Reklama

Močení ve stoje

Mána (Po, 5. 11. 2012 - 12:11)

Vlétě mimo město bezvadná věc.

Ajka 77let (Pá, 19. 10. 2012 - 13:10)

Bolavá kolena mě naučila močit ve stoje,když to situace dovolí.

Klára 71let (Pá, 20. 7. 2012 - 10:07)

Oddálení artrozy kolen je močení ve stoje.

Evžen Hampejs (St, 18. 7. 2012 - 23:07)

Ovšem nejlepší je kálení ve stoje - hovno se vyklepe nohavicí.

Jana (St, 18. 7. 2012 - 20:07)

Močení ve stoje to je prevence proti artroze kolen.

Hi,hi... (Po, 16. 7. 2012 - 13:07)

Někde na internetu jsem......od tý doby,co mne bolí kolena,močím venku ve stoje.tedy skoro ve stoje.No problema.

giňa (Po, 16. 7. 2012 - 12:07)

Já si svoji pinďulu...já taky, je to požitek. Jsi také lesba?

senna (Po, 16. 7. 2012 - 12:07)

Ahoj Petruško,tvůj...přijď nachčiju ti do huby

Jana (Čt, 21. 6. 2012 - 21:06)

Kámoška má pro učely močení vestoje papírové kornoutky z trdého papíru a je to dokonalé mám to vyzkoušené.Doporučuji všem!Spolehlivě lze močit i v džínách.

Monika (Pá, 15. 6. 2012 - 20:06)

Močení ve stoje jsem se naučila když jsme s klukama blbli v lese a čuraly ve stoje.Kluci se vytahovali že to umí lepší.

Taky ZUZA (Čt, 14. 6. 2012 - 09:06)

Já si svoji pinďulu sprchuji denně protože masturbuji sprchou.

Zuzka (Pá, 6. 1. 2012 - 12:01)

Ty zmetku jeden nevim odkud jsi vzal tolik odvahy a napsal tokovou pičovinu Fantaz ti pracuje na plno to jo.Kdyby tě můj přítel Petr dostal tak ti fakt připravi kundí peklo to by si opravdu nepřej , moje pipinka je čistotná jak křišťál zmrde aťse ti to opravdu stane co jsi napsal Zuza

Jirka (Čt, 5. 1. 2012 - 09:01)

Když už má někdo pysky ven (a to kdovíjak krásné nebývá), tak je potřeba to pořádně mýt. Není nad pořádně vypulírovanou kundičku a penis, to se pak dají dělat věci, do kterých se jinak něchce.

Přítel Zuzky (Čt, 5. 1. 2012 - 08:01)

Nevěřte Zuzaně. Sama si myslí jak je čistotná a přitom nosí tanga i týden. Je sice pravda, že má ráda když ji cucám pysky. Za to já si potom vyplachuju pusu vodkou abych něco nechytl. Ten smrad co se jí line od kundí díry bych nikomu nepřál. Je to něco mezi pukavcem a žluklým hermelínem.

Zuzka (St, 4. 1. 2012 - 18:01)

Evo to ne jsem čistotná kundí sýr ne jsou dlouhé ale to nevadí to neřeším čau Zuza

Zusko to že set (St, 4. 1. 2012 - 15:01)

Evča

Zuzka (Út, 3. 1. 2012 - 22:01)

Holky je mi 17 a pysky mi čouhají 2cm ven když se ve stoje rozkročím tak se mi lepi k sobě musim je ještě roztáhnout prsty a pak to jde proud moče stříka přede mne.O plastice vůbec neuvažuji příteli se to líbi když mi to cucá čau Zuza

Seli (Út, 3. 1. 2012 - 18:01)

Já mám taky velké pysky a močení ve stoje mi jde,zkuste to ve vaně.

Darino já mám p (Út, 3. 1. 2012 - 18:01)

k tomu je mám modrý. DENISA.

Robert (Po, 2. 1. 2012 - 09:01)

Je po Sivestru a jak jsem slibil tak činím.Chteli jsme udělat další soutěž ve střiku semenem na dálku na pimpongový stůl.Renatka už asi 20 minut masiruje a pokuřeje Mirkovou hadici ale tvrdost se jaksi nedostavuje tak jsme se všemi osmi hlasy dohodli že tuto soutěž zrušíme pro nadměrné požítí šampáňa což opravdu teklo proudem.Ale pro ženy jsme vymysleli zcela novou a ještě nevyzkoušenou soutěž ve vyplivnutí pimpongového míčku z pochvy. Na pimpongový stůl jsme dali malou stoličku na ni si žena sedla roztáhla nohy vymazala nebo se nechla vymazat pochvičku lubrikačnim gelem pak si zasunula miček taky namazaný gelem dovnitř na délku prstu a dala rychle nohy k sobě pak jenom nohy roztáhla vyšpulila lasturku potlačila sevřenim poševních svalů a miček vystřelil. Prvni šla na stůl moje žena Jana namazala zastrčila , roztáhla a míčem tak vyskočil jen 55cm daleko na stoličce sedí Ivetka ta si nechává manželem vymazat lasturku miček je uz v pipince zatlačení a paráda až na druhou půlku stolu 1,34 m Renča už sedí na stoličce prsty si ji lubrikuje i míček důkladně mastí gelem ale co to nová taktika manžel ji roztahuje pysky a mičem jitam sám zasouvá rychle vytahuje prst nohy jdou od sebe a hop miček letí dopadá 98 cm krásné. Teď jde jako poslední Evička nejmladší učastnice kláni sedá si na židličku manžel ji dává pusinku na krásně vyholenou buchtičku a zasouvá ji tam míček nohy jdou k sobě ruka pryč a už se roztahujou pipinka se nadouvá a miček doslova vystřeluje ven nádhera tak tak se vlezl na stůl trefuje kraj stolu měříme neuvěřítelné 1,34 máme schodu dvě prvni místa . Panská žiri se rozhodla že bude rozstřel. Ivetka je už na židličca maže si dírku sama i miček a už je v pochvičce roztahuje nohy tlačí miček letí taky daleko ale míň než předtím jen 1,12m To se Evičce otevírá šance , ten sám rituál polibek na buchtičku i jazýček tam trošku polizal škvírku , která vypadá opravdu nádherně prsty roztahuje pysky a na prstě ma již manžel lubrikant což myslim neni ani třeba protože Evča ma pipinku celou mokrou od pičniho mazu míček taky namazaný tam jenom žbluňknul roka jde ven a nohy se roztahujou zatlačeni a světe div se miče přímo vystřeluje o opě trefuje hranu stolu ale na konce kousek chyděl a miček přeletěl stůl i tak je to vykon měříme 1,94m vitězka v rozstřelu i celkově mládi se nezapře i pohlavni orgány stárnou . Tak to je vše z naši krásné sexi silvestrovské noci napište i vy své postřehy čau Robert a Jana

Reklama

Přidat komentář