Reklama

Polykání spermatu

korel (Pá, 18. 3. 2005 - 14:03)

Katae: Poslyš, nechci aby to teď vypadalo jinak, než má, ale musím ti sklonit poklonu - ty studuješ psychologii nebo tak něco? Docela rád bych s tebou podiskutoval jinou formou než je tato - nejlépe na nějakém online chatu, pokud máš čas. Myslím, že bych se od tebe mohl dozvědět spoustu zajímavého ... Napiš mi v případě zájmu email (neber to prosím jako "seznamku", ale jen jako zájem o tvé vědomosti a chuť si popovídat ...)

Helena53 (Pá, 18. 3. 2005 - 13:03)

přiznám se , že také polykám a mám to ráda, ale je to každého věc.Nepovažuji to za nic špatného i když patřím k té střední generaci.

katae (Pá, 18. 3. 2005 - 13:03)

pro korel: Vidíš, tak např. Petra může být žena, která opravdu ráda polyká sperma, ale na 80% je to 14.-ti letý puberťáček (podle způsobu, jakým píše, tak to ani není dívka), který se takto prostě s kámošema baví na netu někde v netové kavárně.Částečně je to poznat už podle slohu a používání slov. Takže je to buď jednodušší žena (která píše buď pravdivě nebo ani neví, co orální sex je) nebo se prostě děcka baví.Pokud je to žena, tak buď rád, že máš partnerku na vyšší úrovni, i když Tvé sperma polykat nechce.Chápeš, co tím chci říct?

Petra (Pá, 18. 3. 2005 - 13:03)

Já taky ráda polykám sperma a vždy se na to úplně těším. Chutná mi to a vzrušuje, jak psaly některé dívky.Většinou je mi jedno kdy ho polykám, ale kdy mi to vadí je ráno, když jsem ještě vůbec nepila a nejedla.Jinak hurá do polykání :-) Je to krásné a svého miláčka tak beru se vším všudy.

korel (Pá, 18. 3. 2005 - 13:03)

katae: Ano, ty jsi to vystihla, také si myslím, že můj úžas z příspěvků tady je z velké části vyhecován příspěvky, které spíše popisují něčí přání než skutečnost. :o) Trochu jsi mne uklidnila. Děkuji.

JP (Pá, 18. 3. 2005 - 12:03)

Nachlastejte se spermatu, až se z toho poserete chlíváci zasraní, když se z toho taky poblijete tak to bude ještě lepší H O V A D A!!!!!!!!!!!

katae (Pá, 18. 3. 2005 - 09:03)

pro korel: Taky nevěř všemu, co tady čteš. Sem může každá/ý napsat, jak úžasné je polykání spermatu a ve skutečnosti někteří z nich ještě ani neměli sex (píše sem hodně náctiletých dětí, kteří ze sebe dělají ostřílené sexuální experty), případně jsou to lidi, kteří jsou v sexu dost puritánští a "vybíjí" se pouze tady na diskuzi.Myslím, že můžeš být rád, že jsi našel partnerku, se kterou si rozumíš a je Vám spolu dobře.

martina (Čt, 17. 3. 2005 - 19:03)

Pri oralnim sexu polykam vzdycky, a nikdy jsem s tim nemela vetsi problemy. Libi se mi, kdyz se to muzum libi, ale je fakt, ze kdyby mi to bylo proti srsti, tak to nedelam. Ale ja to delam rada:-) A zadne zazivaci potize jsem s tim nemela. Navic mi to prijde praktictejsi, nez to chodit nekam vyplivovat. Nechapu ty, kteri tady vykrikuji, ze je na tom neco spatneho...prece proti gustu...:-)Je to jako se vsim, nekdo to ma rad a nekdo ne a kdyz se v tom partneri shodnou, tak je to parada!Rozhodne ale ve vztahu existujou podstatnejsi veci, nez je tahle...

korel (Čt, 17. 3. 2005 - 17:03)

Max: Nemyslíš, že by to bylo ukvapené kvůli tomu měnit partnerku? A pokud jde o stěžování si: Nemyslím si, že šlo z mé strany o to, postěžovat si, ale spíše jsem se snažil jen nastínit, jak to např. je u mne a očekával jsem podobné reakce, tedy že někdo jiný zase napíše, jak je to u něj (u ní). Ovšem takové laciné okřiknutí, jakého se mi od tebe dostalo, mi připadá dost impotentní ...

Max (Čt, 17. 3. 2005 - 13:03)

Korel: tak ji vymen nebo si nestezuj!

brumla (Čt, 17. 3. 2005 - 13:03)

Polykačka, polykačka a hned je tu zabíjačka !!!!

korel (Čt, 17. 3. 2005 - 00:03)

Ahoj, já mám bohužel s partnerkou takovou zkušenost, že polkla za tři roky vztahu jen 2x - jednou o tom ani nevěděla a ptala se mě, jak to, že jsem nevystříkl a podruhý polkla prostě proto, protože jsem po tom prvním polknutí neupozornil na orgasmus a myslel si, že to první polknutí bylo úmyslné, no a ona to asi nechtěla držet v ústech, tak polkla a zapila vodou... Já osobně jsem nikdy své sperma nechutnal, připadá mi to totiž (ač asi neopodstatněle) homosexuální. Partnerku do toho samozřejmě nenutím, ale sním o tom, že by polykala. Tady, když čtu příspěvky žen a dívek, co polykají a ještě je to samotné vzrušuje, si připadám jak v jiném světě. Netušil jsem, že v tomto státě existuje tolik bytostí, které tak rády sperma polykají. A co se týče nadávek některých návštěvníků diskuse - jsou to lidé, kterých mi je líto. Jsou nešťastní, mají nějaký problém a nejlepší způsob ventilace je pro ně zanadávání si tady. Pořád lepší, než kdyby někde někoho znásilnili nebo provedli jinou fyzickou a psychickou hrubost. Fandím všem "kuřačkám polykačkám"! :o)

JP (St, 16. 3. 2005 - 12:03)

Vy zvrhlé perverzní krávy, tak se těma sedlákama zaduste!!!!

Jajinka (St, 16. 3. 2005 - 12:03)

Zjistila jsem, že moc dobře chutná i po dušené mrkvi :-DD

webmaster (Pá, 25. 2. 2005 - 12:02)

Předmět: Polykání Autor: Foppa Datum: 25.2. 2005 10:56:37 zajímá mě, jaký to je pro holku polykat, některý to dělají jiné ne, moje holka jak kdy a spíš jen ve sprše si to nechá udělat do pusy a moc nepolyká, jak to vidíte? Je to pro někoho požitek? Předmět: Polykání Autor: Jana Datum: 25.2. 2005 11:04:31 No, požitek to pro mě zrovna není, ale dělám to pokaždé a nehnusí se mi to. Přijde mi to jako krásné ukončení aktu. Předmět: Polykání Autor: Jan Datum: 25.2. 2005 11:50:40 Jano obdivuji Tebe a upřímně závídím Tvému partnerovi.Moje partnerka orální milování zbožňuje ale nikdy nepolyká.Trvalo mi dlouhou dobu ,než jsem se odhodlal a našel si přítelkyni nebo lépe milenku ,na splnění tohoto přání.Považuji to za úžasnou věc a milenka také.Jen mě mrzí,že to musím hledat jinde než doma. Předmět: Polykání Autor: Jan2 Datum: 25.2. 2005 12:19:03 Ani se nedivím, ono to moc dobrý není. Ale mě by se to líbilo taky, kdyby moje partnerka taky polikala, ale nebudu ji nutit. Občas spolkne.

Tina (Út, 18. 1. 2005 - 15:01)

Ja nevim, ale mne by pripadalo desne blbe, kdybych mu vykourila a pak utikala vyplvnout sperma do umyvadla nebo do servitku. To je jako kdyby si on sel vyplachnout pusu po lizani me muslicky. Proste mi to prijde, ze to k tomu patri...

katae (Út, 18. 1. 2005 - 14:01)

Víš co, Trtkale, zkus nejřív sám své sperma ochutnat a polknout, pak Tvoji partnerku možná pochopíš a už to po ní ani chtít nebudeš.

Jana (Út, 18. 1. 2005 - 14:01)

U mě to bylo obráceně.. Ze začátku mi to vůbec nevadilo a polykala jsem jak divá a pak mi z toho začalo být špatně. Přítel naštěstí nenaléhá, ale já bych mu to chtěla dopřát, tak si asi zkusíme dát společně banánovou dietu..

Trtkal (Pá, 7. 1. 2005 - 17:01)

Mě by zajímalo, jak jste se holky (dámy) k tomu polykání dostaly? Postupem času jste si zvykly, nebo Vám to náhodou zachutnalo napoprvé a pak jste nikdy na žádnou pachuť nenarazily? Moje přítelkyně si teprve po půl roce pomalu zvyká na to, že se jí udělám do úst, a to ještě spíš první a poslední "várku":)Pak vyplyvne. O polykání zatím neuvažuje. Trochu mě to mrzí, ale dá se to oželet. Takže myslíte, že mám počkat, až ji to třeba za dvacet let začne bavit, nebo podsouvat, že už týden jím jen banány a ananas=dnes jsem ten nejsladší?:)

garf (Ne, 5. 12. 2004 - 00:12)

ciao - odkud jsi, ja hledam jednu, co me ho dobre vykouri a pak spolkne .... odepis. *adam*

Reklama

Přidat komentář