Reklama

Lízání prdelky

Jan (Ne, 8. 2. 2015 - 10:02)

to je nějaká nová...Máš pravdu, je to tak. Je to až do té míry, že když by mě řekla nějaká atraktivní kolegyně z práce "polib mi prdel", tak bych jí nejradši přehnul přes stůl, stáhnul jí kalhoty kalhotky a udělal to co chce. Znásilnění by to nebylo, neboť ona si to přála a vyzvala mě k tomu, jako důkaz bych to měl nahráno na diktafonu. Ovšem netuším, jaký by na to měli názor právníci a soudci. Jo, jo, pěkné představy, ale řekl bych trochu nereálné.

jan* (Ne, 8. 2. 2015 - 00:02)

Jednou jsme se s už bývalou...to je nějaká nová věc,takže když ti tvoje žena řekne polib mi prdel,tak je to pro tebe vlastně čest,nebo tak něco..

Jan (Ne, 8. 2. 2015 - 00:02)

Jednou jsme se s už bývalou manželkou při sexu odvázali a jednou mi dovolila při poloze 69 líbat i zadeček a byl jeden z nejlepších zážitků, co jsem zažil. Možná jde o to, že to je oblast, která patří k nejintimnějším a když mi žena ho dovolí líbat, mám pak pocit absolutní převahy, že líbám něco, co je normálně tabu. Bohužel se mi to povedlo jen jednou, většinou se ženy takto neodvážou, některé ani omylem.

Gotha229 (Pá, 6. 2. 2015 - 19:02)

mam to také moc rád,...Áno, áno je to bomba ! :)

Moe78 (Út, 13. 1. 2015 - 09:01)

Zajímalo by mě jestli...Ahoj. Moc miluji, když smím ženě vylizovat zadeček, když celý líbám, olizuji a šukám dírku jazykem, snažím se proniknout co nejhlouběji dovnitř...je to úžasné. Rád Ti to tak budu dělat, když tvůj partner se k tomu nemá. Napiš na [email protected] Líbá J.

Moe78 (Út, 13. 1. 2015 - 09:01)

mě se to taky líbí, ale...Ahoj. Moc miluji, když smím ženě vylizovat zadeček, když celý líbám, olizuji a šukám dírku jazykem, snažím se proniknout co nejhlouběji dovnitř...je to úžasné. Rád Ti to tak budu dělat, když tvůj partner se k tomu nemá. Napiš na [email protected] Líbá J.

jan (Čt, 8. 1. 2015 - 11:01)

Lizani zadku sem si neumel jeste pred rokem ani predstavit. Ted rok po svadbe ho musim sve zene lizat kazdy den. Tchyni obden a tchanovi kazdou sobotu kdyz se vrati z hospody.

Tom (Čt, 8. 1. 2015 - 10:01)

Rád lížu zadeček manželce,nejraději zezadu, nejdřív kundicku,pak prdelku, má to moc ráda, jazyk zasouvám do její úžasné prdelky,vždy se udělá, chtěl bych zkusit lízat po kakání, máte zkušenost,jak přemluvit partnerku,aby si nechala lízat hned po vykakaní?Myslím tím jí vyčistit jazykem.

mynona (Út, 30. 12. 2014 - 00:12)

Hrozně rád vilizuju prdelku...A teď tu o perníkové chaloupce.

anonym (Út, 30. 12. 2014 - 00:12)

Hrozně rád vilizuju prdelku spoluzačce každé úterý o přestavce jdeme na záchod a tam jí lížu 20 minut

Honza (Pá, 12. 12. 2014 - 19:12)

strašně rád vylizuji...Tak řikáš teda, že stará ti prdelní díru nelíže?

Mirek (Pá, 12. 12. 2014 - 18:12)

strašně rád vylizuji manželce obě direčky ale ona mě tou kakaovou často uhýbá, škoda

hairy_fan (St, 10. 12. 2014 - 15:12)

Zajímalo by mě jestli...Velmi rád lížu partnerce zadek a miluji, když je totéž poskytováno i mně.

David (So, 22. 11. 2014 - 15:11)

Nechtěla by mi nějaká vylízat zadek? Já vím... ať si vylížu prdel...ale to právě nedokážu... :-D

Honza (So, 22. 11. 2014 - 14:11)

Holky, nechcete někerá vylízat řit'ku a pussy?

Pták mi nestojí, ale lízal bych.

michal (Čt, 9. 10. 2014 - 22:10)

mě se to taky líbí, ale... rád to provádím,hrozně moc mě to vzrušuje,kdyby si chtěla tak dej vědět

adc (Po, 6. 10. 2014 - 17:10)

Tato praktika je...proc to tady tedy komentujes ?

Adolf (Ne, 28. 9. 2014 - 18:09)

Bivoji radši se starej o svoje hemoroidy, ten kdo by mne chtěl odpanit se zlou by pochodil. Na násilníka stačí náboj za korunu.

bivoj (Ne, 28. 9. 2014 - 17:09)

Tato praktika je...Tak se sem milý Ádo neser !
Nebo budeš odpaněn !!!

Adolf (Ne, 28. 9. 2014 - 17:09)

Tato praktika je nehygienická a můžete se nakazit kdečím. To by mnoha lidem muselo dělat dobře i utírání rekta klosetpapírem, já však nic nepociťuji. Modní záležitost nic víc.

Reklama

Přidat komentář