Reklama

Trestani dospelych deti

Default User Image
Radka (Pá, 13. 9. 2024 - 10:09)

nemám ráda když musím dávat tresty nebo omezení , ale je to součást rodičovství a někdy to je třeba, takže nechávám jen klečet nebo že musí do postele, nic víc.

Default User Image
Kamila (St, 11. 9. 2024 - 13:09)

Ahoj, když máte dostat výprask na holou, stahnete si sami kalhoty a nebo to dělají rodiče? Je tu třeba někdo, kdo se i bránil?

Anonym (St, 11. 9. 2024 - 13:09)

Svlékám si je sama. A sama se také položím mámě přes kolena. Jsem na to zvyklá už od dětství.

Anonym (Čt, 12. 9. 2024 - 17:09)

Kolik ti je?

Anonym (Čt, 12. 9. 2024 - 18:09)

Dvacet osm. Vím, je to hodně na to, abych od mámy stále dostávala na zadek, ale ona má pořád potřebu vychovávat mě. I když jsem už vdaná.

Default User Image
Klárka (St, 11. 9. 2024 - 15:09)

Je vidět, že jsi hodně poslušná. To já už taková nejsem. Při posledním matky pokusu mi dát na holou už jí to jaksi nevyšlo 😀. Já mám od té doby klid a matka od té doby smůlu 😀. Už mi na holou nedá 

Default User Image
Toník (Út, 10. 9. 2024 - 22:09)

Ahoj dostal jsem též na zadek přes oteplovacky a zimní kombinézu a vím že jsem se počůral v tom 

Default User Image
Anonym (Čt, 5. 9. 2024 - 17:09)

Ahoj,dostal někdo výprask třeba přes oteplovačky či přes nějaké jiné silné oblečení nebo přes bundu?

Default User Image
PipiLove (So, 31. 8. 2024 - 15:08)

 

Ahoj. Už delší dobu hledám ženu 18 - 45 let ze Středních Čech a s vlastním zázemím na zaučení do krásy D/S sexu s ženou. Zároveň však také hledám submisivní/! switch ženu na výprasky a submisivní hrátky. Já 39, 163/90, holka při těle, větší prsa, prý sympatická. 

Hledám ženu, kterou si  přehnu přes koleno , vysázím jí pětadvacet na holou, promasíruji kundičku a   poslušně mi vystaví prsa pro můj fetish líbání, sání, olizování a hraní si s jejíma kozama.

Pokud Tě rajcuje i osahávání na veřejnosti, bude to úžasné zpestření. Playgame i lifestyle.

 

 Napiš mi svůj e-mail a já se ozvu. Věk 18 - 45 let. Výměna rolí možná.

Default User Image
Sisi (Pá, 23. 8. 2024 - 19:08)

Trestá tu někdo výpraskem a fackami už dospělé dcery? ( Nebo i syny?) 

Ty naše mají 18 a 19 a zatím ještě bydlí s manželem a se mnou v domku. Snad každý týden teď v létě jsou na nějakém mejdanu a když jindy nekouří a nepijí, tak domů dorazí vždy k ránu. Což je v rozporu s naší dohodou. Před hodinou dostali obě ohnuté přes postel řemenem  takový výprask, že mají nateklé zadečky i pruhovaná záda a stehna. A zákaz kamkoliv tři dny vyjít. Je tu někdo kdo to má doma podobně? 

Default User Image
Lukáš (Ne, 1. 9. 2024 - 16:09)

Znám tělesné tresty i ve dvaceti, když jsem zasloužil,tak mě mamka trestala

Default User Image

Zdravím nechcete psát spíš na email [email protected].. Tady je takové hodně otevřené.. 

Default User Image
Sisi (So, 31. 8. 2024 - 15:08)

Raději tady. Třeba to má někdo podobně.

Od manžela navíc dostávám výprask minimálně jednou týdně před spaním ( takže pak většinou spím na břiše). 

Jinak je hodný, milý, věrný, ale výprasky ho u mě vzrušují.

Default User Image
Honza (Pá, 12. 7. 2024 - 13:07)

Když dostanu od táty výprask a potom klečím nahý v koutě vždycky mám erekci . Je to normální ? 

Default User Image
Přísná (So, 31. 8. 2024 - 15:08)

A co matka? 

Možná by byla vhodná přítomnost další ženy. 

A fackovat dokud neklesne. 

Evidentně se Ti to líbí.

Default User Image
Eva (So, 20. 7. 2024 - 14:07)

No to je vidět že dostáváš málo . Měl bys dostat aspoň jednou tolik a pokud ani to nepomůže tak přes kulky.

Default User Image
PipiLove (Po, 8. 7. 2024 - 11:07)

výhodami    , Střední Čechy, vlastní zázemí.  ( Nejlépe MB a okolí) Já 39, 163/90, holka při těle, větší prsa, prý sympatická.

 Hledám dívku/ženu, kterou si přehnu  přes koleno , vysázím jí pětadvacet na holou, promasíruji kundičku i kozy a  která bude mít pochopení pro můj fetish na líbání, sání, olizování a hraní si s jejíma kozama. Napiš mi svůj e-mail a já se ozvu. Věk 18 - 55 let. Výměna rolí možná a ideální. Jsem switch. 

Zn: Playgame.

Default User Image
Katka (Po, 8. 7. 2024 - 04:07)

Já to mám asi mnohem horší, když přijdu pozdě domů, tak mě matka nemlátí, ale musím se svléknout do naha, sama se taky svlékne a já ji musím uspokojit prsty a jazykem. Problém je ten, že při tom začnu vlhnout a pak to chci od matky. Ale na druhou stranu se mi tato aktivita s matkou připadá trochu přes čáru.

Anonym (Pá, 12. 7. 2024 - 14:07)

čau úchyle, soutěžíš o zlatou medaili v úchyláctví? 

Default User Image
Víťa (Po, 8. 7. 2024 - 06:07)

Tak mámě řekni, že bys radši dostala výprask.

Reklama

Přidat komentář