Reklama

Jake je to mit pochvu?

jirka (Ne, 18. 12. 2016 - 10:12)

Se vám chlapci Divím, že...To verim. Mocky vam ty prsa a pipinku zavidim .

Steve (Ne, 18. 12. 2016 - 00:12)

Čím se mám teda (jako neznalec) řídit co Bůh ano, a co Bůh nikoliv? Zase se vybírá co se víře (ne)hodí do krámu?

Steve (Ne, 18. 12. 2016 - 00:12)

To myslíš vážně, nebo si...Najednou Boha ne? Hmm, divný ...

Květa (So, 17. 12. 2016 - 16:12)

Se vám chlapci Divím, že nám tu picku zavidite, snad proto že ji nemate, ale je fakt že mít picku je krásný pocit. Navíc houpajici se kozičky a dostaneme vás kdykoliv

Tony (So, 17. 12. 2016 - 08:12)

To myslíš vážně, nebo si děláš srandu? Pohlaví je dáno u ssavců už při početí, nositelem je spermie, která má buď chromuzom X nebo Y. Další věc je, že hned po početí může vzniknout chyba při přeskupování genů a tak vznikne zrůda. Ty zrůdy jsou většinou neživotaschopné, jak jsem po knihovnách studoval tu lékařskou literaturu, tak jsem v knížkách viděl fotografie těch zrůdných exemplářů naložených v lihu.

Pokud je ta chyba menší, tak z toho nevznikne neživotaschopná zrůda ale narodí se geneticky poškozený jedinec. Tak se může narodit hermafrodit se ěpatně diferencovaným pohlavím. Boha za tím nehledej.

Steve (So, 17. 12. 2016 - 02:12)

Též i já chci mít píču...Jsi píča nebo čurák ? :-D .... si vyber.

Ted' si vemte jak je to těžké pro Boha rozhodnutí když neví zda zvolit pro dotyčnou osůbku již v těle matky zda nadělit to, či ono :-D Nebo myslíte že po takovém váhání je právě zrozen onen hermafrodit? Lesba či gay nějaký předstupeň omylu? Hmm, těžko říct. Asi né že jo.

"(|)" (Pá, 16. 12. 2016 - 21:12)

Kundologové taky! Vy toho naděláte a přesto se kolem toho točí celej svět!

oprava (Pá, 16. 12. 2016 - 21:12)

Provokování = profukování. Gynekologove rozumí

ale na druhou s (Pá, 16. 12. 2016 - 21:12)

Jsem šťastný,že ženy tu píču mají. Skvěle se s ni chlap vyhraje. Ale upřímně,nosit bych jí nechtěl. Vložky,starost o výtoky,srůsty vaječníků. Dejte mi pokoj. Takové provokování vaječníků při srustech.....

a ty jsi sám de (Pá, 16. 12. 2016 - 21:12)

Též i já chci mít píču...Když máš debYlního čůráka. Asi ti chybí mozek demente.

nevím jak vy (Pá, 16. 12. 2016 - 21:12)

Ale já jsem spokojen s tím co mám. Mám dceru a syna. A u dcery jsem právě kvůli frnde mel strach jít do špinavé řeky se koupat. Aby neměla výtok. Když jsem ji myl,mel jsem obavy aby jí mýdlo nepalilo v pipce. Pro mě je náš penis dokonalý stroj. A buďte hrdí na to,co máte. Třeba penis je zázrak hydromechaniky. Potvrdí vám to každý zasvěcený strojař. Ženské vlasy jsou taky zázračně pevný materiál. Nechápu vaší nadřazenost z důvodu,že máte píču. Je to jen orgán. Nic víc,nic méně. Něco co zvětší 60x objem a má fantastickou pevnost,je to úctyhodné.

Pavel (Pá, 16. 12. 2016 - 20:12)

Též i já chci mít píču místo toho debylního čuráka. Proč jsem se s ní jenom nenarodil???

Kundoslav (Po, 12. 12. 2016 - 15:12)

Není nad to mít píču. Já... dobré by bylo mít jen penis, ale koule ty by mohli být uvnitř, protože na čúrání je dobrý mít pořádnou hadici, ale na kole když si sednu na koule to je bolest.

Karel (Po, 12. 12. 2016 - 15:12)

Není nad to mít píču. Já...Já myslím, že by to bylo pěkně na pí*u :-)

Jarmil (Po, 12. 12. 2016 - 14:12)

Není nad to mít píču. Já bich ten svuj vercajk hned dal k dobru. Fakt to musí být bomba být žena, též jim závidim

Steve (Ne, 11. 12. 2016 - 18:12)

Tak v cykylstice to taky trochu vadí že ... co si budeme povídat, že jo.

Hynek (Ne, 11. 12. 2016 - 13:12)

Napriklad v plavkach zensky...Tak asi taky záleží, komu ta boule patří, že...ale to už nechám na posouzení dam a některých pánů :-)

jirka (Ne, 11. 12. 2016 - 13:12)

Napriklad v plavkach zensky rozkrok vypada rozhodne lepe nez muzsky s trapnou bouli.

Hynek (Ne, 11. 12. 2016 - 13:12)

I já bych chtěl mít mezi...Já teda ne. Pořád by mi připadalo, že mi tam něco chybí. A že by to esteticky bylo něco lepšího, se zrovna říct nedá - takové amorfní cosi - ale tak primárně to není určeno ke koukání, že :-)

jirka (Ne, 11. 12. 2016 - 12:12)

Taky bych hned vymenil toho trapneho pindoura s varlatama za krasnou vonavou pipinku.

Reklama

Přidat komentář