Reklama

Močení ve stoje

Káča (Po, 29. 10. 2007 - 22:10)

Pavlo, to znám, mám někdy problém doběhnout na wc a když je to třeba večer při návratu domů.. no, už jsme taky párkrát močila ve stoje...

Firana (Po, 29. 10. 2007 - 02:10)

Párkrát jsem to zkusila na pánské toaletě u mušle,jde to-roztáhni pysky,poštěváček co nejvíc povytáhni směrem nahoru-použij palec,ukazováček a prsteníček-obě ruce-a silně tlač,jak vytvoříš jen slabý proud,budeš celá zčůraná.

ohnKey (Ne, 28. 10. 2007 - 21:10)

Muzu potvrdit, kamoska to prodava, pry sou to takove papirove vlosky, ktere se daj na prkynko a do zachodu, myslim ze cena okolo 150 a jejich tam 200, pak se to jen s tim splachne. Kdyz bude zajem, abych napsal viced, dejte vedet na JohnKey"seznam.cz

Pavla (Ne, 28. 10. 2007 - 21:10)

Záleží na situaci. Tak třeba já jsem šla domů, byla už tma, začalo se mi hrozně moc chtít, ale než hledat křoví, tam se svlíkat a sedat si, tak jsem se radši vyčurala ve stoje do oblečení (počurala jsem se) A ani si toho na té ulici nikdo nevšiml.

kaca (Po, 8. 10. 2007 - 14:10)

ten poharek na curani je fakt skvelej, pouzivam ho hlavne pri cestach do exotickych zemi, ale ta cena je dost drsna..

Hanka (Po, 8. 10. 2007 - 13:10)

Míšo a jak čůráš vestoje? Já se také bojím nákazy, ale když jsem to zkoušela ve vaně, tak jsem se celá počůrala :-( S těmi dlouhými sukněmi a bez kalhotek bych tomu i věřila.

vilma (Út, 7. 8. 2007 - 18:08)

dik za radu, kamile. koupim a vyzkousim. v teto souvislosti me napadl staricky vtip: kdyz panbuh rozdaval dary, kterymi chtel podelit adama a evu, jako prvni darek nabidl curani vestoje. adam po tomto darku rychle skocil a zacal ihned skotacit po rajske zahrade a ocuravat stromy. a buh rekl - a pro tebe, evo, mam jiny darek. je to rozum.
zdravim vsechny curajici ve stoje a take ty rozumne.

Kamil (Út, 7. 8. 2007 - 10:08)

Ahoj holky, ten pohárek na čůrání vestoje se dá sehnat tady:
http://www.smrtihlav.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=1002

Ale některé z vás umějí čůrat vestoje (viz video) i bez něj, někde na doktorce byl i návod. V USA prý některé ženy v rámci rovnoprávnosti si chtěly prosadit na dámské toalety mušle!

http://www.i-wee.net/videos/film.php?id=17%20Stood%20Up.avi

vilma (Po, 6. 8. 2007 - 23:08)

dik za tip. v ceskych krajich si clovek vzdycky nejak poradi, to jo. ale kdyz zenska cestuje do nejakejch nebezpecnejch krajin, tak nosi kalhoty a tim padem musi pri curani vystrcit holej zadek a prinejmensim trochu pridrepnout, coz muze bejt treba nebezpecny, nebo aspon neprijemny. proto se mi zda ten bazmek hrozne uzitecnej. mimochodem, kdyz v lete na festaku stojim frontu na toitoi, vubec bych takovym pomocnikem nepohrdla a postavila se s nim celem ke zdi...

Monča (Ne, 5. 8. 2007 - 21:08)

takový to skládací voskovaný se dá koupit třeba v Německu v pár drogérkách:)
V česku to pokládají za nemorální (cituji kardilála Vlka)
Ale někde na netu byl návod, jak si tu věc vyrobit z kornoutku od zmrzliny, takovej ten led třeba s kolovou příchutí , ten kornout si schováte, pak na širším konci ustřihnete asi pod úhlem 60° a na druhým prostě ustřihnete dno.
A kdo má někoho známýho u letectva, tak pilotky výzvědných letadel používají silikonový "misky" s pytlíkem kdyby byly v tom letadle trochu déle, tak když se tam ten pytlík nedá, tak to má takovou trubičku asi 7 cm a to by mohlo stačit. Nebo ustřihněte od toho vaku na moč babiččiny inkontinenční kalhotky :)

Ale není jednodušší stoupnout si na desku a "trefit" se tam z vejšky? Když nejste stokilová tak to udrží. Stejně bejvá zadělaná jako by to už někdo udělal před váma:)

vilma (Ne, 5. 8. 2007 - 20:08)

holky, před nějakou dobou jsem viděla v tv nějakou cestovatelku po nebezpečných krajích, která si na čůraní vyrobila šikovnou pomůcku, něco jako anatomicky tvarovaný skládací žlábek z tvrdého voskového papíru. vypadalo to strašně jednoduše - rozepneš zip, maličko o pár čísel popustíš dolu gatě a gaťky, zasuneš žlábek pod pipinu a pěkně ve stoje čůráš. žádná havěť tě nekousne do zadku! nějaký drobný živnostník tenkrát uvažoval o sériové výrobě. zdálo se mi to naprosto geniální. hledám to na internetu, ale nenašla jsem nic. nevíte o tom něco??? dík

Petra (Ne, 29. 4. 2007 - 22:04)

Loni na dovolené v Chorvatsku se mě chtělo moc čůrat na procházce městem.Nikde nebylo vhodné místo a tak jsem nakonec čůral ve stoje v jedné opuštěné uličce.Měla jsem na sobě jednodílné plavky a minikukni.Chtělo se mě opravdu hodně moc,takže jsem si vlastně ani nestačila odhrnout plavky v rozkroku.Prostě jsem si rychle sundala pantofle z nohou a hodně se rozkročila a začala čůrat přes plavky pod sebe na zem.Trošku mě to teklo po stehnech,ale až ke konci čůrání,kdy ten prod moči nebyl už tak silný.Ale pak to bylo v pohodě,protože stehna jsem si otřela papírovým kapesníčkem a mokrý plavky pod sukní vidět nebyly.Takže pokud má ženská sukni,může se vklidu i počůrat a nikdo nic nepozná??Pokud jste ale oblečené v kalhotách,tak je trapas.Kámoška to jednou nezvládla a počůrala se do kraťasů,ale zase si u toho sedla na bobek a tak jí to steklo na zadek a okolo pasu si pak dala bundu,takže taky nebylo nic vidět.Prostě když je nejhůř,tak se to dá bez problémů zamaskovat.

Marcela (Pá, 2. 3. 2007 - 23:03)

No Petruš,buď ráda,že se vyčuráš normálně.Mě se stalo,že po operaci moč.měchýře došlo po čase k tomu,že jsem se v sedě nemohla vyčurat.Stehy se jakoby utahly a já mohla jen ve stoje.Nedovedeš si představit to zděšení.když se to stalo.Navíc mi to šlo do stran,jako zahradní ostřikovač,takže jsem se cítila naprosto strašně a nedovedeš si představit,co to bylo za utrpení.V práci jsem musela po sobě vydrhnout pokaždé WC.Po půl roce jsem šla znovu na operaci aby mi to upravili,takže to štěstí,že už tímhle problémem netrpím je veliké.Bohužel tím stresem se mi vyvolala cukrovka.Takže buď ráda,že to nemusíš používat a kup si "papírovou ochranu" na veřejné WC.V některých restauracích ji mají dokonce ve vybavení na WC,ale to jsou vyjímky.To tam pak člověk stojí s otevřenými ústy,protože tomu říkám "servis".

mario.krticka"s (Ne, 28. 1. 2007 - 19:01)

myslím že to je dost sexy se dívat na holku jak čůrá....

Josef Urban (Út, 21. 5. 2019 - 23:05)

Je to krásní se dívat na ženu jak čůrá přes kalhotky má prostatu jen to video a uložit

Steve (St, 22. 5. 2019 - 16:05)

Od kdy a k čemu má hele žena prostatu? :-D To by mne vážně moc zajímalo.

Mirka (Čt, 30. 5. 2019 - 07:05)

Stive ženská prostatu nemá na co by ji byla. My máme jenom krásnou pipinku.

Steve (Čt, 30. 5. 2019 - 17:05)

Já to vím ... reaguju na onoho tydýta který píše u ženy o prostatě. :-D (Sleduj na koho jsou psané reakce)

Jirka. (St, 22. 5. 2019 - 12:05)

A co je krásnější, když čůrá přes seprané džíny, nebo lépe řečeno, když se počůrá, to je teprve to nej. Bohužel to 99% populace pohoršuje a odsuzuje.

Péťa (St, 24. 1. 2007 - 10:01)

no neska ráno sem to zkusila. Ale jakmile sem stála, tak sem ze sebe prostě nic nedostala. Jak to děláte ža vám to jde ? Pak mám ještě další dotaz. Jak to děláte, když máte na sobě kalhoty ? MOhli by jste mi napsat ještě nějaký rady ? Chtěla bych se to naučit... díky

Reklama

Přidat komentář