Reklama

Sex v rodině

Jiří-pravej (Čt, 7. 7. 2005 - 07:07)

Už mi ta šoupačka leze na mozek a nevím co píšu!

Jiří - pravej (Po, 4. 7. 2005 - 07:07)

Píše to tu furt jeden blbec, ale já to nejsem. :-)

Edit (So, 2. 7. 2005 - 10:07)

Zdravím všechny dobré duše :-) Píšu, protože bych se třeba tady mohla dovědět něco nového. Dříve jsem dost s úspěchem používala bílou magii, ale pak jsem se rozhodla, že toho nechám, protože jsem si nebyla úplně jistá, jestli tím opravdu nikým nemanipuluji. Jednou jsem prostě sundala z krku svůj stříbrný pentagram a místo kouzel už používám "jen" prosby k Bohu. Mám teď ale jeden problém. Náplní mé práce je pronajímání prostorů (jednoduše řečeno) a nedaří se mi pronajmout jedny kanceláře, o které je sice velký zájem (jsou exkluzivní a za přijatelnou cenu). Několik zájemců už mělo podepsané smlouvy, ale každý ještě před nástupem nájmu od smlouvy z různých zvláštních důvodů odstoupil. Rozhodla jsem se, že magii trošičku použiju (bez síly pentargamu, jestli to půjde) a chci tyto kanceláře "vyčistit" tak, že v nich nechám vyhořet bílou svíčku. Je to jednoduché, ale zabírá to. Zároveň se na Vás obracím s žádostí o radu, jak postupovat "jemnou cestou", když to nevyjde a vynechat přitom ta "tvrdší" kouzla, která sice ovládám, ale nechci je zatím používat, dokud si na ně nepřipadám připravená a dostatečně čistá (moc věcí ve svém životě zatím nedokážu odpustit hlavně sobě). Všem Vám moc děkuji. Edit

Gruber (Pá, 1. 7. 2005 - 12:07)

René, vám to ale dneska sluší!

René (Pá, 1. 7. 2005 - 12:07)

Tak pozor Edit, pořád jsi moje žena, viďte poručíku Grubere?

Edit (Čt, 30. 6. 2005 - 13:06)

Jiří, tak na to zapoměň! S Tebou chci souložit jedině já! Každé jiné vyškrábu oči.

Jiří (Čt, 30. 6. 2005 - 13:06)

To katae: sice jsi hloupá, ale zasouložil bych si s tebou!

katae (Čt, 30. 6. 2005 - 13:06)

:-) věřím na ufony. I na ufouny. :-)

Edit (Čt, 30. 6. 2005 - 12:06)

To katae: To jsou ale žvasty! Nedivím se že tě někdo napodobuje! Ztratila jsem o tobě jakékoliv dobré mínění po tom co jsem četla tvoje příspěvky! Blbost nad blbost! Magie, upíři, no fuj!Připadáš mi jako cvok, který věří na ufony!

Jiří (Čt, 30. 6. 2005 - 11:06)

To od 10:41 psal jeden blbec co si říká BOREC. Já v tom nejedu.

spisovatelka (Čt, 30. 6. 2005 - 11:06)

Zdravím všechny dobré duše :-) Píšu, protože bych se třeba tady mohla dovědět něco nového. Dříve jsem dost s úspěchem používala bílou magii, ale pak jsem se rozhodla, že toho nechám, protože jsem si nebyla úplně jistá, jestli tím opravdu nikým nemanipuluji. Jednou jsem prostě sundala z krku svůj stříbrný pentagram a místo kouzel už používám "jen" prosby k Bohu. Mám teď ale jeden problém. Náplní mé práce je pronajímání prostorů (jednoduše řečeno) a nedaří se mi pronajmout jedny kanceláře, o které je sice velký zájem (jsou exkluzivní a za přijatelnou cenu). Několik zájemců už mělo podepsané smlouvy, ale každý ještě před nástupem nájmu od smlouvy z různých zvláštních důvodů odstoupil. Rozhodla jsem se, že magii trošičku použiju (bez síly pentargamu, jestli to půjde) a chci tyto kanceláře "vyčistit" tak, že v nich nechám vyhořet bílou svíčku. Je to jednoduché, ale zabírá to. Zároveň se na Vás obracím s žádostí o radu, jak postupovat "jemnou cestou", když to nevyjde a vynechat přitom ta "tvrdší" kouzla, která sice ovládám, ale nechci je zatím používat, dokud si na ně nepřipadám připravená a dostatečně čistá (moc věcí ve svém životě zatím nedokážu odpustit hlavně sobě). Všem Vám moc děkuji. Katae

spisovatelka (Čt, 30. 6. 2005 - 11:06)

Zdravím všechny dobré duše :-) Píšu, protože bych se třeba tady mohla dovědět něco nového. Dříve jsem dost s úspěchem používala bílou magii, ale pak jsem se rozhodla, že toho nechám, protože jsem si nebyla úplně jistá, jestli tím opravdu nikým nemanipuluji. Jednou jsem prostě sundala z krku svůj stříbrný pentagram a místo kouzel už používám "jen" prosby k Bohu. Mám teď ale jeden problém. Náplní mé práce je pronajímání prostorů (jednoduše řečeno) a nedaří se mi pronajmout jedny kanceláře, o které je sice velký zájem (jsou exkluzivní a za přijatelnou cenu). Několik zájemců už mělo podepsané smlouvy, ale každý ještě před nástupem nájmu od smlouvy z různých zvláštních důvodů odstoupil. Rozhodla jsem se, že magii trošičku použiju (bez síly pentargamu, jestli to půjde) a chci tyto kanceláře "vyčistit" tak, že v nich nechám vyhořet bílou svíčku. Je to jednoduché, ale zabírá to. Zároveň se na Vás obracím s žádostí o radu, jak postupovat "jemnou cestou", když to nevyjde a vynechat přitom ta "tvrdší" kouzla, která sice ovládám, ale nechci je zatím používat, dokud si na ně nepřipadám připravená a dostatečně čistá (moc věcí ve svém životě zatím nedokážu odpustit hlavně sobě). Všem Vám moc děkuji. Katae

Jiří (Čt, 30. 6. 2005 - 11:06)

Moji už taky - viz. výše, tohle nemá smysl. Končím a loučím se.

Jiří (Čt, 30. 6. 2005 - 11:06)

Moji už taky, viz. výše. To nemá smysl, jaký je v tom tady bordel. Končím a loučím se.

borec (Čt, 30. 6. 2005 - 11:06)

Keré pičus používá moju přezdívku?Kreténi!!

Jiří (Čt, 30. 6. 2005 - 11:06)

Katae to jsou teda pičoviny, co tady píšeš!

borec (Čt, 30. 6. 2005 - 10:06)

katae je blbá s Jiřím denně mrdá

Jiří (Čt, 30. 6. 2005 - 10:06)

U nás v práci je taky jeden, co si říká BOREC. A je to velkej č...k!!!

Dani (Čt, 30. 6. 2005 - 10:06)

Já taky souložím s tchánem no a co hlavně že se máme rádi.

borec (Čt, 30. 6. 2005 - 10:06)

Jiří se pýří, na čuráku má chmýří.

Reklama

Přidat komentář