Reklama

Výprask

Návštěvník (Čt, 9. 7. 2020 - 21:07)

Mnoho příběhů s tematikou výprasků: loyzero.blogspot.com

Abe (Út, 19. 5. 2020 - 02:05)

Mne, když bila matka, musel jsem se svléci úplně do naha. Protože jsem měl erekci, musel jsem onanovat. bila mne přes zadek, ale také do varlat i do penisu. Většinou to končilo prudkou ejakulací.

stalevplence (St, 13. 5. 2020 - 13:05)

Ja jsem dostal vloni na holou ůplně od cizích 3 puberťáků cigánů venku na konci města na okraji lesa vyprovokovalo to můj zdr. handicapt

Adi (Po, 27. 4. 2020 - 10:04)

Ahoj všichni baví mě číst vaše příběhy s vypraskem a to jak dostáváte i těch kteří dávají. Hrozně ráda bych to zažila dostat na holou. Je mi ale 15nact. Kdyby mi někdo chtěl říct své skusenosti s vypraskem tak může tady je můj email. Adi335 @seznam. cz

re (Ne, 23. 2. 2020 - 18:02)

S výpraskem jsem se seznámil u přítelkyně, která měla tetu a které bydlela. Po pár dnech si mne teta zavolala a řekla že jsem neposlušný a mám si stáhnout kalhoty a přehnout se přes stůl, nechtělo se mi ale až mi kopla do koulí a pak mi stála kalhoty a vysázela mi 35 ran plácačkou tak jsem podlehl. neuběhlo několik dní a už jsem automaticky stahoval kalhoty a žádal o výprask. Musím říct že výchovné výprasky jsou prospěšné a jsem vděčný za tyto lekce. každý muž by si to měl vyzkoušet.

Výprask a vých… (So, 21. 9. 2019 - 13:09)

Výprask a výchova - nic víc
Muž z KV hledá Ženu z Karlovarska. Jsem muž, který cítí hluboko v sobě potřebu dostat výprask na holý zadek. Jako malý kluk, který se provinil. Líbí se mi představa klečet uprostřed místnosti nahý a s troškou nervozity čekat, co nastane. Líbí se mi po výprasku klečet v koutě na hrachu s vystrcenym zadkem. Nepotřebuji ani nehledám brutální bití Nic více, nic méně než výchova a výprask. Nechci mít s Vámi sex. Pokud se Vám to bude líbit, zopakujeme. Pokud ne, nikdy se již neuvidíme. F. O samozřejmá
[email protected]

Pepe (St, 14. 8. 2019 - 15:08)

Nikdy bych nevěřil že se mi to stane.Ale nedávno jsem si našel ženu na sex. Ne žádnou mladou kočku, maminu čtyřicítku. Jednou mi u toho řekla abych ji nasekal na zadek. Má to ráda tak ji občas napraskam.

Tomáš (Út, 13. 8. 2019 - 17:08)

Nějáká holka která chce reálné výprasky. [email protected]

laďa56 (Ne, 30. 6. 2019 - 15:06)

Výpraskové povídky:
loyzero.blogspot.com

René (Čt, 23. 5. 2019 - 15:05)

má mamka také byla fajn,byla hodná a když bylo zapotřebí tak dokazala nasekat na holou

Návštěvník (Út, 12. 5. 2020 - 22:05)

Rene JAKO VÝPRASK TO BIT ,BYT JAKO KDYŽ NIKDE BUDU ,
100 NA ZADEK TOBĚ .

Jana (Út, 28. 5. 2019 - 10:05)

jo jo, v tomto byla strašně přísná. Se známka jsem se bála chodit domů, protože ty výprasky byly strašné.

Roman (So, 3. 8. 2019 - 00:08)

Dostávala jsi za špatné známky na holou? :)

Jana (Čt, 15. 8. 2019 - 13:08)

jo jo jedině na holou

Martina (Čt, 3. 12. 2020 - 04:12)

taky jedině na holou a to kvůli všemu.

Návštěvník (Út, 25. 2. 2020 - 10:02)

Spousta povídek o dobrovolných erotických výprascích na www.loyzero.blogspot.com

Agáta (So, 5. 1. 2019 - 23:01)

Dobrý den.
Je mi 12 let, mám mladší sestru Míšu,obě dvě jsme ve střídavě péči. Jenže je tu problém, mámanás bije varechou za každou trojku a táta to nechá tak a kvůli tomu sr hádají prosím poraďte co mám dělat...

Ahoj (Čt, 29. 10. 2020 - 08:10)

Moje máma mě taky mlátila za známky, mě i mého bráchu, a u táty sme to měli, tak že sme napsali jen trest, že se máme učit a mít dobrý známky. A mého syna, netrestám vůbec za známky, jen za poznámky.

Jana (Čt, 23. 5. 2019 - 07:05)

Ahoj, moje mamka byla hrozně fajn, pokud nešlo o školu a známky. To byla jediná věc, za kterou mě bila. Zpětně to vidím jinak než tehdá, když jsem dostávala za každou horší známku a to již za trojku lepačkou nebo rákoskou na holý zadek tak, že jsem nemohla 2 dny sedět.

(So, 8. 12. 2018 - 14:12)

Taky bych chtěla dostat na holou zadnici, nejlépe od starší přísné paní která ráda vyplácí na holou. Vždy si představuji jak zlobím a ona přijde s rákoskou a stáhne mi kalhotky a na plácá mi první rukou, pak řemenem pak varwckou a pak rákoskou nebo liskovkou. Mezi střídáním nástrojů mi vždy prohmata zadek a musela bych být ohnuta přes její koleno... Sem divná nebi ne?

Reklama

Přidat komentář