Reklama

Polykání spermatu

to dada (St, 11. 6. 2008 - 12:06)

chcípni a neotravuj

dada (St, 11. 6. 2008 - 00:06)

Nepyš ve množním čýsle Ti nezodpovjedné osle.Mluf sám za sebe,že seš hovado horšý neš svýře co misly jen na sebe a Tvúj chuj zkažení jako záprtek a sy sobec,kterímu je jedno esy holka kvúly Tvímu chtýčy sdechne.Styd se a spituj svjědomý.

Návštěvník (Po, 9. 6. 2008 - 20:06)

dAdAaAD mji pjotrŘebjume kuřjať tjh naschyíh PEJNYSOVY,abisjme zjuvolňovyly tije XEAMYÁMYÁRIJĚ !!

dada (Po, 9. 6. 2008 - 19:06)

j,děláš dobře,že mu to nekouříš a nepolykáš,aspon nechytneš xaemárye.A Vi pyčusáčcy čekáte asyg aš se do Vás baby všecki viblyjo a to fuj pokažený Vaše semeno a xaemárye budou mýt aspon ayg y nový domeček.§

Návštěvník (Po, 9. 6. 2008 - 19:06)

da DA da bji mjyěla yjsti do pějrdele pjotma bji moglia mjyt v glavje aljespoňja SRAJČKYJA!!

Návštěvník (Po, 9. 6. 2008 - 19:06)

dAdO ďY sPáDgI dO sÁgLaDňJý ŽkOlI a NaUdŽ sE bSáD. nEdÁ sE tO čÝzD. nEňJý To KúúúL aŇy NáHoDoU

j (Po, 9. 6. 2008 - 18:06)

ačkoli svého partnera miluji, nedokážu s ním mít orální sex. Už jen z pomyšlení, že mám sperma v puse, se mi dělá nanic. A kdybych to ještě měla spolknout...? Raději nedomýšlím. Je to normální, že mám k tomu takový odpor?

dada (Pá, 6. 6. 2008 - 23:06)

Petr ve hayzlu zmrzl?Zapomněl asyg totyš svetr.Mychale to budo xaemárye.Nemáte bít prasata a jýst normálný jydlo a ne xaemárye s kokotka,ale já zapomněla.On Vám Václaf Klauz nyc ynýho nedá na jýdlo,tag akorád,nyc,po hubjě,ot bzichyadrú jed a xaemárye.

Michal (Pá, 6. 6. 2008 - 08:06)

Hášo, už jsem to chutnal 2x. Jednou to nebylo nic moc, ale podruhé to vůbec nechutnalo špatně. Asi je to taky stravou. I to jsem jí řekl, že jsem to ochutnal.. Odpověděla, že jenom trošku a že to ona ochutnává stále při kouření, ale já to schválně ochutnal vše... Nechtěla mi uvěřit..říkal jsem jí, že to není zas tak zlé... Koukala na mě jak vejr a pak to nějak zamluvila... nevím si rady. K flirtování s jinou se snížit nechci..na to ji moc miluju. díky a pište prosím rady.

Petr (Pá, 6. 6. 2008 - 08:06)

dado jdi do hajzlu a neser tady.

dada (Pá, 6. 6. 2008 - 06:06)

Ten ftyp je syce asyg super,ale dostanete xaemárye.Je to nebespečni výc neš hyvayds.Dotáhly to sem černošy adoptovaný s Afryky.VELYCE ZÁKEŘNÍ BACYL.

Návštěvník (Čt, 5. 6. 2008 - 07:06)

Do banky vtrhne maskovaný muž.Žena zac přepážkou"ježiši co mám dělat?Ruce nahoru,nebo chcete podat peníze?"
"Ne,klekni si a vykuř mi ho."
Žena si v duchu povídá"než se nechat zabít,to mu ho radši vykouřím."
Klekne a kouří až ji bolí huba.
Muž ji hladí jemně po vlasech a povídá.
"Vidíš a doma to nešlo!"

Lucien (Čt, 5. 6. 2008 - 07:06)

Dado, ty jsi snad z Ukrajiny nebo z takové nějaké prdele! Takhle debilně nemluví ani Poláci nebo Cikáni, to je výsada ukrajinských pak! Zpátky do Kyjeva, krávo!

dada (Čt, 5. 6. 2008 - 02:06)

Dostanete xaemárye!!!!§

Háša (St, 4. 6. 2008 - 23:06)

To nemá cenu,riskoval bys,že ti ho řádně pobli.e.Uchylovat se k výše zmíněné metodě je primitivní a nedůstojné,takhle by mě to nebavilo,jinak polykám a ráda dávám chlapovi ochutnat,mně zas vadí,když je mu špatně tady z toho,zkus jí navrhnout,že si taky ochutnáš...

míšo (St, 4. 6. 2008 - 19:06)

Tak vyskoušej,flirtovat s nějakou slečnou,baby dělaj ze žárlivosti různý věci.Pohecuj to,moje na sex taky moc nebyla,ale žárlila na kámošku,ted puká o 100péro!

Michal (St, 4. 6. 2008 - 18:06)

Ahoj, prosím, poraďte mi, jak (nějak šetrně) přimět přítelkyni k polykání. Jsme spolu už přes dva roky a všechno krásně klape. Sexuální život je perfektní až na tento,pro někoho možná drobný, pro mě však závážný, detail. Pusinkou mi to dělá moc pěkně, ale kdykoli jenom naznačím, že bych si to přál až do samotného konce, tak štítivě odporuje. Zkoušel jsem už i fintu s narozeninama atd., ale nedá se. Zašel jsem až k vydírání, že ty její šťávy tak polykám plnou pusou. Jenže mně se to moc líbí a chutná mi, ale ona mi na to prostě jen tak řekne, ať to teda nedělám. Nevím jestli jsem sobec, či co...ale myslím, že zas tak moc nechci... Děkuji moc za odpovědi

Petr (Pá, 16. 5. 2008 - 17:05)

Mě hulí a polyká žena prakticky od počátku-začla s tím měsíc po seznámení a jsme spolu 6,5 roku,nedělá jí to problem. Pak jsem se zapletl s jednou nezkušenou :-) a tu sem to taky naučil :-)) Asi bych s holkou co to nedělá být nemohl, jsem za ty roky zvyklý :-)

Simča (Pá, 16. 5. 2008 - 16:05)

Dane, Dane, jseš typickej chlap. Myslíš, že když kouřím jednomu, že by ses mohl přidat? Nebo jak to myslíš?

Dan(Praha) (Pá, 16. 5. 2008 - 16:05)

Simčo a vykořila bys mi čuráka?

Reklama

Přidat komentář