Reklama

Polykání spermatu

Jano, (Pá, 22. 4. 2016 - 13:04)

Při milování miluji a...někdo tomu říká omezenost - ty, a někdo rozum a hygiena - já. Přijímat plně partnera můžeš, aníž bys mu lízala prde.l plnou bakterií, a to i když je umytá.

Jana (Pá, 22. 4. 2016 - 07:04)

máš recht, nejlepší je...Při milování miluji a přijímám partnera absolutně.
Pokus se dospět, rozšířit své obzory a pracovat na sobě i v oblasti erotiky a znormalizuješ se a i tvůj život bude naplněný, takže nebudeš mít mentální zaměření do destrukce a potřebu ventilovat nám svou omezenost.

Ondra (Čt, 21. 4. 2016 - 16:04)

Bohužel polykání sem nezažil

Jano, (Čt, 21. 4. 2016 - 15:04)

Tělesné tekutiny :-)
Ano...máš recht, nejlepší je šťourat se partnerovi v nose, a potom hned v prde.li. Vrkáči z nosu chutnají jistě skvěle, a koko bakterie s hovna.ma ještě líp. :-)

Jana (Čt, 21. 4. 2016 - 09:04)

Tělesné tekutiny :-)
Ano ráda se štourám ve všech otvorech a také ráda všechny tělesné tekutiny.

Lidie (St, 20. 4. 2016 - 14:04)

Mám mužskou štávičku moc ráda. Až jsem se lekla, jak tu někdo psal o upírech, že milují všechny tělesné tekutiny, protože pak jsem asi jedna z nich.

Linda (St, 20. 4. 2016 - 09:04)

PRASATA !!!!! HNUS Holka, je velmi smutné, že co si neužijeme, tak si prostě neužijeme.
Četla jsem moc zajímavou knihu od ženy, která pomáhala smrtelně nemocným lidem odejít a všichni litovali, že promarnili většinu života hloupostmi typu: To se nedělá, co by na to řekli lidi a prací a neužívali života.
Chceš tak také dopadnout, nebo si žekneš, ano, byl to krásný život.

Paní (St, 20. 4. 2016 - 06:04)

PRASATA !!!!! HNUS Mirko, víš o tom, že semeno zdravého muže je sterilní? Navíc obsahuje pro ženu užitečné složky. Při obyčejném polibku předáváš a přijímáš ohromné množství bakterií, což polykáním semene nehrozí. Zamysli se nad tím.

řehoř (Út, 19. 4. 2016 - 20:04)

PRASATA !!!!! HNUS Ti, co se nejvíc pohoršují a moralizují, bývají ve skutečnosti největší zvrhlíci ;-)

Mirka (Út, 19. 4. 2016 - 19:04)

PRASATA !!!!! HNUS

ondra (Po, 18. 4. 2016 - 21:04)

chtěl bych to zažít zádná to nedokázala abych se vystříkal do jeji pusinky

Daniela (Po, 18. 4. 2016 - 21:04)

Nejlepší je to při 69. To se chlap nemůže bránit, když mu sedím na obličeji a můžu ho vysát do poslední kapičky

Šári (Ne, 17. 4. 2016 - 16:04)

Mám moc ráda, když se kluk udělá a stříkne mi do pusy tu svou štávičku. chodím se třemi kluky a musí mi vždy stříkat do pusy a už dva roky kvůli tomu dělám erotické masáže, kde při masírování chlapa, jak vidím, že to na něj de, tak si ho dám do pusy a vše z něj vysaju a spolykám. Když mám třeba deset, patnáct zákazníků, tak ani nemusím jíst a mám spoustu energie a večer stejně ještě dvakrát či třikrát vykouřím toho, s kým mám rande a vše spapám. Je to moc dobré a neuvěřitelně mi to chutná. Holky takhle pijí i moč z klukova penisu a jedna z masérek je na tom úplně závislá a chce pít i krev. Říkala že jak dělala SM, tak pila moc sperma a moči a zalíbilo se jí to a pak na nějakém mejdanu pila i krev. Zatím prý jen dvakrát, ale nechce v tom pokračovat, moc jí to totiž přitahuje a bojí se, že by se stala na krvi závislou. Tak pije jen sperma a moč,k tomu se holka dostane líp.

Karel (Ne, 17. 4. 2016 - 11:04)

Nepletes si predejakulacni...Mám to taky. Je nutné se dostat na hranici přesně před orgasmem a přestat. Chvíli počkat a pak zas pokračovat. Nevím, zda se jedná o předeakulační tekutinu, nebo sperma, ale vypadá to stejně. Nekdy vyteče jen kapka a někdy docela hodně, i víc, než při klasickém výstřiku. A to několikrát po sobě.
ta hranice se nesmí překročit, protože pak následuje klasický orgasmus.
Mě to jde od doby, kdy mi přítelkyně při orgasmu kouřila penis dál a nepřestávala, jen tak minutu hodně zvolnila a zpomalila tempo. Pak normálně pokračovala a já e nemohl bránit, protože jsem byl přivázaný k posteli. Chcvíli to bylo nepříjemné, ale pak ta nepříjemnost přestávala a bylo to hezčí a pak jsem se při styku udělal podruhé. Jsem jí vděčný, že mito ukázala, i když jsem přitom tu minutu myslel, že se zblázním :-)

ondra (Ne, 17. 4. 2016 - 07:04)

jaké to vlastě je u ženy když polkne sperma semnou to nikdy žádná neskusila

Mirka (Ne, 17. 4. 2016 - 07:04)

Nepletes si predejakulacni...Ono to opravdu jde. S manželem když záměrně prodlužujeme sex, přestávám ho kouřit když dá znamení. Dostanu ho do stavu těsně před orgasmem, co nejtěsněji a přestanu. V ten moment z něj opravdu vyteče trochu semene. Často se stane, že po několikátém takovém přerušení skoro nemá žádné semeno při orgasmu, přezto, že takový oddalovaný orgasmus má velice silný.To dráždění můžete vyzkoušet i jinak než kouřením, klidně i souloží. Jenom musíte znát hranici kdy přestat.

Hura odpocivat (Ne, 17. 4. 2016 - 06:04)

Někdy si prostě dokážem sex užít a ne hned stříkat a je po všem

Hura odpocivat. (Ne, 17. 4. 2016 - 06:04)

Já se včera se ženou pomiloval tak že silně u toho rvala a dodávala něžný hlas je víc a víc hluboko cítím to hodně a místo polykání sem to stříkal do ní asi 7krát za 1h trvání sexu

Michal (Ne, 17. 4. 2016 - 00:04)

Je taky moc krásné, když...Nepletes si predejakulacni tekutinu se spermatem? Jeste jsem neslysel o tom, ze by muz mohl jednou vytriknout semeno a prestat. Je zname, ze jakmile muz zacne ejakulovat, nelze ten proces zastavit. Je mozne se uplne nevyprazdnit a to pak doslova boli koule. Proto je treba tesne pred ejakulaci zvysit tempo stimulace aby doslo ke kompletnimu vystrikani. Tvuj pritel je unikatni pripad.

Jana (Ne, 17. 4. 2016 - 00:04)

Je taky moc krásné, když se s přítelem domluvíme, že mi řekne těsně před orgasmem a já přestanu s orálem a jen mu tak minutu ktoutím bradavkama a jemu přitom penis úplně nateče a je moc veliký a objeví se na něm kapička spermatu. Pak zase pokračuju v orálu a on mi těsne před zase řekne, dráždím mu bradavky a jemu z penisu vyteče trochu spermatu, ale může pořád dál souložit či se nechat dráždit. Takhle se to dá dělat třeby pětkrát, jen se to nesmí přetáhnou, to se pak udělá a pak už nemůže a já ho držím ještě tak minutu v puse, nebo ho honím i pět minut, když je třeba přivázanej k posteli.
On mě pak dělá masáž G bodu a třeba hodinu mi to dělá a líbá a líže můj mokrý orgasmus.

Reklama

Přidat komentář