Reklama

Trestani dospelych deti

vašek (Pá, 16. 10. 2009 - 09:10)

Když jsem přišel z vojny,bylo mi 21 let. Myslel jsem si,že už jsem dospělý a mohu si dělat co chci.Neuvědomil jsem si následky a machrovsky si zapálil ve stodole. Jakmile mě otec uviděl,strašně se rozzuřil.Nadal mi a poručil mi,abych se svlékl do naha a přehnul se přes pracovní stůl v dílně.Vzal býkovec a začal mě bičovat celé tělo,přes záda,zadek i nohy.Měl jsem celé tělo samé jelito,tam,kde se švihance křížily,mi tekla krev.Matka otce brzdila,ale svých 50 ran jsem dostal.Nemohl jsem se ani pohnout,doma mi pak matka celé tělo ošetřila a pak mazala mastí několi dní. Uz nikdy víc jsem si nic takového nedovolil.

Pavel14 (Po, 5. 10. 2009 - 10:10)

Tak to tě teda lituju. Já už...Ilono,plně s Tebou souhlasím

Ilona (Ne, 4. 10. 2009 - 17:10)

Mě doma nebyli nějak často,...Tak to tě teda lituju. Já už žiju pryč od rodičů, ale stále s nimi udržuju styk a máme výborné vztahy. Když jsem ještě bydlela doma, rodiče mi dovolili hodně svobody, ale byly určité meze, které jsem nesměla překročit a pokud jsem je překročila, čekal mě výprask rákoskou na holou od táty. Tím se případ uzavřel. V životě jsem od nich nedostala facku. Vůbec si nemyslím, že by mi ta rákoska nějak ublížila (i když to setsakramensky bolelo), ani to nemělo žádný negativní vliv na můj vztah k rodičům.

Dan (So, 3. 10. 2009 - 13:10)

Prochore tady jde o výchovný výprask a ne o nějaké vyděraské praktiky,ale samozřejmě pokud rodiče dítě týrají tak takoví si nezaslouží slitování.

Prochor (So, 3. 10. 2009 - 10:10)

Nepřál bych těm úchylným rodičům zažít něco,co se nedávno stalo,když se jeden mladý muž rozhodl docela krutě pomstít za facku svojí kamarádky.Zřejmě to bude způsobený trochou maďarské krve co má v sobě ale ten (pro některé ženy přitažlivý,pro některé odpuzující)týpek se rozhodl si podat chlápka co si dovoloval na svojí dceru.Za pomoci zkušeností s divokého prostředí nočních ulic velkých měst ho zpracoval tak dokonale,že měli strach i zavolat policii.ne násilím,ale psychicky.
Myslíte že kecám?Dobře,myslete si to.Nejsem jedinej.Uvedu pár příkladů,jak postupovat,když zjistíte,že někdo terorizuje vaše blízké.
-Zjistěte si,kdo to je,jeho práci,zájmy,slabosti,zdravotní a fyzický stav nebo kam chodí ven.
-Zjistěte si kontakt na něj.
-Nevyhrožujte,nebuďte nadmíru agresivní,spíše vyvolejte dojem odhodlaného ranaře,pro kterého je on jeden případ z mnoha.
-začněte tak,že ho zkontaktujete,nepoužívejte e-mail,snadno by Vás mohli odhalit,spíš pošlete zprávu z telefonní budky,né z mobilu,pokud nemáte další SIM karty.
-Vzkaz by měl znít zhruba takto:ŠÁHNI JEŠTĚ JEDNOU NA ......A ZAČNI SE UČIT RUSKY!
Nábojnice v dopisu te´d frčí,ale to nedělejte.Může se stát že tam necháte svoje otisky a pak jste v p.deli.To je asi zhruba tak náznakově jak se to dá dělat,ale každej případ má svoje specifika.

zdeněk (Út, 29. 9. 2009 - 18:09)

Ne,tak Tě teda můžu ujistit...Ahoj Báro mně bylo 14 let chodím do 8.třídy.Deník si nevedu ale vím ,že naposledy jsem byl bit vloni.Byl jsem s klukama venku přišel jsem pozdě domu.Skoval jsem se do pokoje k segrám ale nebylo to nic platné.musel jsem jít vedle do ložnice protože mamka usoudila,že bít mně před mladší sestrou by bylo nevhodné,když jsme přišli do pokoje mamka si půjčila tátův řemen,předklonil jsem se přivřel oči a celý výprask jsem vydržel bez breku.Tři dny jsem měl červený zadek.

Pavel14 (Ne, 27. 9. 2009 - 17:09)

Mě doma nebyli nějak často,...Aleno,já s Tebou nesouhlasím.Bez podpory rodičů se dnes těžko žije.Pavel

alena (So, 26. 9. 2009 - 09:09)

Mě doma nebyli nějak často, ale pamatuju si každou facku hlavně od puberty. Člověka to ponižuje a můžu říct, že to hodně poničilo můj vztah k rodičům.Už nikdy až do jejich smrti si nezískali moji důvěru.Chodila jsem k nim spíše z povinnosti a odpočítávala každou minutu,kdy zase půjdu domů.Proto by si měl každý dobře rozmyslet, než vztáhne ruku na své dítě.

Judo (Čt, 24. 9. 2009 - 09:09)

Nazdar Markéto, myslím si že...Čo sa týka výchovných výpraskov po zadku, to vôbec nie je len záležitosť sadomasochistov. Je to potreba aj spankingových fetišistov. V sadomasochizme ide o bolesť a poníženie a je v podstate jedno, ktorej časti tela je spôsobovaná bolesť. Vo výpraskovom fetišizme o bolesť nejde. Ide o mnohé faktory. Napríklad o reálnosť situácie, atmosféru trestu, pocity, myšlienky a hlasy trestajúcich žien a pod. V sadomasochizme sú prevádzané výprasky neprirodzené, je tam plno teatrálnych a vyumelkovaných doplnkov, ktoré sa v skutočnom trestaní vôbec nevyskytujú. Sú tam putá, ihly, reťaze, latex a iné veci, ktoré sa používajú sadomasochistických hrách. Žiaľ, primitívi všetky výprasky hádžu do sadomasochistického koša.

Pavel Sedláček (Po, 21. 9. 2009 - 22:09)

Myslíš jako jestli si za to...Přiznávám se,že závidím své sestřenici,že dostává výprasky.Většinou dostává od své maminky,ale když se jejímu otci zdá,že šlehy nejsou dost silné vezme řemen do svých rukou.Myslím si,že horší než výprask je,že po výprasku musí stát v koutě,dokud jí otec nedovolí z kouta odejít.Co by se asi stalo,kdybych řekl jejim rodičům,aby jí tak často nebili.Vysvětlí mi to někdo?

angelika (Po, 21. 9. 2009 - 14:09)

já už ani nevím, kdy mě rodiče naposledy fyzicky potrestali. Myslím, že pořádně seřvat funguje víc. Třeba ta holka, co jí utekl pes- asi z toho taky nebyla nadšená, ale to se stane každýmu, mýmu tátovi utekli jednou dva psi a zjistil to až za pár minut (naštěstí nebyli daleko).
další prohřešek je třeba se ožrat a přijít pozdě. jednou jsem to přepískla a rodiče mi vynadali a říkali, že pokud se to bude opakovat, měla bych se radši odstahovat, protože na to nemaj nervy. tehdy jsem chybovala (neozývala jsem se a přišla jsem totálně namol) a od té doby se snažím vyvarovat opakování. Výprask mi přijde taková jednorázová věc, člověk si řekne fajn, bolí to ale mám to za sebou.. ale když rodiče ukážou, že dítě zklamalo, je to horší trest.

To neplatí na toho 13letého zloděje a huliče. To už je moc a asi mu na rodičích nezáleží. Seřezat ale taky není řešení. Já bych mu předně zatrhla kapesné- pokud potřebuje na svačinu nebo oběd, dát mu jídlo s sebou, nebo přesně vyměřit peníze a pokud nedonese účet, příště nic nebude. Ono ho hulení přejde až na něj nebude mít a kámoši mu věčně dávat nebudou, pokud to není zlatá mládež s kapesným 10 000.
Zadruhé bych pořídila testy na THC v moči a nečekaně mu je udělala a pak opakovala několikrát v intervalech, aby se jakékoliv hulení dalo prokázat. Pokud bude jeden pozitivní, dát ultimátum, že takhle ne, že pokud bude i další, i násilím ho vezmete na protidrogové.
Krádeže- jak o nich víte? pokud je přistižený, nezastávat se a klidně pohrozit pasťákem. Ve 13 aby se takhle choval rozhodně nejde.

Petr (Po, 21. 9. 2009 - 12:09)

No tak mi nevěř, to je Tvoje...Nazdar Markéto, myslím si že máš jisté masochistické sklony, ale neměj obavy, že jsi snad "nenormální". Rozhodně nejsi jediná, která pociťuje při výprasku určité erotické vzrušení. Je to mimo jiné dáno tím, že se po každém šlehu rozproudí krev, a protože zadek je blízko pohlavních orgánů, způsobuje to sexuální vzrušení. V každém případě buď ráda, že můžeš spojit příjemné (sexuální vzrušení) s užitečným (trest a výchovný účinek řemenu) :-))

Bára (Po, 21. 9. 2009 - 11:09)

Nechce se mi věřit, že dnešní...Ne,tak Tě teda můžu ujistit že dostávají. Mně je 15 (skoro 16) a už asi od svých 10 let jsem trestaná výprasky. Ne sice nějak moc často (ve svém deníku jsem napočítala za tento rok jen 7 výprasků), ale pokud se dopustím nějakého vážnějšího přestupku, tak mě výprask nemine. Dostávám řemenem, řeže mě táta, ale máma u trestaní asistuje. Podle závažnosti přestupku dostanu mezi 6 a 24 šlehy, trest se zvyšuje po šesti. Výprasky dostávám vždycky na holou a musím se přiznat, že z nich mám opravdovský strach, protože to strašně bolí.

Věra (Po, 21. 9. 2009 - 11:09)

Ahoj všichni co jste něčím...A proč říkáš "tupých"? Je na tom snad něco špatnýho?

Markéta (Po, 21. 9. 2009 - 11:09)

Markéto,nevím jak to máš doma...Myslíš jako jestli si za to co provedla zasloužila dostat řemenem, nebo jestli má holka ještě v 18, když něco provede, dostat výprask?

Vím to na stopr (Ne, 20. 9. 2009 - 23:09)

jste banda dementů. zajfite do sm salonu,dostanete tam naholou, muzete si hrát i na trestané dítě vy blbci. trapáci

Básník (Pá, 18. 9. 2009 - 17:09)

Ahoj všichni co jste něčím...Víš houbeles. Nebo chceš tvrdit, že jsi jediný existující telepat?

Vím přesně co j (Pá, 18. 9. 2009 - 16:09)

Ahoj všichni co jste něčím přispěly do této Spankingové diskuze :-))) Ani jeden/jedna z Vás není ten/ta, za co se tady uvádí. Všichni jste jen banda tupých fanoušků výprasků na holou - SPANKINGU a tady u této diskuze máte představy a masturbujete. Proč si tady hrajete na děti a rodiče který trestají vy dementi ? jste legrační :-)))

Jirka (Po, 14. 9. 2009 - 01:09)

Ahoj Marku, pokud má syn z výprasku srandu a hulí trávu a krade, je pravděpodobné že je v nějaké organizované partě.
Spíše než výprask bych volil cestu konzultace s odborníkem na lehké drogy.
Pokud ho zbiješ a on bude mít modřiny bude si stěžovat v bandě.
Oni mu poradí že má jít k lékaři, a ty budeš obíhat úřady a policajty.
Pokud si k tomu ještě něco domyslí půjdeš do vazby než se to vyšetří.
Znám to z vlastní zkušenosti.
Dostal jsem otce před soud za výprask řemenem.
Dostal sice jen podmínku, ale věděla to celá ulice i zaměstnavatel.
Asi si to umýš domyslet.

Dan (Ne, 13. 9. 2009 - 19:09)

Teda chudák sestřenka

Reklama

Přidat komentář