Reklama

Lízání prdelky

Zeman (So, 28. 4. 2007 - 21:04)

Nemyslíš to vážně, ale dej bacha, aby se ti nevymklo z rukou a vážně sis nemyslela, že jsi víla (možná si to už myslíš). Za ruku? Nikdy.

víla (So, 28. 4. 2007 - 21:04)

jsem ráda divná:)
Zemane půjdem spolu za ruku?

Zeman (So, 28. 4. 2007 - 21:04)

Vílo, vůbec mě to nezajímá, jseš divná, zajdi si na psychárnu ok?

Miloš (So, 28. 4. 2007 - 21:04)

Kopni ho do prdele vílo a s rozeběhem.
To je jediné co si Zeman zaslouží.

víla (So, 28. 4. 2007 - 20:04)

Proč myslíš Zemane? Počkej až zase budeš bulet žes zabloudil a u nosu budeš mít bubliny..
víš co udělám Zemane?

Zeman (So, 28. 4. 2007 - 20:04)

Vílo, ty budeš asi dobrá píča.

víla (So, 28. 4. 2007 - 20:04)

Miloše znám, zakopl o bludnej kořen a tak jsem ho vyvedla celýho vyjevenýho z lesa..
Čuně jedno všude byly poházený placatky od Bechera a v každé zbyla jen kapička:(

kanec (So, 28. 4. 2007 - 20:04)

no nemyslim zrovna Zemana toho majora z komunistickejch vecernicku pro dospely ale toho bejvalyho premiera.

víla (So, 28. 4. 2007 - 20:04)

kdo je Zeman? A který strom buk?

kanec (So, 28. 4. 2007 - 19:04)

hele vilo stromy objimal i ten pako Zeman a je fakt ze vecinou vypadal jako sjetej po poradnym sluku canabisu.

kanec (So, 28. 4. 2007 - 19:04)

to je docela mazec jak se tady ta Jana rozjela. Je videt ze sem trefil hrebik na palici jak se rika. Starej ji picha jiny mareny a ta slepice si jeste mysli ze ho ma omotanyho kolem prstu. Dost dobry!

víla (So, 28. 4. 2007 - 18:04)

..já mám svou tajnou zahrádku...pst..
..a za úplňku se tam scházívám se sestrami mazačkami..dáme si vždy jen lehký doušek a pak divoce tančíme, projevujeme si lásku a objímáme stromy..

Antikanec (So, 28. 4. 2007 - 18:04)

Ne neboj, asociace to je jenom něco takového, že mě při cucání tvého prstíku napadlo, že bys mohla cucat i něco jiného. Honit se s tím nikdo nedá...
Canabis, to mi něco připomíná, to pak když se toho víly nabumbají, tak se už moc nekontrolují, viď? Jenom se smějí, tančí a kdovíco ještě, to máš dovolené? Ale takové pozvání do mechu, to bych přijal rád...

víla (So, 28. 4. 2007 - 18:04)

asociace? to je určitě něco nepěkného brr..
víš já mám zakázáno diskutovat s lidskými mládenci, oni chtějí nás víly sprznit, ale ty jsi úplně jiný:)
to já vůbec nevím co to je asociace, viď že to na mě nevytáhneš a nebudeš mě s tím honit po lese?
A ty znáš kytičky a bylinky? To je moc hezké. Někdy tě pozvu na posezení do mechu a uvařím ti odvar z canabis, to je moje nejoblíbenější:)

Antikanec (So, 28. 4. 2007 - 18:04)

Ukazováček v pusince, to je moc roztomilé, vzbuzuje to různé asociace...
A stéblo travičky, to jsem myslel třeba psárku nebo bojínek, takové to plané obilí, to by tě pošimralo hezky, ne nějakou ošklivou ostřici, která by heboučkou čárečku pořezala....

víla (So, 28. 4. 2007 - 18:04)

stéblo travičky by mě pořezalo Antikanče, leda kytičkou že bych čárku pošimrala třeba sedmikráskou, nebo myslíš raději zvoneček?
No ukázováček v pusince jako že nevím, no jejdanánky copakže se ti to tak líbí:)
To já ti pro radost pokrčím čím budeš chtít:)

Antikanec (So, 28. 4. 2007 - 17:04)

No vílo, mám na mysli třeba, že by sis někde na louce utrhla stéblo travičky a jemně si čárečku pošimrala. Musíš si to vyzkoušet a pak uvidíš. Některým vílám by to mohlo přijít nechutné. To ale ještě není výčet méně éterických způsobů u konce.
Představuju si to krčení kolínky a prstík v puse....

víla (So, 28. 4. 2007 - 17:04)

jé tisíceré díky Antikanče, jdu na louku a poprosím strýčka Severáka, aby zavál v tu stranu co se má čárka rýsuje:)
a ty méně éterické způsoby..?
krčím i kolínky a mám prstík puse..

Antikanec (So, 28. 4. 2007 - 17:04)

To musí být, vílo, moc roztomilé, jak krčíš ramínky... Zkus si nejdříve nechat čárečku ofouknout vánkem, jestli něco pocítíš.
Když se ti to zalíbí, dá se přejít i k méně éterickým způsobům.

víla (So, 28. 4. 2007 - 17:04)

já ti nevím..krčím ramínky...

Reklama

Přidat komentář