Reklama

Délka předkožky

Hanka (Pá, 24. 6. 2011 - 21:06)

Obřízka vypadá příšerně, kdo nemusí ať to nedělá. Penis bez předkožky je jako moře bez vody.

Maruš (Pá, 24. 6. 2011 - 20:06)

Nejlepší penis je bez předkožky, ale jak píšete, obřízka je sázka do loterie, takže nechci nikoho pobuřovat, ale kdo o tom uvažuje, tak ať si ji nechá udělat. Vypadá to super krásně.

Michal (St, 18. 12. 2019 - 23:12)

Sem moc rád že se to obřízka libi

. (Pá, 10. 6. 2011 - 21:06)

VELKÝ DAŇOVÝ PODVOD !

Když jsem se zamyslel nad návrhem „změkčené“ daňové reformy a zjistil, že to je divadýlko s velkým podvodem.

Budeme počítat se základem 100 Kč:

dnes je daň 10% ze 100 Kč = 10,00 celkem cena vč. DPH 110 Kč
v roce 2012 bude 14,5% = 14,55 cena vč.DPH 114,50

Nesmíte zapomenout, že v roce 2013 se bude daň 17,5% počítat ne z dnešních 100Kč, ale z částky zvýšené v příštím roce o 14,5%

Takže bude:
2013 17,5% ze 114,5 = 20,03 cena celkem 120,03
---------

PŮVODNÍ NÁVRH BYL 20% 120,00Kč

Takže to mají ty ku… velmi dobře spočítané.

Ve skutečnosti zvednou DPH na 20%,
i když to vypadá, že „jen“ na 17,5%

jovi (Pá, 10. 6. 2011 - 13:06)

Nikdo by se neměl do...Ve skutečnosti je to sázka do loterie. Dle zahraničních fór se po obřízce sex asi u 70% mužů sex zlepší a to mnohdy rapidně, u zbytku se zhorší a to mnohdy taky rapidně. Nikdo dopředu neví, do které skupiny patří. Ten tvůj může být rád, že patřil zrovna do té první, většinové skupiny.

Eva (Pá, 10. 6. 2011 - 13:06)

Nikdo by se neměl do obřízky nutit, ale přítel měl předkožku v erekci delší než žalud. Sex s kondomem díky tomu nepřipadal v úvahu a moje i jeho zážitky rozhodně nebyly tam, kde by měli. Nechal se obříznout s jizvou dál od žaludu. Je to pro nás oba úplně nový pocit. Super.
Já jsem mu předtím nic neříkala, ale ve vzduchu viselo zklamání z toho, že sex může být lepší u obou z nás. Po asi dvou měsících vztahu si dal obřezat penis a dokonce sám mi řekl, že to před tím nikdy nebylo ono. Koukala jsem jako jojo, že je docela odvaha, ale dopadlo dobře. Nyní bych si to s ním bez obřízky nedovedla představit. Chápu už pány, co mají i předkožku kratší že si ji a přesto dají odstranit. Sex je protě intenzivnější. A ty obavy před obřízkou vůbec nestály za to.

Marek (Čt, 2. 6. 2011 - 18:06)

Žalud musí být venku, to...Jo a obřezaná pochva je taky dost dobrá, tak doufám že ji máš taky.

Vendula (Čt, 2. 6. 2011 - 18:06)

Žalud musí být venku, to je ta nejvíc sexy věc. Předkožka není na škodu, jen nesmí být moc dlouhá. To je potom lepší ji zkrátit a nebo úplně odstranit. Obřezaný penis vypadá nejlíp, ale s citlivostí to asi nebude ono, prostě kdybych byla chlap, tak to asi viděla jinak, ale vzhledově a při sexu je to s obřízkou pro ženu daleko lepší.

Pepa (So, 7. 5. 2011 - 13:05)

Ahoj Petro a Mirko, je mi 23...Pokud chceš mít obřízku zdarma, tak lze říct, že máš opakovaně záněty žaludu a když nosíš předkožku staženou za žaludem, jsi bez problémů. Postě, že když máš žalud suchý větraný je vše OK. To je lékařská indikace a platí to pojišťovna. Jen si dej pozor, kdo tě bude operovat. Já jsem byl u doktora a řek mi, že umí jen jeden druh obřízky a hotovo. Je lepší obejít víc doktorů a zjistit co nabízí.

obřízka (So, 30. 4. 2011 - 13:04)

I když mi jde předkožka ohrnout, mám ji dlouhou a v kundičce jakobych masturboval ve vlastní kůži a té její se žaludem ani skoro nedotýkal, asi si to nechám obříznout, máte s něčím takovým někdo zkušenosti taky? Já z toho mám celkově pocity jako z vyčvachtání péra ve studánce. Při masturbaci si vždycky kůži napnu a rukou si dělám žalud, jestli rozumíte, ale v jeskyňce to lítá a ty pocity z žaluda nikde nejsou. Sice si sexu užívám teprve poměrně čestvě, ale o to víc si myslím, že by to chtělo nějak udržet žalud venku.

dotaz (So, 23. 4. 2011 - 14:04)

I když si myslím, že obřízka v případě dlouhé předkožky je fajn a stoprocentně pomůže, když je žalud venku a sám ji chci, udělaly byste dámy něco podobného kvůli dlouhé kapuci, nebo na přání vašeho partnera v případě klitorisu, prostě aby byl celý, jakoby ohrnutý, stále venku? Myslím, že spousta pánů by to uvítalo a i po dlouhém uvažování vidělo jen klady. Prostě aby oba partneři byli obřezáni a měli žalud i poštěváček venku. Mě osobně ta představa ,že bychom byli s přítelkyní takto upraveni velmi láká. Nepochybně je nahý klitoris hezčí a velmi vzrušující a lépe se s ním pracuje i z hlediska vzrušení partnerky. Prostě chci, aby si to nechala udělat a já bych jí to pak oplatil nahým žaludem, protože, když provádíme orál, tak mě vždy nejprve ohrne a napne mi žalud. Já jí vždy taky nejdřív ohrnu poštěváček a pak ji lížu, ale celou dobu mám ruku namístě a držím ho pěkně venku. Při sexu jí pak poslední dobou přidržuji kapucku pořád staženou a ona mi u kořene penisu napíná kůži taky. Myslím, že je to jasná zpráva o blížícím se konci dvou zbytečných kousků kůže a nástupu super požitků.

golgol (Ne, 10. 4. 2011 - 21:04)

Přesně jak...Na propagaci tohoto mrzačení jsou tu jiná vlákna.

Holky pomoc (Ne, 10. 4. 2011 - 16:04)

Ahoj Petro a Mirko, je mi 23 a chci se dát úplně obříznout, ale "nemám důvod", prostě se penis normálně ohrnuje a předkožka mi kryje i v erekci celý žalud. Chci se vás zeptat, jak jste to vymysleli u doktora. Nebo měli kluci problémy? A taky jak je to u vašich partnerů, mají taky žalud venku? Myslím, že u dam bych s tím jen slavil úspěch.

Mirka (Ne, 10. 4. 2011 - 12:04)

Bude mu už 6 roků,na obříznutí byl když mu byli necelé 2 roky a fakt si dobře zvykl

Petra (Ne, 10. 4. 2011 - 11:04)

Přesně tak Petro,správná...A kolik je synovci?

David (Ne, 10. 4. 2011 - 09:04)

Přesně jak...předkožku mám a asi i trochu delší, penis s ní vypadá jako takový dětský, nevím, ale bojím se jí nechat odstranit, už je mi přes 30

kimi (Ne, 10. 4. 2011 - 07:04)

Souhlasím s Petrou. A...Přesně tak já mám obřízku a manželka má holý klitoris a malé pysky nemá od přírody skoro žádné za to velké ji vyčnívají 3 centimetry a má v nich po třech kroužcích o síle 6 milimetrů a chce do léta ještě silnější tak je vytahuje už se těší na nuda

Mirka (So, 9. 4. 2011 - 22:04)

Přesně jak pravíš,správná délka je bez předkožky.Sestra ji nechala také malému odstranit obřízkou

Mirka (So, 9. 4. 2011 - 22:04)

Přesně tak Petro,správná dělka je bez předkožky,můj synovec ji také už nemá,sestra mu ji nechala odstranit

radek (So, 9. 4. 2011 - 12:04)

Souhlasím s Petrou. A myslím si, že u dam to platí taky. Nejlepší je, když je klitoris celý pěkně venku a rozhodně, tam kde příroda neodvedla zrovna pěknou práci, prostě pokud je předkožka penisu či klitorisu dlouhá a nebo nejde ohrnout, nebo jsou dlouhé, asymerické nebo deformované pysky, musí se přírodě pomoct. Nic na plat, pro kvalitní sex je potřeba někdy ustoupit a vyřešit to u odborníka. Sám mám předkožku dlouhou a v dohledné době si ji nechám odstranit, aby byl penis pěkně napnutý a žalud byl venku. Partnerka si nechá kapuci klitorisu úplně odstranit a pysky si chce dát dost zkrátit. Jen je škoda, že to nehradí pojišťovna. Mám názor, že by se to u obou pohlaví mělo provádět naprosto automaticky na přání, a i doktoři by tomu měli věnovat víc pozornosti a občas se lidí optat, protože si myslím, že tyhle operace nejsou nijak závažné a výsledek je opravdu perfektní a u obou pohlaví jen ke spokojenosti.

Reklama

Přidat komentář