Reklama

Cesky penis

Krik (Út, 17. 10. 2006 - 16:10)

Proč v cirkuse, tam už to viděli.

Průměr (St, 28. 6. 2006 - 11:06)

A co s půlmetrovým? Předvádět ho v cirkuse?

Many (Út, 27. 6. 2006 - 13:06)

Přesně tak, máš recht! Pobavilo, poučilo, někoho i nasměřovalo. Jinak je to samé jako se ženským poprsím. Co z toho, když jsou i větší ale plandají se u kolen? Nebo menší a tvrdší ale musíš se pravidelně ujišťovat, že neležíš na chlapovi.

FFF (Po, 26. 6. 2006 - 17:06)

Nevěřte těmhle kecům a jděte se podívat na nuda pláž, tam uvidíte na vlastní bulvy všechny ty ,,půlmetrový".

Sabinka pro Len (Po, 22. 5. 2006 - 18:05)

Ahoj Lenko, presne tak, taky jsem v Londyne. Kde presne jsi ty?

Michal (Po, 22. 5. 2006 - 15:05)

lenko, tak si nekdy zajed domu, aby sis obcas toho ceskyho penisu uzila.

xxcd (Po, 22. 5. 2006 - 00:05)

A na české vemeno !? :)

lenka (Ne, 21. 5. 2006 - 22:05)

Sabino,ty jsi taky v Londyne??-tady je to totiz samej kokot,ale vetsinou se nikam nezahyba.na ceskej penis jsem tu jeste nenarazila-skoda...

Sabinka pro Mic (Ne, 21. 5. 2006 - 21:05)

Ale ja vim, ze to nema z toho, ze spava na boku, to jsme s xxcd jen srandili.:-)

Tomík (Ne, 21. 5. 2006 - 20:05)

To je od toho, že jsi pravák a tak si ho taky pravou honíš...

Michal (Ne, 21. 5. 2006 - 19:05)

Sabinko, potvrzujes to, co uz o holkach vim, ze jste vuci klukum a jejich vybaveni velmi tolerantni. Co se tyka zahybani penisu, tak jsem cetl, ze kdyz se nekomu zahyba penis do strany, tak je to skoro vzdycky do leva. Ze by to melo co delat se spanim na boku nedava smysl, protoze behem spanku se kazdy prevaluje a spi stridave na obou bocich. Ja tak spim taky, a penis se mne do strany nezahyba.

Sabinka (Ne, 21. 5. 2006 - 00:05)

Jo jo, jen do strany. A tak to taky zustane. Co dnes jeste budes tvorit? My tu jen tak odpocivame. Koukame na tv. Dlouho jsem nepsala, bal se, ze nad tim stravim celou noc.:-) Tak budu pokracovat zejtra. jdu se venovat.:-) Jenze to vis, ja jsem tu rada, protoze aspon komunikuju v cestine a jsou to zajimavy veci, takovej normalni zivot, kterej tady v Londyne opravdu neni.

xxcd (Ne, 21. 5. 2006 - 00:05)

:) Ať ... Ať si zahýbá, ale jen do strany :))))))

Sabinka (So, 20. 5. 2006 - 23:05)

diky! mas pravdu, spava na boku! To je ale fakt sranda! No nejsme sladky!!!!???........urcite se za chvili najde nekdo, kdo nas odsoudi. Tak to uz chodi.

xxcd (So, 20. 5. 2006 - 23:05)

Sabinko, víš co je sranda ... Mě také zahýbá ... lehce doleva ... A vím, čím to je !!! ... To je tím, že Tvůj přítel, tak jako já spává na boku !!! :-)))))) Jsi skvělá !!! Good příspěvek !!!

Sabinka pro pla (So, 20. 5. 2006 - 23:05)

Tak teda ten ceskej penis, znova se k tomu pripojim, potom, co jsem precetla vsechno. Kazdymu se libi neco jinyho, kazdej je spokojenej s necim jinym. A vubec, co tohle ma vsechno znamenat? Myslela jsem si, ze tohle je o nazorech na cesky penis napr. s porovnanim se zahranicnimi,:-) a ne o soutezi, jaka velikost a tvar je nejlepsi. Proberte se,copak tady zensky soutezi v tom, ktera vagina je nejobstojnejsi? Vsechno zalezi na dvou lidech. Muj pritel ho ma hezkyho, ja mu ho nemerila, ani neminim, libi se mi takovej, jakej je, pri erekci ho ma trosku zahlyho do leva, a je to lovely, nechtela bych ho menit. Laska miluje a obdivuje vsechno, nebo snad ne? Tak vo co go? Co kdyby si zacaly zensky merit hloubku vaginy? A proc by to delaly? Chlapi, milujte svoje prirozeni, hyckejte s nim svoje partnerky a prestante se tu napadat. Vzdyt na tom vubec nezalezi, jestli je to 15 a pul centaku, nebo 18, jezisi o co jde? Hlavne, ze jste schopny erekce, spravneho vykonu, hlavne at funguje ve zdravi, at jste sexu chtivi, uzivejte si, milujte se, a to je zatim vse.

xxcd (So, 20. 5. 2006 - 23:05)

Já narážel na to, že se tady snažíš zalíbit jedné dívce a to dosti trapným způsobem :) Trochu důstojnosti Míšo ... mimochodem !!!

Michal (So, 20. 5. 2006 - 22:05)

xxcd, pletes si metafory. Kdyz nekdo nekomu podleza, tak se rika, ze mu libe zadek, tedy hyzde, nikoliv rit, jak si mylne myslis. Kdyz se rika, ze muzi mysli penisem, tak tim se mysli to, ze jsou soustavne nadrzeni a podle toho jednaji, ne ze by tim penisem opravdu mysleli. Priznavam, ze jsem soustavne nadrzeny i ja, ale to se neni za co stydet, jak by ti dosvedcila moje holka.

xxcd (So, 20. 5. 2006 - 21:05)

Stop vlezlým říťomilům v ČR !!! ... :) Nehaž to na muže, ber to na sebe Míšo !!! Muži klackem totiž nemyslí, Míša zatím ano !!!

Michal (So, 20. 5. 2006 - 20:05)

lenko, ses na nas zla, ale priznavam, ze penisem myslime aspon tak casto, jako mozkem.
10, ja si myslim, ze penisy vsech Evropanu jsou asi stejne velky, ale chtel jsem si to potvrdit. Jinak te mozna prekvapi, ze souhlasim s tim, co o nas muzich pises, i kdyz o nas mas nizky mineni.

Reklama

Přidat komentář