Reklama

Polykání spermatu

dada (Pá, 6. 6. 2008 - 06:06)

Ten ftyp je syce asyg super,ale dostanete xaemárye.Je to nebespečni výc neš hyvayds.Dotáhly to sem černošy adoptovaný s Afryky.VELYCE ZÁKEŘNÍ BACYL.

Návštěvník (Čt, 5. 6. 2008 - 07:06)

Do banky vtrhne maskovaný muž.Žena zac přepážkou"ježiši co mám dělat?Ruce nahoru,nebo chcete podat peníze?"
"Ne,klekni si a vykuř mi ho."
Žena si v duchu povídá"než se nechat zabít,to mu ho radši vykouřím."
Klekne a kouří až ji bolí huba.
Muž ji hladí jemně po vlasech a povídá.
"Vidíš a doma to nešlo!"

Lucien (Čt, 5. 6. 2008 - 07:06)

Dado, ty jsi snad z Ukrajiny nebo z takové nějaké prdele! Takhle debilně nemluví ani Poláci nebo Cikáni, to je výsada ukrajinských pak! Zpátky do Kyjeva, krávo!

dada (Čt, 5. 6. 2008 - 02:06)

Dostanete xaemárye!!!!§

Háša (St, 4. 6. 2008 - 23:06)

To nemá cenu,riskoval bys,že ti ho řádně pobli.e.Uchylovat se k výše zmíněné metodě je primitivní a nedůstojné,takhle by mě to nebavilo,jinak polykám a ráda dávám chlapovi ochutnat,mně zas vadí,když je mu špatně tady z toho,zkus jí navrhnout,že si taky ochutnáš...

míšo (St, 4. 6. 2008 - 19:06)

Tak vyskoušej,flirtovat s nějakou slečnou,baby dělaj ze žárlivosti různý věci.Pohecuj to,moje na sex taky moc nebyla,ale žárlila na kámošku,ted puká o 100péro!

Michal (St, 4. 6. 2008 - 18:06)

Ahoj, prosím, poraďte mi, jak (nějak šetrně) přimět přítelkyni k polykání. Jsme spolu už přes dva roky a všechno krásně klape. Sexuální život je perfektní až na tento,pro někoho možná drobný, pro mě však závážný, detail. Pusinkou mi to dělá moc pěkně, ale kdykoli jenom naznačím, že bych si to přál až do samotného konce, tak štítivě odporuje. Zkoušel jsem už i fintu s narozeninama atd., ale nedá se. Zašel jsem až k vydírání, že ty její šťávy tak polykám plnou pusou. Jenže mně se to moc líbí a chutná mi, ale ona mi na to prostě jen tak řekne, ať to teda nedělám. Nevím jestli jsem sobec, či co...ale myslím, že zas tak moc nechci... Děkuji moc za odpovědi

Petr (Pá, 16. 5. 2008 - 17:05)

Mě hulí a polyká žena prakticky od počátku-začla s tím měsíc po seznámení a jsme spolu 6,5 roku,nedělá jí to problem. Pak jsem se zapletl s jednou nezkušenou :-) a tu sem to taky naučil :-)) Asi bych s holkou co to nedělá být nemohl, jsem za ty roky zvyklý :-)

Simča (Pá, 16. 5. 2008 - 16:05)

Dane, Dane, jseš typickej chlap. Myslíš, že když kouřím jednomu, že by ses mohl přidat? Nebo jak to myslíš?

Dan(Praha) (Pá, 16. 5. 2008 - 16:05)

Simčo a vykořila bys mi čuráka?

no né,no jůůů (Pá, 16. 5. 2008 - 14:05)

Musíš přemlouvat,a chválit,mě když můj pochválí,tak mě to baví!!!!,a mluvit,tak se mi to líbí a tak né!KOMUNIKOVAT pánové!!! já bych si přál,třeba k narozeninám!Taky sem se toho bála,ted,když vidím,jak se u toho kroutí,jak housenka,kouřím pokaždé!!!Samozřejmně,on je dobrej kundolízek!

Simča (Pá, 16. 5. 2008 - 14:05)

No jó, když se mu to líbí, tak proč ne. Když stříká, mrská srandovně nohama. Je z toho fakt hotovej!

No né (Pá, 16. 5. 2008 - 13:05)

Ale mě žádná nehulí.Co dělat?

No né (Pá, 16. 5. 2008 - 13:05)

Ale mě žádná nehulí.Co dělat?

No jo (Pá, 16. 5. 2008 - 12:05)

chlapi by to strkali holkám nejraději jen do pusy, to za chvíli ty kundy budou mít jen na rodění. Nevím, jak by se chlapům líbilo, kdyby jim to chtěl pořád někdo strkat do pusy.

Simča (Pá, 16. 5. 2008 - 12:05)

Ty nemáš rád, když tě holka vyhulí? Miláček to má radši do pusinky než do kundičky.

kuřivci (Pá, 16. 5. 2008 - 12:05)

Tak co péra? Stojí? mě ani né,po tom co tu píšete!

Karolína (Čt, 15. 5. 2008 - 10:05)

Adame, Adame, ach ta čeština. Oprava-matračka, naivita. Gramatika sice není vše, ale aspoň základní znalost mateřského jazyka by to chtělo. Ale ono to asi souvisí s celkovou kulturou tvého projevu.
A Mell, jestli byl vztrah jen o sexu, tak bys po něm přece neměla tesknit. Pokud jste spolu byli jen kvůli tomu a vlastně spolu ani nechodili, jak jste se mohli rozejít? Asi to spíš bylo tak, že ty jsi ho měla ráda, on tě měl jen na ten sex a když ho to přestal bavit, ukončil to. S tím polykání opravdu nesouvisí. A navíc to píšeš vyčítavě, stylem- já jsem mu to polkla a on mě stejně nechal. Podle mě je to tak, že když se do toho ženská nutí, tak to není nikdy takový, jako když si to užívá. Já třeba netvrdím, že by mi to chutnalo, ale kouření jako takové mě baví a to, že to spolknu prostě beru jako součást toho. Přišlo by mi divný to plivat a ještě říkat, že je to hnusný.

Adam pro Mell (Čt, 15. 5. 2008 - 08:05)

No,jestli byl ženatej,tak se nediv,posloužila jsi jen,jako madračka!Některý baby si myslej,že gramatika je vše,ale je blbost a najivita,ty budeš asi pěkně naivní kráva!

Honza (St, 14. 5. 2008 - 21:05)

Mě ještě žádná nepolykala,ani jsem žádné nemohl nastříkat do pusy.Jsem z toho hotový,ale další už hledat nebudu.Budu si muset vystačit s návštěvou bordelu(ů).

Reklama

Přidat komentář