Reklama

Sex v rodině

Hana (Út, 28. 5. 2013 - 09:05)

U nás je to taky s tchánem a nemůžeme přestat protože se nám to oběma líbí.Manžel se ani zdaleka nevyrovná tchánovi a je líný.

Honza (Út, 28. 5. 2013 - 08:05)

Jsme od sebe se sestrou o dva roky mi je 18 a sestře 20.Před několika dny přišla za mnou do pokoje jestli by mi nevadilo kdyby se ke mě přitulila že mi chce něco říct.Tak jsme si sedli na gauč ona mi dala hlavu do klína a spustila,že se rozešla s klukem jestli by mi to moc vadilo kdyby jsme si spolu zasouložili že jí to chybí a didlem to není ono.Zůstal jsem jak opařený,říkám jí vždyť jsi krásná baba tak si najdi někoho a ona ale ty mě vzrušuješ taky,jenom co tu ležím tak cítím jak vlhnu a tobě se to taky zvedá.Vzala mou ruku a strčila do tepláků pod kalhotky tam už to bylo jak v rybníku,podotýkám že Sabina je taky sexy pevné trojky a krásně zarostlý klín,štíhlé postavy.S rukou mi strčila pod slipy a chytla mého bohatýra tak silně až to zabolelo,ve chvilce jsme bylo dole bez svršků a ona mi ho krásně kouřila a já ji prstil a lízal zároveň.Jenom díky mému bohatýrovi nedošlo k souloži protože při intenzívní kuřbě vystřikl kondom jsme doma naštěstí neměli ale udělal jsem to sestře asi dobře protože usnula jak sova ve dne.Druhý den jsme to probírali že to nebylo špatné jenom ten kondom chyběl.Dali jsme si slib že když nám to bude chybět tak si vyhovíme.

hmm (St, 14. 7. 2010 - 10:07)

dobrý.. zkus ještě ojet psa, babku a dědu, ať máš o čem plácat a řešit krávovin... do dolu tě vyhnat

jarin (Út, 13. 7. 2010 - 17:07)

sám jsi hnusneja taky dost hustej, mrncísek

ty mmm (Út, 13. 7. 2010 - 17:07)

Koukám že to tady jen samí...sám jsi hnusnej

mmyšáku (Út, 13. 7. 2010 - 17:07)

Koukám že to tady jen samí...jo, jasně MY VŠICHNI jsme tu debilové. Ty jsi vlastně úplně nevinný. Á propos, kde schováváš tu svojí svatozář?

Mmyšák (Út, 13. 7. 2010 - 16:07)

jsi debil debilní,...Koukám že to tady jen samí sprostý hovado.Žádná tmavší komunita.Sobecký mrcasník taky ne.Jsem říkal že o sex nejde prostě se milujeme a hotovo.Copak se to nemuže stát??Ano nemělo by ale prostě jsme se do sebe zamilovali.(Třeba se sestřenicí tvojí současné neteře? Nebo s vnučkou?)Tohle je taky pořádně hnusný.asi to prostě nechápeš????

(12.7.2010 23:23 - Dobracka
Jen ji poradne osukej. Ja bych ji taky sukal. Dej mi vedet jestli to chcete delat ve trojce.) Ty Dobracko jsi uplnně mimo.A jsi magor!!!!k tomu není co dodat.

Dobracka (Po, 12. 7. 2010 - 23:07)

Jen ji poradne osukej. Ja bych ji taky sukal. Dej mi vedet jestli to chcete delat ve trojce.

mmyšáku (Po, 12. 7. 2010 - 19:07)

Tak to vubec není jak jsi to...jsi debil debilní, nesvědomitý, sobecký mrcasník. Tak co, s kým ti bude dobře zase za pár let? Třeba se sestřenicí tvojí současné neteře? Nebo s vnučkou?

dement (Po, 12. 7. 2010 - 19:07)

Pokud jsi z tmavší komunity tak tam je to normální,ne?

Mmyšák (Po, 12. 7. 2010 - 19:07)

záleží na tom, co od...Tak to vubec není jak jsi to pochopil/a.Tady nejde o sex.Tady jde o city o city které k sobě máme.Jde o to že se milujeme a je nám i přez věkovej rozdíl spolu nádherně.Ano je to neteř ano je to v rodině rozum říká ne ale srdce něco jinýho.Vím že to není fér vuči spoustě lidí.Ale je nám spolu opravdu krásně rozumíme si a jsme šťastný.Děkuji za další názor :-)

Mmyšáku, (So, 10. 7. 2010 - 21:07)

záleží na tom, co od života čekáš. Jestli je tvým cílem jenom souložení, tak pokračuj a hodně úspěchů.

Mmyšák (So, 10. 7. 2010 - 20:07)

Ahoj lidi.Já mám jiný problémek.Miluji svou neteř a ona mě.Je to z manželčiny strany takže pokrevně ok.Je mi 33 a jí 16.Už jsme se i milovali a bylo to nádherný.Co k tomu říct.Chtěli by jsme spolu žít moc se navzájem milujeme a je nám spolu krásně.Mám syna a ten je o 2 roky mladší než ona.Vím že až to praskne tak se na nás budou lidi dívat skrze prsty ale to nám nevadí.Je nám spolu krásně tak nám mužou políbit pr.... Milujeme se a je to nádherný

ivona (Pá, 12. 2. 2010 - 14:02)

I ja sem to delala se svim synovce.

Stojan Jakotič (Pá, 12. 2. 2010 - 13:02)

Ba ba svatá pravda, kdybych se nestyděl mrdal bych i cestou do práce i zpět. ( takto jenom doma a v práci)

Pavel Užtamje (Pá, 12. 2. 2010 - 13:02)

Svatá pravda

Milan Strčmiho (Pá, 12. 2. 2010 - 13:02)

holky jen si to užívejte, každý kolík který do vás někdo strčí, až vám bude sát let budete se tomu řehtat. promiskuita je zdravá

hega (Pá, 12. 2. 2010 - 13:02)

Zamilovala sem se do sveho krstneho ditete.Uz ma dost rokov a ja nevim co mam delat

clusoe (So, 18. 2. 2012 - 22:02)

Táňo, docela by mě zajímalo, jak to s tebou vypadá po takové době. Prožívám něco podobného s tchýní...

monika (So, 18. 2. 2012 - 20:02)

Já taky souložím s...chcela by som aby ma svokor videl nahú a potom hladil moje prsia a kundičku - táto predstava ma hrozne vzrušuje

Reklama

Přidat komentář