Reklama

Polykání spermatu

kokrouč (Út, 12. 8. 2003 - 23:08)

Pro Milana - já ho také neodsuzuju, ale když on se tak krásně nasírá, že to prostě potřebuje. A už vůbec nechápu proč dělá zásluhy z něčeho, co na 99% udělat musel, když ta jeho chodí ještě do školy. Proboha a ta čeština !!!!!!!!! Já vím, že se tu na to moc nehledí, ale když mi jedna jednou napsala, že orgasmus je asi "mítus", tak bylo po lásce.K tématu - s tím čajem je to zajímavé, ale osobně si myslím, že u ženy jídlo a pití vliv nemá, moje žena mi voní pořád stejně i kdyby snědla nevím co, je pravda, že někdy více a někdy méně, ale to bude asi otázka míry mé touhy. Na druhou stranu já jí chutnám pokaždé jinak, končíme touto bohulibou praktikou 15 let, takže jí to věřím. Je tu někdo, kdo to má zmáknuté vědecky ?

Pedross (Út, 12. 8. 2003 - 14:08)

Jo? Znal jsem jednu a ta voněla nádherně. Je zajímavé, že pila jenom černý čaj. Ten nejlepší. Zkoušejte

zvědavá a přejí (Út, 12. 8. 2003 - 14:08)

Tož přeju všem.Ale stejně si myslím, že jídlo, chuť spermatu neovlivní.Taky jsem slyšela, že ženská má vypít černý čaj "aby" voněla!

Pedross (Út, 12. 8. 2003 - 14:08)

My víme, že tomu tvému to chutná po kaštanech, ale někomu pomáhají banány, ananas nebo přestat pít pivo. Tak proč by to nemohl alespoň zkusit? :-)Buď ještě víc přející. :-))

zvědavá a přejí (Út, 12. 8. 2003 - 14:08)

Pro Milana :banány ti nepomůžou!Je třeba "vnutit" parnterce , že kaštany, jsou "to nejlepší"!!!

Zbyšek (Út, 12. 8. 2003 - 14:08)

Já ho neodsuzuju, já jen dle jeho reakce konstatuju.

milan (Út, 12. 8. 2003 - 08:08)

Pro Zbyška, Kamila, kokrouče a katku:nechápu proč Petra odsuzujete. Je to jeho věc a jeho manželky. Navíc si myslím, že časem oba dozrají k tomu, že se jim bude líbit lízání jeskyňky...A co se týče spermatu mám ho taky hořký, alespoň podle manželky. Nechce ho papat.Pro pindíka: sperma je mírně nahořklý, ale pocit dávení ve mně jeho polykání nevyvolalo.Pro všechny: Klušu koupit banány.:-)

kokrouč (Út, 12. 8. 2003 - 00:08)

To by mě tedy, Péťo, zajímalo, proč jsi to dělal ? Možná, že jsi mohl ještě chvíli se svou nastávající chodit do školy.

Kamil (Po, 11. 8. 2003 - 13:08)

Ty jsi slušně ohebnej. Bejt komouši ve vedení, tak už u nich dávno seš. Člověče prober se.

Zbyšek (Po, 11. 8. 2003 - 13:08)

Opravdu blb.

Petr (Po, 11. 8. 2003 - 11:08)

Myslete si o mě co chcete,četl jsem svůj první příspěvek a je fakt, že sem ho nenapsal nejlepší formou. Každopádně, má žena na lízání neni.Tomu co tu psala ta jistá katka se jen smála a řekla že nejde o nic jinýho než že jí to nechutná. V názoru že nejsem dospělí, nezastávám názor že je člověk od 18let dospělí, ale kdo se z dnešní mládeže cítí natolik dospělí a má chut do ženění (vdávání)? tak jeden ze sta možná a to ještě málo kdo to uskuteční. Já sem na sebe vzal zodpovědnost nejen za sebe ale i za svou ženu která ještě studuje a musim jí uživit.Takže si vaše rady a názory strčte za klobouk,já vám taky nekážu morálku!

Pedross (Po, 11. 8. 2003 - 10:08)

... ananas nebo ať tolik nechlemtá pivo :-)))pro ??? myslel jsem, že se přes víkend nepřipojuješ. :-)

Ája (Ne, 10. 8. 2003 - 20:08)

Já dělám svýmu příteli orální sex ráda,protože vím,co to s ním dělá,ale mám pár ne moc dobrých zkušeností,kdy se mi začal zvedat žaludek,když jsem chtěla polknout.Ne že bych se snad štítila nebo něco podobnýho,ale mohlo by to být trochu míň hořký....Takže banány?

??? (Ne, 10. 8. 2003 - 18:08)

Karle a co kdyz neni nekdo schopen dat, proto nevyzaduje a ten druhy presto sam dobrovolne dava? On rika, ze at se tim netrapi, ze to chape...to je nefer... ale jak z toho kruku ven, aby clovek nemel vycitky?a necitil se jak sobec...prece se nebudu prat a navic, kdyz je mi to prijemne...a on rika, ze me chape a opravdu mu to nevadi?diky

Karel (Ne, 10. 8. 2003 - 18:08)

Z tvé reakce usuzuji, že jsi opravdu blb. Pokud nechceš lízat, dřív nebo později přestaneš být kouřen. Ono ve vztahu dvou lidí nejde, aby jeden jen bral a druhý pořád dával. Oni musí oba dávat, jinak to nefunguje. Jinak pro tvou informaci mně je 39 a jsem ženatý 18 let. Přeji ti, aby jsi co nejdříve dospěl a začal také dávat.

Petr (So, 9. 8. 2003 - 09:08)

Nazdar. Tvé názory k mé osobě nechám stranou protože nevím čím si si pomohla že si mě urazila a psát o mě že sem blbec apod, to tě obdivuju že z pár vět dokážeš poznat jaký sem a že sem blb.Moje žena věřící neni a prostě jí to nechutná. Napsal sem příspěvek jako každý jiný ale mě urážíš a ostatní jsou asi lepší než já. Chlapy maji rádi když jim ženská polyká semeno a ne každá to má ráda stejně ne každý chlap jí rád líže.Nestarej se o mě laskavě, zajímalo by mě kolik ti je!

Pavel (Út, 5. 8. 2003 - 16:08)

Pindiku, taky jsem zkousel sve sperma polknout a souhlasim, ze pocit "daveni" nastal. Otazku zde ale hraje uroven vzruseni. Je-li muz ci zena vzrusen, sperma chutna stokrat lepe.Pro paray "zacatecniky" doporucuji aby partnerka cast spermatu spolkla a zbytek vypustila partnerovi do ust. Je to fakt super rajcovni zazitek. Koureni zdar a zenam spoustu odvah. My muzi to mame radi.

Katka (Po, 4. 8. 2003 - 01:08)

Petre, ty jsi evidentne peknej kreten. Sory to slovo. Ale tvuj pripevek naznacuje, ze ses uplne prituplej a navic sobec. Pokud je ti 20 a manzelce 18, a ona chce navic sperma do vaginy, tak budete asi verici ne? Jinak je to fakt divny. Omlouva te sice vek,nebot ve 20ti letech jsou chlapi na sex casto jeste uplne nemozni,ale kdyz ses velkej na manzelstvi, tak na sex snad taky. Pokud ty to nechces delat sve partnerce, tak se zeptej sam sebe a nediv se potom blbe, proc to nechce ona. A precti si nejakou knihu, kdyz uz nemuzes sexovat s jinyma a casem se to naucit. Cisi z tebe infantilni pristup k dospelackym vecem. Je to smutny. Chudak tvoje zena.

Petra... (Ne, 3. 8. 2003 - 02:08)

Polykani spermatu je skvela vec...a sveho pritele prosim aby mi to tam nastrikal. Vzdycky se nemuzu dockat a jsem z toho velice vzrusena...Nejkrasnejsi je kdyz si u toho hraje hluboko v moji muslicce to se pak neda vydrzet. Neni nad to kdyz mam na jazyku sperma a ocas si z toho delam srandu a jeste vyplaznu jazyk nez to spolknu. Chut je urcite dana jidlem protoze nekdy je to sladoucky a nekdy zase trosicku nahorkly ale to mi vubec nevadi.Kdyz jsem to udelala se svym pritelem poprve tak na me koukal divne jako kdyz neco provedl a kdyz jsem mu rekla, ze to je v poradku proste pochoutka tak trvalo par tejdnu nez mi opravdu uveril, ze mi to chutna. Ted me nekdy zlobi tim, ze neda ani kapku a vsechno si to necha do muslicky ale tam je to taky fajn:o)

Petr (So, 2. 8. 2003 - 09:08)

Ahoj, mě je 20 a mojí manželce 18. Na orální sex si dost potrpím a netajím se tím,přiznám se že jí to občas až vnucuju,protože není na to zrovna vysazená,ale popravdě někdy mi to nabídne sama. Když mě odmítne tak to beru jelikož já na orál vůči ní nejsem vůbec, za dobu kdy sem přišel o panictví sem jí dělal orál tak 8krat a to jsme spolu 2 roky. Ona mé semeno občas taky spolkne ale neni to moc často,nechutná jí to a na nějaké vyplyvování není i když mě by to nevadilo. Neuznává ani přerušovanou soulož. Jediné co chce je aby mé sperma skončilo v její vagíně,což je docela nuda,nemyslíte? Proč naše sperma nemůže být dobré...myslím že s tímto se trápí více můžů...

Reklama

Přidat komentář