Reklama

Polykání spermatu

mm (St, 30. 4. 2008 - 21:04)

Prehltanie semena ma zvlastnu pritazlivost... akoby zena muza prijala uplne. Mozem ale povedat, ze prehnana ziadostivost zeny prehltat dokaze byt velmi asexualna.

janča (St, 30. 4. 2008 - 20:04)

Jak to tady čtu,tak nevím!Já ho kouřím,ráda a často,dokořím ho dokonce,ale snažím se aby to vystřík bokem a nešel mě ten tlak přímo do krku,podržím si ho u kořene a když ho dráždím jazykek po úzdečce,tak mu povolím a výstříkne ven,nechám vylítout první dva tlaky a pak si ho stčím do pusy znova.Neříkál mi na to nic,ale bylo by to lepší celý do pusy?On se nikdy nějak nevyjadřuje.Když se ho na to zeptám,tak mi řekne dobrý a neřekne mě rajcuje,když to spolkneš.CO TEDA VLASTNE JE NA TOM POLYKANI.jakej je v tom rozdíl.Proč to musím polknut?Dělám to dokonce,dělám!

Ládínek (St, 30. 4. 2008 - 14:04)

Pro Lolu : Počet žen , které polykají , je prý pouze cca 8% . Musím říci , že po desetiletém ůsilí , kdy jsem deseti slečnám ( všem ) vylizoval obě dvě , mi ani jedna z nich nepolykala ejekulát a osm ani nevzalo úd do pusy . Prostě maximálně žužlavky . Po čase jsem zjistil od jiných kamarádů , že se stejnými slečnami měli stejný problém . Takže již další nehledám , žiji sám a tento problém řeším "dodavatelsky". Alespoň mám více času na vydělávání na profesionálky . Jen mě mrzí , že jsem vůbec ztrácel čas s těmi deseti předchozími . Jeden můj kamarád to řeší tak , že slečnu ,kterou potká na ulici , aniž by ji znal ( a líbí se mu ) , se normálně zeptá , jestli polyká . Říká , že za optání nic nedá . Jakou má úspěšnost , se mi zjistit nepodařilo .

evča (St, 30. 4. 2008 - 12:04)

Ještě vím od kámošky,že jí to taky nechtěl dělat,pořád se vymloval,že ho bolí jazyk.Nakonec z toho bylo jen to,že ta jeho bývalá si ju pořádně nevydrhla a mu bylo zle!Až ho donutila k lízačce,tak to s něho vypadlo a začalo ho to bavit.Možná má špatný zkušenosti.Kup si robertka,ukaž mu ho,a řekni mu že si to deš udělat sama,jestli chce,at se příjde podívat,popřípadě pomoct!Jen by mě zajímalo,jestli to někdy s tebou dělal(lízal).

pepa (St, 30. 4. 2008 - 09:04)

Rumid - je to opravdu různé. Někde je sobečtější partner, někde partnerka. U nás bylo před pár lety takové období, že když já jsem měl chuť a žena ne, tak jsem měl prostě smůlu. Udělat mi ho rukou odmítala, prý buď jenom oba nebo nikdo.

Dana (St, 30. 4. 2008 - 09:04)

Potřeba sexu je každému daná od přírody. Ustálí se to až po pár letech. Já jsem s přítelem už 8 let a moc se toho nezměnilo. Když jsme spolu začli žít, chtěl to po mně dvakrát do týdne, já bych chtěla i čtyřikrát, ale jeho to víc nebavilo. Mrzelo mne to, protože jsem od kamarádek slyšela, že ten jejich to chce i víckrát za den. A kdeže loňské sněhy jsou! Ten, co chtěl víckrát za den, už může jen jednou za měsíc, zatímco můj přítel chce pořád dvakrát týdně. A to mezi to zařazujeme ještě někdy 69. Mimo 69 ho kouřím málo, ne že bych nechtěla, ale on to vyžaduje málokdy.

Rumid (St, 30. 4. 2008 - 08:04)

Prdel je že si tady holky stěžují na chlapy, kteří si na ně vlezou a myslí jen na sebe. U nás to je přesně naopak. Já bych chtěl více ....mazlení, líbání, hlazení atd..... ale ona, tedy má žena, chce jen ....namazat, zasunout a když se já udělám je konec .....o nějakém cucání bradavek nebo lízání, či jiných něžnostech nechce ani slyšet a že by mne hladila, nebo kouřila mi nebo cokoliv jiného to taky ne .....no vidíte takže ne jenom chlapi jsou takoví :-D

pepa (St, 30. 4. 2008 - 08:04)

Káťo, já mám doma zase ženu, které to stačí 1x za měsíc a vykouří mi ho jenom, když si o to řeknu. Samu jí to nenapadne.

Merlin (St, 30. 4. 2008 - 06:04)

Přesně jak píše Káťa. Ale u nás je to obráceně. Já manželku "lížu" pokaždé ale pokud to pak chci já aby mě udělala pusou, tak se vymlouvá, že jí neni dobře, že jí bolí břicho a tak. Pokud to po ní chtít nebudu, tak je jí dobře. Je pochopitelný, že jsme oba po vykoupání.

Káťa (Út, 29. 4. 2008 - 23:04)

Evčo, vydírání nevím, jestli pomůže. Když jsem mu včera po krátké akci řekla, že ženský orgasmus není pověra a že v posteli jsme dva, jestli si nevšiml, šíleně se urazil. Zkusila jsem otevřít flašku vína, sednout si s ním a mluvit, mluvit, mluvit. No, asi to nepomohlo. Ptala jsem se ho, jestli se mě štítí, nebo proč mě nechce dělat pusou, na to mi řekl, že ho to nebaví a že ho pak bolí jazyk. Ptala jsem se ho, jestli má bolavý i ruce a na to už neodpověděl. Snažila jsem se mu vysvětlit, že bych taky chtěla orgasmus a mít ze sexu potěšení. Na tom mi řekl, že jsou v životě i jiný věci a že nezažil ženskou, která by to chtěla tak často, že jsem divná. No na zabití. Večer jsem si místo rozumné debaty pořvala a mám to. A s tím, jak je urážlivej se nejbližšího sexu dočkám tak za měsíc.
A Bade, je jasný, že chlap potřebuje stimul a erekci, jenže to není jeho problém. Problém je lenost, sobeckost. Erekci má klidně i třikrát za sebou, jen se mu poté, co se udělá už nechce nic jiného řešit.

bad (Út, 29. 4. 2008 - 21:04)

evča-každému chlapovi se ta "jeho" časem okouká a už to není jako v začátcích.To je i naopak že ženě se okouká.Hraje v tom i jistý stereotyp.Žena má tu výhodu že nemusí mít erekci,chlap ano a k tomu musí mít nějaký stimul.Přece nemůžete chtít po chlapovi aby byl doma tak výkoný jako třaba pře deseti lety.To je nesmysl

evča (Út, 29. 4. 2008 - 20:04)

Katko,katko!!Můj manžel byl takovej!!!vlezl na mě a slezl,asi dvě minuty!Prý:PROMIN:Ale udělat mi to,to né.Jenže kouřit ho chtěl,ale pak mi nedal ani pusu.Po nějaké době jsem začala,natvrdo,První ty pak já,když mi to poprvé udělal pusou,byl nadšenaj.Dnes to po mě ani jinak nechce,69,a různě,ale z výdrží to stojí za prd.Ale když se zadaří,tak mi to udělá 5krát po sobě.Bylo nám 19,trvalo to 4 roky,ted je nám 31 a je toho mín,ale lepší než kdy jindy.Mluvit,mluvit a vydírat,vydírat.Jinak rozchod!!Nenech sebou zametat,ale pořádně mu to vytmav.

Adriana (Út, 29. 4. 2008 - 14:04)

Dik za radu urcite to zkusim!

evča (Út, 29. 4. 2008 - 13:04)

Tak,jsem při Adrianě,protože jsem toho vykouřila víc,tak vím že je to o tělesném pachu.Máj to i ženy,někomu smrdí,někomu né!Někdo se potí víc někomu pot smrdí víc.Ale v sexshopu maj vonavé gely,pro orál.TO pomůže!

Slávek (Út, 29. 4. 2008 - 13:04)

No jo, každý jsme jiný, pokud se umyju, tak můj penis není cítit vůbec, pokud nejdu močit. A to před kouřením nebudu přece dělat. Je samozřejmé, že když mne partnerka kouří, ze vzrušení mi tečou z močové trubice šťávičky touhy, ale ty začerstva nejsou absolutně cítit. Horší je, když zaschnou.

Návštěvník (Út, 29. 4. 2008 - 13:04)

Jenže chlapi to asi necítí a zdravotní problémy neuznávají.

Adriana (Út, 29. 4. 2008 - 13:04)

Myje se porad tim to fakt neni

Lola (Út, 29. 4. 2008 - 12:04)

Pro Adrianu: Tak pak to bude ve většině případů nejspíš nedostatečná hygiena nebo nějaký zdravotní problém.

Adriana (Út, 29. 4. 2008 - 12:04)

No a co kdyz mu penis i po umyti pachne hned co mu z toho zacne tect,kdyz je vzruseny..To se pak ten oral delat fakt neda

Lola (Út, 29. 4. 2008 - 11:04)

Pro Slávka: Naprosto souhlasím. Partner, který by se mnou nechtěl provozovat orální sex, tak bych měla pocit, že se mě snad štítí.

Reklama

Přidat komentář