá. Na nástěnce vedle kanceláře následně visí cedule, většinou tak před polednem, v kolik hodin se má student jít dostavit a kam k výkonu trestu. V určenou hodinu musí zaklepat, po vyzvání vejít, pozdravit, představit se jménem a třídou, odkud je a musí říct, že se dostavil k výkonu trestu, věřte mi, že je to velmi nepříjemná a krušná  cesta, zvlášť, když víte, že to bude větší. Pak se již řídíte podle pokynů učitele. Musíte si svléknout unifirmu - sukni, punčochy, sako a kravatu, pak přistoupíte k trestnému stolku nebo lavici, podle pokynu, tam si svléknete kalhotky a vyslechnete si znovu rozsudek. Učitel Vám sdělí, kterou rákoskou budete trestáni, je jich několik podle síly. Je to taková hra na nervy. Pak se teprve položíte na lavici, nebo přehnete přes stolek, rukama se musíte chytit a musíte je mít před sebou, po celou dobu musíte setrvat v určené poloze a nedávat si ruce na zadek, jinak za každý nežádoucí pohyb je šlehnutí navíc. Pak už za sebou slyšíte jen kroky, učitel většinou párkrát šlehne do vzduchu - to už většinou máte nervy na dranc a klepete se jak ratlík a brečíte už dopředu. Pak to teprve začne - šlehnutí na zadek, 10 vteřin pauza a pak znovu, ten řev si nepřejte slyšet, bolí to absolutně neskutečně. Pokud byste opravdu nedrželi, příjde Vás přidržet školník - lehne si přes záda a drží za ruce, to je pak hrůza. Stalo se mi to jen jednou a to hned měsíc po začátku školního roku - zaspala jsem celou jednu hodinu a protože byl začátek školního roku, výprask byl exemplární - 10 ran na holou, víc už bych to nechtěla zažít, při exekuci mě museli držet, protože jsem to nevydržela, vřískala jsem jak tygr a nakonec jsem se pomočila a pozvracela. po exekuci musíte za trest poděkovat, obléci se a pak teprve odejít, pokud se potřebujete umýt a upravit, jako já, máte tam možnost. při odchodu dostanete zpět kartu spodpisem exekutora a vracíte jí učiteli, který Vám trest určil. Vyhnout se trestu, či odmítat jej není možné, jedině, že byste ze školy odešli, to ale nikdo nechce a rodiče s tím naprosto souhlasí, je to tu naprosto běžné. Na škole je řád, ředitele zdravíme skoro v předklonu, je to velmi vážená osoba. Pokud sekáte dobrotu, je škola absolutně skvělá, velmi se Vám věnují, mají skvělý přístup, je zde spousta mimoškolní činnosti a kamarádské ovzduší, nic Vám nechybí, nikdy nejste osamělí i když jste zdaleka. Za zlobení ovšem přichází tvrdý trest. Myslím, že v mnoha českých školách by to neuškodilo, do české školy bych ani chodit nechtěla, protože nestojí za nic. Na můj výprask stále vzpomínám a dávám si velký pozor, když jsem čůrala a zvracela, ječela při tom, tak to byla hrozná ostuda, myslela jsem, že budu větší hrdina, ale spolužáci mě ujistili, že nejsem sama, kdo takhle vyváděl při vyplácení, protože jsem se jim svěřila. Nikdo se mi nesmál, dostala jsem čokoládu, jako bolestné. 

Stenly (Čt, 7. 1. 2010 - 14:01)

10.8.2009 00:58 - Jirka

Když mi bylo asi okolo 17 udělal jsem ve škole cosi a dostal poznámku. Máti mne doma sfackovala a otec mne zbyl řemenem přes prdel, podle mne zbytečně moc. Měl jsem jelita dost to bolelo.

Tak jsem ráno šel k lékaři a řekl že to není poprvé.

To byl fičák, focení asi 2 dny na sociálce, byl jsem rád že nemusím do školy.

Tak jsem jim vylíčil snad každou nehodu s našima.

Od té doby sem měl doma nebe.

Matka šla z postu ve výskumáku a byla ráda že nedostala podmínku jak otec.

Když mne nasraly zvedl jsem telefon a odvedli si je policajti a užili si.

Od té doby už na mne nikdy nesáhli.

Doporučuju každýmu koho rodiče tělesně trestají, nebojte se a běžte k lékaří a potom na policii.

Už nikdy Vás být nebudou.

Celá společnost sousedi, ulice se na ně bude dívat ... Však víte ..

Tohle je přesně to o čem mluvím.Takový děti vychováváte svojí demokratickou výchovou.Vypočítavý,zamindrákovaný spratky který si mislý že jim patří svět a když chce kdokoliv udělat jejich řádění přítrž zvednou telefon a..............????Fakt skvělej základ pro život.Končí to tak že jednou zvednou telefon a postěžují si na někoho kdo si to líbit neneché a prostě mu natříská hubu.A od koho to bude bolet víc?????Od mámy a nebo od cizáka kterej se neposere s nějakýho stupidního trestního oznámení.

Stenly (Čt, 7. 1. 2010 - 14:01)

Jezis Niky to jsem rada, ze...Už cikání říkali že kanada je ráj,ale ža až takovej.Zajímalo by mne co by paní NIKY dělala kdyby se její dokonalé dítě vychovávané podle norem chytlo gengu a třeba ne ze svojí hlavy a jen kvůli image začalo fetovat a okrádat na ulici kanadský důchodce.ˇUž vidím jak si sednou proti sobě do křesla,a vysvětlují si že se to nemá a že je to špatné.Ďítě se jí tlemí do očí,a ona vysvětluje.1,2,10 krát ho přiveze domů policie a ona pořád vyvětluje.A až ji ho potom jednou přivezou domů v pytli a ji zbyde jen sen o demokratické výchově.ZAstávám názor že pokud je trest přiměřený provinění,nemůže ublížit,blábolíte tady jak Vás v práci může řezat šéf když Vás doma bily rodiče,ale myslím že sami víte že je to uplně nesrovnatelné.Rodiče nám dali život a vzali na sebe tu odpovědnost nás vychovat podle svého nejlepšího svědomí.Výchova a tzv.nastavování mantinelů je vlastně jen omezování svobody která se rozrůstá do nepřípustných mezí.Pokud máte tvrdohlavé dítě,které se obzvlášť v období puberty nehodlá nechat omezovat.Musíte sáhnout po něčem co platí,a hlavně co štípne ještě druhý či třetí den.Nemyslím tu bolest z ran,myslím to přiměřené ponížení na které si jak vidno vzpomenete ještě za deset či patnáct let.A když to vezmete oklikou.Život jako takovej bolí mnohem víc a od cizejch když člověk nemá nastavený mantinely správně.Co je kriminál,exekuce,bitky ve škole,to všehno je omezování svobody.Jenže sere a bolí mnohem víc než doma od mámy,zeptejte se kookoliv ve vězení jestli si odsedí ty dva roky za vloupačky nebo si nechá raději od mámy zmalovat zadek.Vsadím poslední korunu na to že 90 procent dotázaných se nechá zmidlit jen aby už ten trest měli za sebou a mohli jít zase svobodně žít.NIky blábolí nesmysly a myslí si že pokud je tady někdo týraný dítě tak je to ona.Pokud má opravdu takový názory jaký tady presntuje tak ji lituju a opět vsadím poslední kačku na to že on už od života dostala mockrát.

Tak (So, 2. 3. 2013 - 08:03)

facku a bít po tváři,tak to už vůbec neuznávám,jak já trestám své dítě,tak jednou on bude trestat své děti.U nás je pro syna největší trest zákaz hokeje.

Nixon (So, 2. 3. 2013 - 08:03)

Určitě dneska větina puberťáků rozhodně nedostává na zadek, max. facku a to musej už hodně vyočit rodiče. Jinak si myslím, že puberťáci by si kolikrát víc přáli fyzicky trest než domácí vězení a zákaz PC, což jsou nejčastější tresty.

Já třeba (So, 2. 3. 2013 - 07:03)

moc nejsem pro tělesné tresty,dítě můžete potrestat,aniž by dostalo na zadek.Možná je to i výchovou,sama jsem jako děcko také nedostávala a rodiče to řešili jiným způsobem.Měli na to svůj vlastní recept.

Michal (So, 2. 3. 2013 - 07:03)

Nedávno jsem v TV slyšela,...mariko já nedávno mluvil s jedním skoro 15letým a ten mě tvrdil že výprasky už ted dostávají jen malé děti tak do 8-10 let a pubertáci dostávali tak v 80 max 90 letech co si o tom myslíte že dnešní pubertáci už neznaj výprask na zadek a na holou rákoskou už vůbec?

Michal (So, 2. 3. 2013 - 07:03)

tak tam by se nemělo jednat...Přesně tak klidné dítě by trestal jen blázen, spíš je problém že nějaké dítě si svůj prohřešek třeba ani neuvědomuje a myslí že je hodné a není je třeba drzé-což pochytí třeba od spolužáků a bere tudíš takvé chování za normál a pak se diví že doma je to drzost a odsekávání

Eva (Pá, 1. 3. 2013 - 12:03)

hodně myslím záleží na kamarádech(na partách), kam se vám dítě dostane,a jaký bude jeho další vývoj..

Eva (Pá, 1. 3. 2013 - 12:03)

Nedávno jsem v TV slyšela,...tak tam by se nemělo jednat asi o pravidelné bití-jak jsi to nazvala,ale o to,když dítě fakt něco nepěkného dělá,nebo dělá něco nesprávného dlouhodobě,tak dostane třeba pár na zadek,nebo pár facek,ne že ho někdo ztříská každý týden,a pak bude tvrdit,jak je vzorný rodič.a tu míru mezi tím si každý musí hledat sám,ono je jasné když má pán,jak píše výše,doma tři vzorné puťky,tak má štěstí a bít je nijak nemusí..kdyby měl doma kluka,co by mu ve dvanácti kouřil za barákem a řekl mu do očí,že je hajz...a ať se mu nesere do života,že mu stačí kamarádi,nebo kdyby třeba ve škole kradl,či zkoušel drogya akšlal na tatu..asi by se divil,jak lehce by mu po třetím takovém výbuchu kluka,nebo holky ujela ruka a lištil by mu-jí,a možná by mu nasekal i víc..to je realita,nikdo nebude mlátit klidné slušné dítě..to by udělal snad jen nějaký mešuge..

Marika (Pá, 1. 3. 2013 - 10:03)

Nedávno jsem v TV slyšela, že snad ve čtvrtině rodin se ještě i dnes praktikují tělesné tresty. Už tam sice neuvedli, jestli jde o pár plácnutí pětiletého dítěte nebo o výprask rákoskou patnáctileté slečny, to je trochu rozdíl, ale i tak se mi to zdá hodně vysoké číslo. Mám spoustu známých, ale určitě nikdo z nich své děti pravidelně nebije.

mám tři dcery (Pá, 1. 3. 2013 - 08:03)

dát dítěti výprask je selhání rodiče, nemám vůbec problém s respektem svých dcer. A to že si z toho dělá legraci je důkaz že tyhle debilní diskuze jsou jen výmysl úchyláků..

Michal (Pá, 1. 3. 2013 - 06:03)

mám tři dcery 12,15 a 20...asi by byla překvapená kdbys skočil stáh jí gatě a spodáry a nařezal, ale vím bys to neudělal- teda myslím.
Ono každé dítě je jiné a nějaké třeba musí dsotávat aby mělo respekt, tak zas bych to tak nezesměšnoval ten respekt. taky není dobrý že si nejmladší tvoje pubertální dcera dělá z toho legraci

mám tři dcery (Čt, 31. 1. 2013 - 16:01)

mám tři dcery 12,15 a 20 let, všechny jsou to moje nej co jsem kdy v životě dokázal. Procházíme tyhle dementní fora a já se ptám na jejich názor. Vždycky se tak nasmějeme těmhle vymyšleným historkám. Dáda (12) mi jednou říká, tati tak jak to vidím tak ty jsi sen všech takových otců, máš tři dcery a nikdy jsi nám nedal na holou, no jak tě máme potom respektovat.. a vystrčila na mě zadek a řekla, o já jsem tak zlobivá a zasloužím na holou..

Eva (Pá, 25. 1. 2013 - 10:01)

některé příspěvky jsou podle mně jen smutnou fantazií(některé věci může napsat fakt jen ten,kdo nikdy nedostal doma ani jinde),i když vím,že spousta rodičů se dokáže ke svým ratolestem chovat jako magoři,tak spoustě těchto textů nevěřím..co vy si myslíte?Někdo už tu na to poukazoval..

... (Čt, 24. 1. 2013 - 15:01)

Tak to tě teda lituju. Já...taky to tak mám,akorát mám dodnes strach ze slova rákoska

Katka (Čt, 24. 1. 2013 - 15:01)

souhlasím s tím co si myslíte

Eva (Čt, 24. 1. 2013 - 15:01)

Milý Jiříku, nevím,...fakt pěkně napsáno.taky souhlasím.

Eva (Čt, 24. 1. 2013 - 14:01)

Plne s tebou souhlasim a...pěkně řečeno :-))

Reklama

Přidat komentář