Reklama

Polykání spermatu

Návštěvník (Pá, 25. 7. 2008 - 12:07)

Kláda- nevím, proč když to nějaké ženě nedělá dobře, nebo to dělá s odporem by to měla být hned kravka.

Andrea (Pá, 25. 7. 2008 - 12:07)

Kdysy se jen šukalo a teď už lidi neví co by tak vymýšlej všelijaké pičoviny třeba polykání toho humusu.Bych hodila kosu mít to v hubě.Kouřit klidně,ale polykat nikdy!

Vereška (Pá, 25. 7. 2008 - 12:07)

Nedovedu si představit, jak mě můj přítel do toho nutí a ohání se statistikama WHO...:)))
Řekla bych, že si Kláda mastí kládu sám a tady dělá borce!

Theory (Pá, 25. 7. 2008 - 12:07)

,,Spousta kravek toho není schopných"...kdyby se chlapi chovali jako hovada (Kláda a spol), bude to celosvětovej soumrak sexu.

Krystal (Pá, 25. 7. 2008 - 12:07)

Kládo, nevěř statistikám a neutěšuj se tím. Odpor k polykání má většina žen. A nutit někoho do věcí, který se mu nelíběj je nejrychlejší cesta, jak mu ten sex úplně zhnusit. Je dobře, žes našel partnerku, se kterou si vyhovíte. Hodně štěstí.

Kláda (Pá, 25. 7. 2008 - 11:07)

Já takovou partnerku nehledám, já jí mám, nic řešit nepotřebuju. A souhlasím i s těma klukama, co sem dávali svoje soukromé statistiky. S láskou polyká semeno tak čtvrtina holek. Je to málo, ale zas ne tak moc, chce to vystřídat víc holek. Spousta kluků pak z toho má na celý život mindráky, že jejich partnerka jim nechce polykat. Bohužel celá řada jich nechce kouřit ani s vyplivnutím. Nevím proč. Život je těžký a proč by si lidi, co spolu žijou, měli dělat vzájemně problémy? Kdyby chtěla má přítelkyně vylízat posranou prdelku, rád to pro ní udělám. A o tom to je, vyhovět někomu v něčem, co má rád! Ale spousta kravek toho není schopných. Přitom žádost o ejakulaci do pusy není podle WHO žádná úchylka, ale standartní sex. Třeba Francouzky podle průzkumů polykají ze 62%.

Semeno (Pá, 25. 7. 2008 - 11:07)

Až tě podrží hlavu tak budeš polykat jako divá.

Návštěvník (Pá, 25. 7. 2008 - 11:07)

No, já to příteli pusou dělám ráda a přítel to miluje, akorát polykání semene - na to mám nějakej blok, prostě to nejde. Přítel mě přesvědčuje, že to má velmi rád ať to alespoň zkusím. No neřekla jsem ani ano ani ne, ale upozornila jsem ho, že se může stát, že se z toho poblinkám a to nebude moc pěknej pohled. A taky se může stát, že se ve mě něco sekne a ukončím i ten vztah i když je mi s ním fajn. Je to fakt sázka do loterie.Snad víte so tím myslím a hned mě tady neukamenujete.

Návštěvník (Pá, 25. 7. 2008 - 10:07)

To Kláda-Co kdyby sis ošmák tu svou laskominu, než budeš tak zásadový?:-))))

Návštěvník (Pá, 25. 7. 2008 - 10:07)

Tak hodně štěstí v hledání takové partnerky :o)

Kláda (Pá, 25. 7. 2008 - 10:07)

Já na kuřbě trvám hned na začátku vztahu. Ženská, co nechce kouřit hned při první souloži, nechce kouřit ani později. Já je k tomu přeci nenutím, ale chci to vědět. Daleko silnější zážitek to je s holkou, kterou to baví, než s tou, která se překoná a s odporem to udělá. Je to na ní poznat a já z toho stejně nic nemám. A že jsou ve vztahu podstatnější věci? Jo, to máte, ženský, pravdu, ale vy si taky potrpíte na malichernosti. Mám třeba plešatýho kamaráda. A od kolika holek slyšel, že s ním nebudou chodit kvůli plešce. Přitom postavu a ksicht má O.K. Tak když holky můžou mít podmínku vztahu neplešatost, tak já zas můžu mít podmínku polykání semene. Nemáme si co vyčítat.

Návštěvník (Pá, 25. 7. 2008 - 09:07)

Jo chlapům taky pořádně smrdí péro a teče jim z něj stějně tak jak ženské!

Lízač (Pá, 25. 7. 2008 - 08:07)

Ale kundu chcete lízat. Tak koukejte hulit. Kolikrát ta vaše kundina smrdí po rybách a my to taky musíme vydržet, protož pokud by jsme nechtěly hned máte plnou hubu keců. Tak držte zobáky nebo si to budete muset dělat koštětem a my si najdem jiný zvířátko.

Gustava (Pá, 25. 7. 2008 - 00:07)

Kecy,kecy,kecy i z huby projetý kdečím chytneš kdeco
Od A-bnormálního výtoku až po Z-duřelé tříselní uzliny.Ukrajinky a Rusky zabijou polovinu českejch chlapů,no,aspoň se nám sem nasune kvalitní cizí maso za kvalitníma ženskejma!
Jen hovedo to řeší takhle,když chlap nedokáže ženu zaujmout,proč by to dělala,z povinnosti?
Ani zanic!

Návštěvník (Čt, 24. 7. 2008 - 17:07)

Ženská, která nekouří, snad ani nemůže existovat. Ta je odsouzená k životu o samotě. Kouření je základ jakéhokoliv vztahu!!

Ne-polykaný (Čt, 24. 7. 2008 - 17:07)

Bára je ideální typ ženy!Ale jsou i takové,které nevezmou chlapovi péro ani do pusy,natož aby si tam nechaly i jenom nastříkat.A že jich znám...A chlapi dávají vydělávat těmto pracovnicím proto,že se jim těchto praktik doma nedostává.Takže ty ženy,které to nedělají,umožňují dosahovat prostitutkám obrovské zisky!

zuzi (Čt, 24. 7. 2008 - 17:07)

Mě je 61roku a mé přítelkyni 38let to jaké má výstřiky se ani nedá popsat platíme si byt a tam už 17let pořadáme ty pravé orgie celé odpoledne 3x v týdnu minimálně zrovna včera krásně se v té její štávičce rochním nádherně kouří a žužlá ženských jsem měl nespočet ale žádná to neuměla nebo nechtěla zbožnuji ženské nebo dívčí výstřiky zato krásně vylížu kundičku

BÁRA (Čt, 24. 7. 2008 - 15:07)

Leno nevim co tě tak vytočilo,asi ta pracovnice z bordelu,ať se ti ti líbí nebo ne chlapi tam chodí a chodit budou,netvrdím že je to dobrý řešení,reagovala jsem pouze na ty nemoce.Kouřim a polykám a jen mě děsí co je tady odpůrkyň,baví mě to a k sexu to prostě patří.Copak vy si ty vaše dirky nenecháte vylízat?

P (Čt, 24. 7. 2008 - 15:07)

Jo a taky názor,že chlapi taky polykají ženským šťávu je blbý,protože jsem už 2x narazila na kluky kterým ještě před výstřikem teče z ptáka pomalu víc než mně z mušličky takže i když né sperma taky polykám

P (Čt, 24. 7. 2008 - 15:07)

Jo a taky názor,že chlapi taky polykají ženským šťávu je blbý,protože jsem už 2x narazila na kluky kterým ještě před výstřikem teče z ptáka pomalu víc než mně z mušličky takže i když né sperma taky polykám

Reklama

Přidat komentář