Reklama

Výprask

Jana (Út, 28. 5. 2019 - 10:05)

jo jo, v tomto byla strašně přísná. Se známka jsem se bála chodit domů, protože ty výprasky byly strašné.

Roman (So, 3. 8. 2019 - 00:08)

Dostávala jsi za špatné známky na holou? :)

Jana (Čt, 15. 8. 2019 - 13:08)

jo jo jedině na holou

Martina (Čt, 3. 12. 2020 - 04:12)

taky jedině na holou a to kvůli všemu.

Návštěvník (Út, 25. 2. 2020 - 10:02)

Spousta povídek o dobrovolných erotických výprascích na www.loyzero.blogspot.com

Agáta (So, 5. 1. 2019 - 23:01)

Dobrý den.
Je mi 12 let, mám mladší sestru Míšu,obě dvě jsme ve střídavě péči. Jenže je tu problém, mámanás bije varechou za každou trojku a táta to nechá tak a kvůli tomu sr hádají prosím poraďte co mám dělat...

Ahoj (Čt, 29. 10. 2020 - 08:10)

Moje máma mě taky mlátila za známky, mě i mého bráchu, a u táty sme to měli, tak že sme napsali jen trest, že se máme učit a mít dobrý známky. A mého syna, netrestám vůbec za známky, jen za poznámky.

Jana (Čt, 23. 5. 2019 - 07:05)

Ahoj, moje mamka byla hrozně fajn, pokud nešlo o školu a známky. To byla jediná věc, za kterou mě bila. Zpětně to vidím jinak než tehdá, když jsem dostávala za každou horší známku a to již za trojku lepačkou nebo rákoskou na holý zadek tak, že jsem nemohla 2 dny sedět.

(So, 8. 12. 2018 - 14:12)

Taky bych chtěla dostat na holou zadnici, nejlépe od starší přísné paní která ráda vyplácí na holou. Vždy si představuji jak zlobím a ona přijde s rákoskou a stáhne mi kalhotky a na plácá mi první rukou, pak řemenem pak varwckou a pak rákoskou nebo liskovkou. Mezi střídáním nástrojů mi vždy prohmata zadek a musela bych být ohnuta přes její koleno... Sem divná nebi ne?

kamila (St, 12. 12. 2018 - 22:12)

kdo je pro tebe starší,já ti rozumím,protože moje partnerka je o jedenáct let starší a má respekt.navázat kontakt není jednoduché.když jsme se seznámily,tak jsem ani netušila,že má ráda výprasky,to jsem zjistila,až při jednom nedorozumění,když se naštvala a naplácala mě zadek.od té doby u nás sviští vařečka každý týden,prostě úžasný

Návštěvník (So, 8. 12. 2018 - 16:12)

Divná,proč?Máš jen takovou touho to zažít,možná takovou přísnou paní najdeš a časem budete mít vztah kde budeš muset na slovo poslechnout...a možná bude i něco víc.

Bobrik (Ne, 21. 10. 2018 - 08:10)

Kalhotky byly dolů?a rákoska mokrá?

Holka (So, 20. 10. 2018 - 17:10)

Ahoj je mi 17 let. A včera jsem dostala výprask.Dostala jsem ho za to že jsem přišla pozdě domů. Měla jsem přít ve 12:00 protože mamka měla narozeniny a přišla jsem v 15:30.Tak jak jsem se Mamince omlouvala že mě to strašně mrzí a že jí to vynahradím maminka říkala že se nic neděje mamka mě moc často nebyje spíš taťka. Taťka říkal že to není v pohodě. Říkal ať jdu za nim doma má pracovnu a fakt nevím jak se to jmenuje ale takový "štokrle"nebo co a tam se vždy zohnu a on mě přiváže a říkal kolik bych si zasloužila já říkala 25? A on že je to málo. Říkal 50. A já trochu brečela.Tak začal dávat ránu po rané.Rákoskou to strašně bolí měla jsem oči od slz potom jsem musela klečet. A poděkovat

Tonda (Ne, 17. 12. 2017 - 03:12)

Slyšel jsem o tom, že jednu paní, když byla ještě malá holka chtěla zbít její mamka bičem na koně a šlehla se při tom sama.

Kláry (So, 16. 12. 2017 - 16:12)

když jste dostávali výprask, stalo se něco vtipného? mě ano byla jsem zlá a drzá a tak mě mamka šla zřezat popadla co měla pro ruce, jo byla to zrovna reflexsní páska a poprvé mě šlehla a já v podstatě nic necítila protože se páska srulovala a vživotě jsem pak výprask nedostala a i v tu chvíli co se páska srulovala jsem se zhačala smát a mamka kupodivu taky xd

no (St, 6. 12. 2017 - 18:12)

Můj bráška byl odmala...a proč to píšeš sem?? řekni to svýmu psychiatrovi!!

Pavel (St, 6. 12. 2017 - 18:12)

Můj bráška byl odmala drzý a zlobivý a velmi živý grázlík. Byl často bit, od mala. Nejdřív dostával rukou na kalhoty, na spoďáry, pak vařečkou. Když mu bylo asi čtyři a půl tak začal dostávat pořádné výprasky řemenem na holou. Vždycky řval a zadek míval celý rudý, ale rychle mu otrnulo. Tak mu táta vymyslel další speciální trest – od první třídy základky začal dostávat taky na bosý nohy. Já a naše setra jsme při jeho trestech pak asistovali. Byli jsme starší, já o dva, ségra o čtyři roky. Taky jsme někdy dostali, ale ne tak často. Navíc, my drželi, s bráchou to byl problém. Seřezat mu holou táta s vypětím sil zvládal sám, ale zbít na bosý nohy kopajícího, vzteklého kluka už sám nezvládl. A tak jsme se ségrou vždycky před tímto trestem museli bráchu chytit, položit ho na postel, zout ho do bosa a držet mu nohy patama nahoru. Táta mu pak nařezal na bosý nohy řemenem a to zabíralo, po tom býval malý grázlík dlouho hodný…Nejnáročnější byla ta příprava, když táta řekl, že brácha dostane na chodidla. Ségra ho na posteli zalehla a já jsem se ho snažil rychle zout. Bačkory šly dolů celkem snadno, horší bylo pak sundat mu ponožky, snažil se kopat, kroutil nohama a zatínal prsty. Sundat mu podkolenky už bylo velké umění – bylo to dávno, kluci je nosívali, když bylo chladno. No a nejnáročnější bylo mu v zimě sundat punčocháče. To jsme pak vyřešili tak, že dostal nejdřív na paty v punčocháčích a když ho to zklidnilo a už brečel, tak už pak šlo ho svlíknout a dostal znovu, tentokrát už úplně bos.

Gama2 (Pá, 31. 3. 2017 - 00:03)

jednou mně kámoška...To je zajímavé. Má už někoho?

Mira (Čt, 30. 3. 2017 - 19:03)

Mozna i od kluka. 603 950 550

Alena (Po, 19. 3. 2018 - 12:03)

Ma tu nekdo zkusenosti s vychovou tvrdou a tresty? Mlade sub - domestic discipline a podobne? Jake? Poradi nekdo...? Dik

Reklama

Přidat komentář