Reklama

Výprask

Milan (Út, 12. 2. 2008 - 07:02)

Ale to měla být opravdu jen taková šťouchancová legrace - tak se už nezlob. A jestli jsem někam šoupnul hrubečku taky - tak se omlouvám.

K tomu trestání masochistek se už napsal bambilion textů. Osobně si myslím, že opravdový trest spojený s jakýmkoliv úderem je slabošská zhovadilost a vůbec bych to nemíchal se spankovými hrátkami. Naplácat prdelku čímkoliv a pak se milovat se snad se zlobou a vztekem vůbec nedá porovnávat?!? A mlátit ženskou ve vzteku může jen krypl.
Akorát že u holek co milujou výprasky se tak nějak počítá s touto formou trestu - tak kdybych pozvedl ruku a nebyl v tom sex a vzrušení - zatraceně rychle by jí to přestalo bavit.... A mě vlastně taky.
Takže když to všechno odmáznu - když se pro něco zlobím - zlobím se naprosto stejně jako vanilky a neřeším zda je horší dát na zadek nebo vůbec nedat :-)

Pavel (Po, 11. 2. 2008 - 17:02)

Budeme zatím působit v ilegalitě.. :o))

zuzka (Po, 11. 2. 2008 - 17:02)

No moc nás není na průkop tímto témátkem :)))

Pavel (Po, 11. 2. 2008 - 16:02)

Správně řečeno.. a my budeme průkopníci.. :o)

Zuzka (Po, 11. 2. 2008 - 16:02)

Pro Pavla..

no, už je to nějaký ten čas zpět :) --- jj, veřejně je absurdní o tomto hovořit :( leda jen v dané společnosti, ale když to tak vezmeš, tak dříve se ve společnosti až tak o sexu nemluvilo, bylo to ve své podstatě trapné téma a dnes, pokud není člověk příliš uzavřený, tak je toho téma společensky poměrně běžně otevřené, tak třeba to bude časem stejné i s výchovou :))))

Zuzka (Po, 11. 2. 2008 - 16:02)

Milane, s těma chybama, to se mi tak nějak vybavuje jedna věc .. já osobně, jak jsem psala, taky nemusím teda chyby v textu, ale co opravdu a nevím, zda se tomu mám smát, nebo to přecházet .. tak zaráží mě, když dominantní člověk dělá hrubky .. to mne fakt odrazuje.

A jak nejsem náročná na nástroje, tak jsem náročná na tohle .. podle mne by tento člověk měl být inteligentní a umět zahrát na psychiku, ale když bude hrát na psychiku s hrubkama ....... :-D

Pavel (Po, 11. 2. 2008 - 16:02)

Pro Zuzku..
Já to samozřejmě myslel trochu nadneseně.. Maruška je vzorná žena, takže vlastně ani není netrestem za co trestat.. :o)
Je to prima, že si tady člověk pokecá o tom, co by asi normálně nepovídal.. :o)
A kdy jsi dostala naposled? :o)

zuzka (Po, 11. 2. 2008 - 16:02)

Ahojka Pavle :) no jo, jsi tu dlouho nepísal :)) --- jinak k tomu, že když chceš fakt potrestat a nedojde k tomu, tak asi tak trochu by se mi po pravdě ulevilo :))))) osobně si myslím, že každý má fakt jiný choutky, jiné představy a normální to zcela jistě je, ať už je to jakkoliv :)

Pavel (Po, 11. 2. 2008 - 16:02)

Pro Zuzku:
Píšeme si my tři.. :o)

Pavel (Po, 11. 2. 2008 - 16:02)

Díky Zuzko..
No, přišlo to nějak samo.. Už ani nevím, kdy jsme zjistili, že se nám to líbí oběma.. Jen je teď trochu zvláštní to, že když chci miláčka skutečně potrestat, tak jí řeknu, že za trest na zadek nedostane.. Jsme normální ??? :o))))

Zuzka (Po, 11. 2. 2008 - 16:02)

Však v pohodě Milane :)) jinak o té kvalitě, to mohu tvrdit že je u mužů právě v Čechách - dodávám dominantních mužů .. Na Moravě jsem měla jednoho dominantního, ale nej jsou na opačné straně.

PS: Mám dojem, že si tu píšem jen my dva :-D

Milan (Po, 11. 2. 2008 - 15:02)

No dyk si dělám legraci... Stejně je to ale zajímavé - Já měl submisivní partnerku z Moravy a můžu objektivně prohlásit, že si to uměla užívat "na plný pecky". A obecně mám dojem, že tento typ žen má na Moravě mnohem vyšší kvalitu.

Zuzka (Po, 11. 2. 2008 - 15:02)

Pro Milana --- detailisto :)))... spěchala jsem :-D když spěchám, nepíšu nikde velké .. takže myšleno samozřejmě dominanta z Prahy, logicky, mno, ale zde nepíšeme žádné referáty, či úřední dopisy, čili jde o podstatu téma, odpovědi, diskuze, takže myslím, že není třeba až tak na to hledět, pokud tedy se nejedná o výrazné hrubky, to se ježí vlasy i mně .. A tou větou bylo myšleno, že většinou, když narazím na někoho, kdo je OK a vyhovuje, jsou to lidé převážně z Prahy, osobně jsem z Moravy, čili nevyhovující :)

Milan (Po, 11. 2. 2008 - 15:02)

Dominant až prahy? ?!?!?
No já jsem snad Dominant z Prahy...
- ale "až prahy"?
mohl bych být třeba
"..až za hrob... - ale to zase nejsem :-)

zuzka (Po, 11. 2. 2008 - 13:02)

pro 11. 2. 2008 11:21:31,

no já nevím, jak jsi daleko :) já mám "smůlu" na dominanty až prahy :-D

zuzka (Po, 11. 2. 2008 - 13:02)

pro Janu - to je super .. a co s tím tady? patří jinam :-D my se tu živíme jinou kvalitou :-D

Milan (Po, 11. 2. 2008 - 12:02)

Tak já mám výčitky, když sem sem tam šoupnu nějaký odkaz na tématické věci a pak se tady objeví takhle Offtopická srágora :-)

Jana (Po, 11. 2. 2008 - 11:02)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO
7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTI, ALE PREDEVSIM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU

Návštěvník (Po, 11. 2. 2008 - 11:02)

No Zuzko, já myslel ,jestli nejsme od sebe blíž než těch 300 km.

Milan (Po, 11. 2. 2008 - 07:02)

No jasně - ale to by se tady vyjmenovávaly týden. Těch možností je strašná spousta. Já jsem mluvil spíše o masochismu zaměřenému na spank. Submisivních potřeb je tolik typů a možností, že spíš zajímavé je sbírat než se snažit je popsat.
Každopádně existují bezvadné extrémy - jako třeba dominantní masochistka nebo submisivní sadistka. :-)

Reklama

Přidat komentář