Reklama

Délka předkožky

Lump (So, 7. 6. 2008 - 15:06)

mě to vyhovuje, je fajn, když máš žaled pěkně schovanej, zvhlčenej, a v žensý to potom taky líp lítá

Pepin (St, 4. 6. 2008 - 15:06)

Chci se jen ze zvědavosti zeptat chlapů s dlouhou předkožkou, jestli jim to vyhovuje, nebo jim to překáží?

Dan (So, 24. 5. 2008 - 14:05)

Já slyšel, že Židé, kteří praktikují obřízku, trpí necitlivostí žaludu, když tam není předkožka. Mě furt čumí půlka žaluda ven, tak nevim, jestli je žalud schovanej furt pod předkožkou víc citlivej. To ti možná tady řekne někdo z chlapů.

Jarda (So, 24. 5. 2008 - 11:05)

Nee, předkožka má u chlapů víc funkcí. Chrání žalud. Teda prej. Jen nevim, jestli odstranění předkožky žalud nějak poškodí, nebo jestli je tam nějaká změna. Ale určitě se žalud netlačí pod kůží, když se nalije. :-))

Aleš (Pá, 23. 5. 2008 - 19:05)

No já myslel, že předkožku máme jen na to, aby nám dělala dobře při sexu, ne?

Darek (Pá, 23. 5. 2008 - 15:05)

To chceš říct, že chlapi s krátkou předkožkou nebo obřízkou maj oschlej žalud? To jsem nevěděl, že předkožka má i hydratační účinky. :-) Já myslej, že jen chrání žalud před poškozením a dělá se za ní sejrajt.

poky (So, 19. 4. 2008 - 14:04)

porad lepsi mit predkozku nez necitlivej oschlej zalud

Petr (Út, 1. 4. 2008 - 13:04)

Ne že bych nějak čuměl po chlapech, ale všiml jsem si v práci kolegy, kterej má ptáka s delší předkožkou přes žaluda. Nevim jestli bych to chtěl, ale vypadalo to zajímavě. Jen když se chce umejt za žaludem, tak to musí víc srolovat, vypadá to jak když mám povytaženej rukáv. Ale zaujalo mě spíš to, že to zo je přes žaluda navíc, je takové zkrabatěné a o mnohem víc tmavší barvy, než má kůži na šulinovi. To bývá u všech, kdo má dlouhou předkožku?

Honza (So, 23. 2. 2008 - 18:02)

Tak na té stránce je snad vše. Zkoušel jsem se dívat i na home page a fakt je tam spousta informací o předkožce. Ne, že by mě pánské přirození zrovna bralo, ale tentokrát jsem se dozvěděl spoustu věcí, o kterých jsem neměl ani páru. Jen ty deviace na penisu budu rozdejchávat asi hodně dlouho. Vůbec jsem netušil, že to může být až takhle drsný. Pánové, tu stránku doporučuji postudovat. Tady nejde o homosexualitu, jde o to, že i my bychom měli o svém pohlaví vědět maximum, a předávat to synům. Nesmíme se bát o tom s nimi mluvit, odkázat na nějaké stránky nestačí.

coverage index (So, 23. 2. 2008 - 12:02)

http://www.newforeskin.biz/CI/CIchart.htm

Inka (Pá, 22. 2. 2008 - 01:02)

Jístě jsi někdy viděl piloty stíhaček v "pracovním",zaostři na tu hadici-asi tak nějak,ale je to jedno,zrušila bych každou,je to nečistá věc.

Honza (Čt, 21. 2. 2008 - 12:02)

Jaký je vůbec extrém v délce předkožky? Bez předkožky je to jasné, obřízka a je po všem, ale je nějaký rekord v délce předkožky? Jen mne to napadlo, když jsem to tu pročítal. No, já k rekordman nejsem. :-) Jak vypadá český rekord v délce předkožky? A jak vypadá rekord v délce předkožky v zahraničí?

Mirek (Po, 18. 2. 2008 - 12:02)

Já si myslím, že chlapům předkožka sluší, kromě toho má samozřejmě s tu hlavní ochranou a sexuální funkci. Penis bez předkožky vypadá divně. Já bych chtěl docela delší předkožku. Závidím bráchovi, který ji má přes celý žalud a kousek ještě přes. Přítelkyně si sice neztěžuje, ale já bych to chtěl zažít, jaký je to pocit s delší předkožkou při styku či masturbaci. Ale každý máme nějaká přání, a chtěli bychom na těle něco, co nemáme. Nakonec jsem taky rád, že mám mezi nohama to, co tam mám. Jen když na bazéně potkám někoho s delší předkožkou, tak si jen řeknu, že bych to chtěl taky.

Návštěvník (Pá, 15. 2. 2008 - 02:02)

Ideální-0 mm.

Lucy (Čt, 14. 2. 2008 - 15:02)

A tak to má, Beni být. Žalud má být chráněný. Jde o to, aby předkožka šla přetahovat a žalud bylo možné umývat. Můj přítel to má taky tak, v klidu má žalud úplně schovaný, v erekci mu pan žaloudek víc než z půlky vyčuhuje, když je pak silně vzrušený, ať už ve mě nebo při orálku, sjedé mu předkožka až za žaluda. Při orálku je to ohromná výhoda. Obřezaní kluci nemají žalud tak citlivý, stěžují si, že při orálku to málo cítí. No jasně, když se jim žalud pořád dře o spoďáry. Mému příteli chvíli zajezdím jazykem po jeho heboučkém žaludovi a už má z toho druhý vánoce.

Beni (Čt, 14. 2. 2008 - 14:02)

Líbí se mi moje předkožka, i když přečnívá přes žalud skoro o centimertr. Když se mi však postaví, tak dosahuje ideálně do půlky žaludu. Kámoši mi tvar penisu i předkožky závidí, když jsme ve sprchách po fotbalu, podiskutujeme o výhodách i nevýhodách našich nářadí. A když vidím některé ty tvary a slyším jejich problémy, tak jsem rád, že mám dlouhou předkožku. A k těm, kdo říkají, že se pod předkožkou drží sajrajt, tak můžu vzkázat jen to, že ho tam má jen prase. Já si ho umývám, žádný sajrajt tam nemám a nikdo si zatím ani při orálu nestěžoval. Je to prostě o čistotnosti, tedy přesně hygieně.

josua (Ne, 25. 11. 2007 - 08:11)

já ji mám taky dlouhou, řeším to tak, že před souloží si ji stáhnu za žalud a zafixuji škrtícim kroužkem, potom je to super!!

Návštěvník (Út, 16. 10. 2007 - 23:10)

Blé,dělá se mi z ní špatně!

Kocur (Út, 16. 10. 2007 - 12:10)

Milane, řekni Petrovi on ti kosek určitě dá.

Milan (Út, 16. 10. 2007 - 11:10)

Co mam delat ak je moje predkozka moc kratka

Reklama

Přidat komentář