Reklama

Lízání prdelky

milius (Čt, 19. 3. 2015 - 15:03)

Nazdarek panove, nechala bych...Odkud jsi ??? Taky se mi to libi a moc

Slávek (So, 14. 3. 2015 - 11:03)

Ahoj holky a ženy,která z vás má ráda lízání prdelky,a nechala by si ode mě udělat tuto vzrušující praktiku?Je mi 29 let.Klidně vám udělám i klasický orálek.Myslím to vážně,a prosím vtipálky aby nepsali.Můžu napsat svůj e-mail,pokud některá bude chtít.

Honza (So, 14. 3. 2015 - 09:03)

Je mně osumdesát, dírku mám fest a bydlím pod skalou. Vyliž mně , prosím

Honza (Út, 24. 2. 2015 - 22:02)

Nazdarek panove, nechala bych...Kolik ti je, jak vypadáš a kde bydlíš?

jaaaaa (Út, 24. 2. 2015 - 22:02)

Nazdarek panove, nechala bych se hyckat jak je libo. Lizani miluji a co se tyce zadecku, bylo by to poprve, a to me vzrusuje. Nechala bych si to libit. Hmmm.

Pepa (St, 11. 2. 2015 - 17:02)

lízání..
Potřebuji olízat otvor u fekálu, otřu ho handrou a můžete se předvést.

Petr (St, 11. 2. 2015 - 13:02)

Lizani manželčiny prdelky je užasné.Ona je dole a kdyz se udela ja si ji sednu na oblicej honim si ho a kdyz uz se bliži vystrik projede mi jazykem mujotvurek a to pak strikam jako pominutej.

Jan (Ne, 8. 2. 2015 - 17:02)

hele to by bylo i...No lepší by to bylo o samotě v zamčené kanceláři. Třeba šéf a sekretářka.

jan* (Ne, 8. 2. 2015 - 17:02)

Aha, ale kdyby mě řekla...hele to by bylo i vtipný,kdyby tě ženská řekla před lidma "vyliž mi prdel" a ty bys k ní přiběhl a žačal jí strkat xicht k prdeli...co by asi tak dělala?

Marek (Ne, 8. 2. 2015 - 16:02)

No to asi ano, proti...Bože, ještě tady s nima začínejte :-D

Jan (Ne, 8. 2. 2015 - 16:02)

Proc lizani ritniho otvoru...No to asi ano, proti žloutence A a B jsem očkovaný a nějakou Escherichia coli zvládnu.
Zajímavé je, že řitní otvory si raději lížou ženy navzájem. Na internetu jsem takových videí viděl tisíce a myslím, že to nejsou jen lesby. Tak to asi mají rády
Stačí třeba na serveru xhamster zadat helso allgirlmassage, three lesbians, four lesbians aj. Pro mě je vzrušující i se dívat, jak si to 2 nebo více žen takto rozdává.

Michal (Ne, 8. 2. 2015 - 16:02)

Myslím oboje. To první má...Proc lizani ritniho otvoru nektery lidi vzrusuje a laka jsi vyjadril bezvadne. Co je ale moc dulezity je poradna hygiena, bezna sprcha asi nestaci, musel by se poradne vymydlit celej anus a pak lizat co nejdriv, nez se tam zase dostanou bakterie a vznikne riziko zloutenky.

Jan (Ne, 8. 2. 2015 - 15:02)

Libat "zadecek"...Myslím oboje. To první má kupodivu ráda skoro každá žena. To druhé je odvaz, ovšem o to víc je to vzrušující, právě že je to odvaz, že to není běžně dostupné aj.

Michal (Ne, 8. 2. 2015 - 15:02)

Jednou jsme se s už bývalou...Libat "zadecek" znamena hyzde, nebo myslis ritni otvor? To prvni je bezny, to druhy je urcite povazovany za odvaz.

Jan (Ne, 8. 2. 2015 - 15:02)

Aha, ale kdyby mě řekla "vyliž mi prdel". Tak to znásilnění není, ale musím jen lízat, nesmím líbat. Pokud řekne "polib mi prdel, tak jí můžu beztrestně přehnout, svlíknout a zlíbat prdel, ale nesmím lízat.
Nejlepší by bylo, kdyby řekla polib a vyliž mi prdel ty hajzle, to by teprve bylo něco.
No jo, jenže sto právníků, sto názorů. Dělám si srandu, ale vzrůšo by to bylo, kdyby k tomu došlo v reálu.

Honza (Ne, 8. 2. 2015 - 15:02)

Máš pravdu, je to tak. Je...
Právníci a soudci by měli ten názor, že když ti holka řekne "polib mi prdel", tak to neni přání, abys jí začal lízat prdel.

Takže pokud bys jí prdel začal lízat, tak by to bylo znásilnění.

Jan (Ne, 8. 2. 2015 - 10:02)

to je nějaká nová...Máš pravdu, je to tak. Je to až do té míry, že když by mě řekla nějaká atraktivní kolegyně z práce "polib mi prdel", tak bych jí nejradši přehnul přes stůl, stáhnul jí kalhoty kalhotky a udělal to co chce. Znásilnění by to nebylo, neboť ona si to přála a vyzvala mě k tomu, jako důkaz bych to měl nahráno na diktafonu. Ovšem netuším, jaký by na to měli názor právníci a soudci. Jo, jo, pěkné představy, ale řekl bych trochu nereálné.

jan* (Ne, 8. 2. 2015 - 00:02)

Jednou jsme se s už bývalou...to je nějaká nová věc,takže když ti tvoje žena řekne polib mi prdel,tak je to pro tebe vlastně čest,nebo tak něco..

Jan (Ne, 8. 2. 2015 - 00:02)

Jednou jsme se s už bývalou manželkou při sexu odvázali a jednou mi dovolila při poloze 69 líbat i zadeček a byl jeden z nejlepších zážitků, co jsem zažil. Možná jde o to, že to je oblast, která patří k nejintimnějším a když mi žena ho dovolí líbat, mám pak pocit absolutní převahy, že líbám něco, co je normálně tabu. Bohužel se mi to povedlo jen jednou, většinou se ženy takto neodvážou, některé ani omylem.

Gotha229 (Pá, 6. 2. 2015 - 19:02)

mam to také moc rád,...Áno, áno je to bomba ! :)

Reklama

Přidat komentář