Reklama

Mužská masturbace pohledem ženy

Marie (Pá, 20. 3. 2020 - 23:03)

A manželka ti dovolí se ukájet před jinou ženou?

eden (Út, 18. 2. 2020 - 07:02)

mam to taky rad

Mamca (Út, 7. 1. 2020 - 11:01)

Přijeď nebo si ho vyhonim . Už to dlouho nevydrží m za chvíli asi poteče.

Mamca (Út, 7. 1. 2020 - 10:01)

A lecit by jsi se mnel ty,kdyz tomu veris,hahaha

Tatca (Út, 7. 1. 2020 - 10:01)

Dobře rano, mamco. Mate kafe, to je dobře. Ja sem nakoukl a hned videl svoji mamcu. Tak ty chces psát sem? No, asi to pujde, je to podobne téma, reknu to doktorovi. Rikal mi včera,ze si vedes dobře, ze uz nejsi neklidna, leky zabiraji. Tak si to nekaz.Mozna za tebou budu moci pristi tyden prijet, pak jedu na tu sluzebku. Fakt se snaz at ty doktory nenastves. Promin,pisu z mobilu jak prase,ale to ty vis

Mamca (Út, 7. 1. 2020 - 10:01)

Prave ted sedim v kuchyni a piju kafe

Mamca (Út, 7. 1. 2020 - 10:01)

Teda,manzel je na montazich a prijede az v patek a ten co mne odhalil tak ne mne teda,je to jenom kecani do prazdna

Tatca (Út, 7. 1. 2020 - 10:01)

Ach jo, tady jsi to popletla casove. A nase firma prece nejezdi na zadne montaze.Drz se, prijedu za tebou

Mamca (Út, 7. 1. 2020 - 09:01)

Muj syn taky zije jenom tou masturbaci,asi nic jineho v hlave nema,nevadi mi to,je to vzrusujici pri predstave jak strikne ale uz zacal provokovat a chodi se stoporenym penisem a nahy po byte a stale tak abych ho videla

Ale (Út, 7. 1. 2020 - 09:01)

nežvaň, tvůj manžel tě tady dobře odhalil co jsi za magora. Počkej až přijde na to, že tady zase píšeš na jiné vlákno než chce doktor, ty penise

Marie (Čt, 2. 1. 2020 - 04:01)

Vzpomínáš? Měl jsi obrovké množství semene. Pak jsi se honil sám a zase jsi krásně stříkal.

Abe (Po, 17. 2. 2020 - 21:02)

Pro Marušky jsem měl slabost. Před všemi a do jejich úst, jsem hodně stříkal. Nevím, kam tě zařadit. Mohla bys být konkrétnější? Mnohé byly starší, takže už je jen oplakávám. Když budeš mít zájem, můžem si to zopakovat.Pochopitelně jen nezávazně.

Maja (Po, 9. 12. 2019 - 07:12)

No to koukam kolik pindiku sem pise,pri tom je to holcici,ja se rada divam na brachu,vystrikne kazde rano pravidelne do kapesniku,uz chtel i moje kalhotky ale vzal si mamky z pracky,tatu jsem jenom slisela jak si honi,tak zvlastne mokre to susti a zafuni a je ticho,priznam se ze je to moooc hezke,sice uz mne napadlo to aspon si sahnout na to semeno ale neodvazim se brachovi to rict,je mi to blbe i kdyz se vubec pred sebou nestydime ale je mi to trapne

Abe (Po, 25. 11. 2019 - 21:11)

Je zde asi víc pohledů mužů. Dámské většinou odpovídají mým zkušenostem. Od dětství sem povinně masturboval před matkou. Měl jsem přirostlou předkožku. Pak šlo o mé sperma, které bylo babkou bylinkářkou používané do jejích mastiček. Matka mne jen sledovala a zdánlivě byla chladná. Až po letech se přiznala, že jí to také vzrušovalo. Bylinkářka to chtěla čerstvé a tak jsem onanoval i do jejích lektvarů. Ta se učividně vždy udělala. Onanoval jsem jen před ženami, které o to měly zájem. Některé to silně prožívaly. I se přidaly. Pěkné chvilky. Dnes onanuji před manželkou, ale tu to zajímá méně a méně, ale neodsuzuje mne. Má pochopení.

Marie (Čt, 2. 1. 2020 - 04:01)

Před čtyřiceti lety jsem ti ho vyhonila

Václav (Pá, 19. 7. 2019 - 23:07)

Je mě 68 let, rád se dívám na svoji ženu při její masturbaci, když má být hotová, přestane a začne mě ho honit, já jí jen něžně rukou třu poštěváček až do chvíle, něž bych měl vystříknout pak přidám na její masturbaci a děláme vše, abychom byli společně oba dva najednou uspokojeni, pak ji ještě chvilku olížu pinku a ona olíže můj ještě stopořený ocas -nádhera pro oba !!!

Sára (Út, 25. 7. 2017 - 11:07)

Sáro dík za...Ne, nereknou ze jsi magor ty, Alexi, ale ona, protoze ti dela sceny kvuli veci, ktera je kazdemu zdravemu cloveku prirozena a dokonce prospesna. Kdyby se trochu uvolnila, urcite by si zivot i sex lip uzila. Doceka by me zajimalo, jake a jak casto ma tvoje pritelkyne orgasmy, kdyz se ji prici neco tak prirozeneho a prijemneho jako je masturbace.

Alex (Po, 24. 7. 2017 - 19:07)

co mi tady nestačí ?

najdi (Po, 24. 7. 2017 - 19:07)

Sáro dík za...Najdi si ještě jednu, když ti to tady nestačí.

Steve (Po, 24. 7. 2017 - 18:07)

Taková je k ničemu ... Navrhni jí klášter když teda nechce nic.

Reklama

Přidat komentář