Reklama

Mužská masturbace pohledem ženy

Tatca (Út, 7. 1. 2020 - 10:01)

Ach jo, tady jsi to popletla casove. A nase firma prece nejezdi na zadne montaze.Drz se, prijedu za tebou

Mamca (Út, 7. 1. 2020 - 09:01)

Muj syn taky zije jenom tou masturbaci,asi nic jineho v hlave nema,nevadi mi to,je to vzrusujici pri predstave jak strikne ale uz zacal provokovat a chodi se stoporenym penisem a nahy po byte a stale tak abych ho videla

Ale (Út, 7. 1. 2020 - 09:01)

nežvaň, tvůj manžel tě tady dobře odhalil co jsi za magora. Počkej až přijde na to, že tady zase píšeš na jiné vlákno než chce doktor, ty penise

Marie (Čt, 2. 1. 2020 - 04:01)

Vzpomínáš? Měl jsi obrovké množství semene. Pak jsi se honil sám a zase jsi krásně stříkal.

Abe (Po, 17. 2. 2020 - 21:02)

Pro Marušky jsem měl slabost. Před všemi a do jejich úst, jsem hodně stříkal. Nevím, kam tě zařadit. Mohla bys být konkrétnější? Mnohé byly starší, takže už je jen oplakávám. Když budeš mít zájem, můžem si to zopakovat.Pochopitelně jen nezávazně.

Maja (Po, 9. 12. 2019 - 07:12)

No to koukam kolik pindiku sem pise,pri tom je to holcici,ja se rada divam na brachu,vystrikne kazde rano pravidelne do kapesniku,uz chtel i moje kalhotky ale vzal si mamky z pracky,tatu jsem jenom slisela jak si honi,tak zvlastne mokre to susti a zafuni a je ticho,priznam se ze je to moooc hezke,sice uz mne napadlo to aspon si sahnout na to semeno ale neodvazim se brachovi to rict,je mi to blbe i kdyz se vubec pred sebou nestydime ale je mi to trapne

Abe (Po, 25. 11. 2019 - 21:11)

Je zde asi víc pohledů mužů. Dámské většinou odpovídají mým zkušenostem. Od dětství sem povinně masturboval před matkou. Měl jsem přirostlou předkožku. Pak šlo o mé sperma, které bylo babkou bylinkářkou používané do jejích mastiček. Matka mne jen sledovala a zdánlivě byla chladná. Až po letech se přiznala, že jí to také vzrušovalo. Bylinkářka to chtěla čerstvé a tak jsem onanoval i do jejích lektvarů. Ta se učividně vždy udělala. Onanoval jsem jen před ženami, které o to měly zájem. Některé to silně prožívaly. I se přidaly. Pěkné chvilky. Dnes onanuji před manželkou, ale tu to zajímá méně a méně, ale neodsuzuje mne. Má pochopení.

Marie (Čt, 2. 1. 2020 - 04:01)

Před čtyřiceti lety jsem ti ho vyhonila

Václav (Pá, 19. 7. 2019 - 23:07)

Je mě 68 let, rád se dívám na svoji ženu při její masturbaci, když má být hotová, přestane a začne mě ho honit, já jí jen něžně rukou třu poštěváček až do chvíle, něž bych měl vystříknout pak přidám na její masturbaci a děláme vše, abychom byli společně oba dva najednou uspokojeni, pak ji ještě chvilku olížu pinku a ona olíže můj ještě stopořený ocas -nádhera pro oba !!!

Sára (Út, 25. 7. 2017 - 11:07)

Sáro dík za...Ne, nereknou ze jsi magor ty, Alexi, ale ona, protoze ti dela sceny kvuli veci, ktera je kazdemu zdravemu cloveku prirozena a dokonce prospesna. Kdyby se trochu uvolnila, urcite by si zivot i sex lip uzila. Doceka by me zajimalo, jake a jak casto ma tvoje pritelkyne orgasmy, kdyz se ji prici neco tak prirozeneho a prijemneho jako je masturbace.

Alex (Po, 24. 7. 2017 - 19:07)

co mi tady nestačí ?

najdi (Po, 24. 7. 2017 - 19:07)

Sáro dík za...Najdi si ještě jednu, když ti to tady nestačí.

Steve (Po, 24. 7. 2017 - 18:07)

Taková je k ničemu ... Navrhni jí klášter když teda nechce nic.

Alex (Po, 24. 7. 2017 - 18:07)

Sáro dík za podporu,určitě to neberu jako prkotinu,ale co mám dělat?mám pak ve svém okolí říci,že jsme se rozešli protože si to mimo klasický sex ještě dělám sám?asi mi řeknou ,že jsem magor,ale i vím,že s masturbací nepřestanu.je fakt,že mi z toho je smutno,že se už pomalu bojím začít masturbovat,aby mě nepřistihla(trávíme spolu dost času,tak to je pro mě těžké najít chvilku na uspokojení)díky moc

Sára (Po, 24. 7. 2017 - 18:07)

díky dámy,co bych za to dal...Alexi, ted ti to mozna prijde jako prkotina, rikas ze pritelkyne je jinak fajn... ale moc bych za to nedala, ze jeji sexualni potreba se bude casem jeste snizovat, a ty pak budes stvanec, ktery se bude bat, aby nebyl pristizen pri masturbaci a vyhnul se tak hysterickym scenam ze strany partnerky. Casem toho budes mit plne zuby a nebudes daleko od toho resit to milenkou.

Alex (Po, 24. 7. 2017 - 17:07)

díky dámy,co bych za to dal prožít společnou masturbaci,jednou jsem to navrhl,ale byl oheň na střeše.Budu se muset lépe schovávat,nebo nevím,jinak přítelkyně je moc fajn a nemáme jiný problém než to že jí vadí moje uspokojování.Když ale naznačím ,že by jsme se mohli milovat,nebo jen mazlit každý den ,tak to ne,na to nemá náladu ani chuť,tak snad něco vymyslím

Leoš (Po, 24. 7. 2017 - 17:07)

Tvoje pritelkyne je vekem 30,...Rozchod za takovou prkotinu?

Andrea (Ne, 23. 7. 2017 - 16:07)

Sáro díky za podporu,...Tvoje pritelkyne je vekem 30, ale dusevne 70. Az bude mit mesicky, navrhni je erotickou "show" zahrnujici tvoji masturbaci. Jestli to je na ni moc odvaz, zvaz rozchod.

Sára (Ne, 23. 7. 2017 - 14:07)

Sáro díky za podporu,...Alexi, ve 30 uz by mohla mit rozum. Drz se toho, ze ty nic spatneho nedelas, je to jako kdyby tys ji rikal, kolik vody ona muze vypit za den. Kazdy mame sve potreby, vcetne tech sexualnich. A tim, ze spolu zijete, te ona nevlastní a nema zadne pravo te omezovat v poctech orgasmu. Navic, masturbace je jedna z nejerotictejsich sexualnich praktik, zejmena ta spolecna.

Alex (So, 22. 7. 2017 - 14:07)

Sáro díky za podporu, zkusím jí dát přečíst příspěvek ,přítelkyni je 30, já bych to chtěl i ráno a né jen večer v posteli,proto si to třeba udělám ve sprše když vstanu ,zkoušel jsem mnohokrát naladit k sexu po ránu,ale nic,asi se budu muset v koupelně zamykat,i tak se bojím že budu zas poslouchat proč se zamykáš ,to si to tam zase děláš....

Reklama

Přidat komentář