Reklama

Výprask

Mira (Út, 20. 12. 2016 - 11:12)

Ahoj.Stihly kluk z Brna Bystrce by rad dostal vyprask na holou od holky.Mira 603 950 550

tohno (Po, 12. 12. 2016 - 22:12)

JK: souhlasím, pravidelnými výprasky si člověk zvykne. Pokud se jedná o sub povahu, je třeba nástroje střídat i intenzitu , protože pak nejde o výprasky jako takové, ale o hru,kterou chce ona hrát v sub roli.

Nakonec je kouzelné, že jsi na to přistoupila, protože sehnat kamarádku, co takto "vyplatí" je občas nadlidský úkol.

jk (Pá, 2. 12. 2016 - 13:12)

jednou mně kámoška požádalaabych ji seřezala zadek. dala mi bičík a musela jsem ji sešlehat zadek do červena až měla modřiny. normálně prý ji to dělal partner, ale právě byla sama tak požádala mně. prý to dělá pravidelně mnoho let, protože je prý pak pevnější zadek a vypnutá kůže. musím uznat že zadek má výstavní na svuj věk. myslíte někdo že to tak je. od té doby nad tím přemýšlím zda by to nestálo za to tu bolest vydržet.

Mira (Pá, 2. 12. 2016 - 13:12)

Jsu kluk.Rad bych zkusil vyprask od holky.Mira

Martin74 (Po, 26. 9. 2016 - 11:09)

Ahoj, rád bych našel ženu, na věku nezáleží, z okolí Rumburku,Českolipsko,Děčínsko, s kladným vztahem k výpraskům pro společné chvíle.
Já jsem bezkonflitkní, tolerantní muž,42/190/93 štíhlý sport.postavy.Jsem rozvedený, tedy zázemí mám
[email protected]

Petr (Ne, 18. 9. 2016 - 18:09)

Petruško, možná bych ti mohl splnit přání...

PETRUŠKA (St, 7. 9. 2016 - 11:09)

ma to taky někdo tak ze se snazi zit v mezích normálnosti ale je to proste v nem? na chvíli to jde v sobe podtlacit ale pak zase je to silnejsi nez já. není tu nejaky pscholog který by si se mnou napsal? snazim se byt normal a chci ale nejde to.

PETRUŠKA (St, 7. 9. 2016 - 11:09)

ahojky jsem tu po delší pauze. hodne jsem psala v roce 2008 :o) dost věcí se od té doby změnilo. ze snění jsem přešla do realu a skočila do světa BDSM po hlavě . Setkala sem se s některými muži tady přímo z diskuze. s nekterými na pokec s jinými na "akci" plnou mojich pravidel které nikdo neporušil. jako dite sem na zadek nikdy nedostala a touha zkusit si to se stupňovala. řekla bych žese s tim lidi už narodí. a pak mužou rodice trosku ovlivnit prubeh .je to ve me a je to jako zavyslost. rekla bych ze je v tom i nejaka mala psychicka porucha osobnosti.nikoho ale neomezujeme a delame to mezi svými.je na svete mnhem vic úchylek který se dejou a jsou nebezpecny.

Alenice (St, 31. 8. 2016 - 17:08)

Ahoj, najde se někdo zkušený ko by poradil mladé sub ohledně domácí
discipliny , výchovy,.. zavedení toho a tak? Díky

Draco (Pá, 12. 8. 2016 - 02:08)

já ti nařežu třeba hned!Cim?

josef (Po, 25. 7. 2016 - 22:07)

TAKY BYCH CHTĚL...
Pořádně se ožer, zajdi tam kam chodějí fanoušci Sparty a v jejich hospodě v pátek večer v největší zábavě zařvi Slavia je lepšíííí. Pak budeš spokojen. Debata pro úchyly, navštivte faráře, ten z Vás zlé ducuy vyžene. Hlavně to chce tvrdě pracovat, kamenolom by byl nejvhodnější.

René (Po, 25. 7. 2016 - 22:07)

taky bych chtěl dostat nařezáno,ozve se žena-matka?,[email protected]

Draco (Ne, 24. 7. 2016 - 04:07)

já ti nařežu třeba hned!Jen mu narez

máma (Po, 4. 7. 2016 - 15:07)

výprask v Brně. Mail:...já ti nařežu třeba hned!

Lukáš (Po, 12. 11. 2018 - 07:11)

Měl bych zájem o lehké ruční výprasky na holou. Můžeme se domluvit?

Ahoj, hledám (Po, 4. 7. 2016 - 15:07)

výprask v Brně. Mail: [email protected]

Vlk z Wall stre (St, 25. 5. 2016 - 13:05)

Metrosexuál je jen vnější nastavení na to nějak vypadat,jít s dobou,která už od chlapa nežádá jen matcho styl a smrdět a chodit v montérkách z práce do hospody a pak se utrhnout v poledne z práce a vrhnout se doma na ženu a dát si guláš.
Vyžaduje pěstěný zjev,používání krémů,voňavek,prostě toho co ženy na západě.
Být duševní narcis je něco jiného,to je takový mentální metrosexuál a to je daleko vážnější stav protože vnitřní a tak se těžko adresuje,když není logicky zevně viditělný.
To je třeba Zeman,ale i intelektuálové levicoví i pravicoví,dirigenti,pracovníci sociálně humanitních směrů jako sociologové,politologové,ekonomické profese to je zvláštní častá kategorie modrých límečků(bigotní katolíci ňupající kokain a jiní ekonomičtí snobové,labilové,pošuci,yankeeové,metrosexuálové a žijící spolu s jejich Johnym osobnostně nezávislým odděleným životem,každý si svobodně dělá co chce a dělá se jakoby nic nebylo)

ivoš (St, 25. 5. 2016 - 11:05)

Metrosexuálů je v praze fůra,přitom nezáleží na tom zda jsou homosexuálné,ale vyznačují se pěstěným topzevnějškem,milování šhopingu,žitím single,nezávaznými vztahy,vysokým životním standardem a žitím ve městem.

Zkj (So, 13. 2. 2016 - 21:02)

Já nabízí výprask vašemu dítěti po případě vám bůh výprask vzrušující nebo výchovný který nebude zanechavat je litá a vzrušující který je spise a erotický

Zdeněk (Ne, 1. 9. 2013 - 09:09)

Já dostala svůj první a...jÁ DOSTAL SVŮJ POSLEDNÍ VÝPRASK VE 14.NEVYBRAL JSEM SI NA SVOJE PRVNÍ RANDE VHODNÝ DEN.DEN KDY BYLY RODIČÁKY.KDYŽ JSEM SE SE SVOJI PRVNÍ LÁSKOU LOUČIL VRACELI SE RODIČE ANI JSEM NETUŠIL KOLIK PRŮŠVIHŮ MÁM.MAMKA MNĚ ŘEKLA AT SE ROZLOUČÍM S MARKÉTOU A HNED PŘÍJDU ŽE DOSTANU VÝPRASK.DVA ROKY JSEM PŘED TÍM VÝPRASK NEDOSTAL.STRAŠNĚ JSEM SE STYDĚL,ŽE TO MARKÉTA VÍ.NIC NEŘÍKALA ALE KDYŽ SE LOUČILA DALA MI PUSU A ŘEKLA AT TĚ TO MOC NEBOLÍ.KDYŽ JSEM PŘIŠEL NAHORU ŘEMEN UŽ BYL PŘIPRAVENÝ A UŽ TO JELO.DOSTAL JSEM POŘÁDNĚ.DRUHÝ DEN JSEM SE PŘED MARKÉTOU STYDĚL.

Reklama

Přidat komentář