Reklama

Lízání prdelky

Antikanec (Út, 1. 5. 2007 - 09:05)

Vílo, vílenko, zkusím založit to nové téma, jestli to projde...
Bodejť jo. Co by víla dělala v rubrice lízání prdelky. Víly přec prdelky nemají...
K čemu taky, když nekakají, z čeho taky, když jsou to takové éterické bytosti.
Jenomže ta nová rubrika se objeví až za kolik hodin, tak uvidíme. Pa pa večer.

kanec (Út, 1. 5. 2007 - 09:05)

Jednou jsem lizal marene prdel a ona si tak usrala, az mi vytekl mozek usima. Od te doby vas tu porad otravuju ve vsech rubrikach. Prominte mi to.

xxcd (Po, 30. 4. 2007 - 23:04)

Většinou skončím nechtěně u diskuse s blbečkama, kterým v jejich očích jejich "vysoké" ego nedovolí uznat to, že prostě i mladý člověk může mít svůj upevněný profil a názory na život a že se prostě může mít skvěle :-)

víla (Po, 30. 4. 2007 - 22:04)

a jsi hezký hoch Antíku?
hodný jsi, to já poznám dobrou duši:-)
Jsi mi milý víš?
Tenkrát mě bylo líto, že nejsem z masa a kostí, já bych se mu postavila jako švarné děvče. Jen že já jsem průhledná a průsvitná víš? Dal jsi mi radu k nezaplacení Antíku. To já teď každý den tančívám u větrného mlejna, aby mě alespoň drobátko ofouklo tu mojí smutnou čárenku. Tudle jsem protrsala kolem vodopádu a tak mi připadla na mysli, hříšná myšleka...no já jsem teď rudá skoro jak sestřenka rusalka..Že mě pusinka nepálí..
Co si o tom myslíš?
A co kdyby jsi nám Antíku zavedl novou diskusi erotické pohádky..? Tady,kdyby mě moji nadřízení nachytali, tak mě proklejou v meluzínu nebo v bludičku a to už si neza...ám:(
posílám ti pusinku a čárenka se na tebe směje:)

Antikanec (Po, 30. 4. 2007 - 22:04)

Vílo, vílenko, tak přemýšlím, zdali ti bylo líto, že ti mládenci prznili své děvy a nebo že jsi měla pocit, že o něco přicházíš...
A to víš, že si nemyslím, že by ti čárenku mělo šmrdlat větší množství jinochů.
Jen jsem tak uvažoval, že bych čárenku šimral třeba já... Jsem hodný, mne by určitě ani nenapadlo prznit vílu. Jen tak udělat čárence příjemno.

víla (Po, 30. 4. 2007 - 14:04)

lidskými mládenci? a to by šlo? jako že by jich bylo víc? A každý by mě šimral stéblem travičky, nebo kytičkou, nebo pírkem, to bych se z tolika šimrání taky mohla rozplynout..
Víš já jsem viděla v lese spoustu jinochů jak prznily své děvy a těm se to moc líbílo, tak si říkám, že zakázané ovoce...
A já na ně jen koukala a kousala se do ruky a bylo mi to moc líto..
Ty to taky umíš?

Antikanec (Ne, 29. 4. 2007 - 21:04)

Vílo, to je škoda, že jsem u toho šimrání čárenky nebyl. Pobumbali bysme spolu trochu
odvaru z Canabisu a já bych ti rád od té horkosti v mechu pomohl. Nemáš obavu z toho, jak jsi říkala, ze zprznění lidskými mládenci?

víla (Ne, 29. 4. 2007 - 21:04)

dáme si rande zítra večer Antíku jů?
šimralo to čárenku až byla celá rozpustilá a já jsem z toho měla večír horkost..

Antikanec (Ne, 29. 4. 2007 - 20:04)

Vílo, vílenko, já teď nebyl u netu, ale už zase jsem. Koukám, že ses s těma dobytkama moc nepobavila... Zkusila jsi ten vánek a stébílko travičky, co to s tebou udělalo?

Návštěvník (Ne, 29. 4. 2007 - 18:04)

To fakt neni mozny:-))))))))))))

Návštěvník (Ne, 29. 4. 2007 - 18:04)

To fakt neni mozny:-))))))))))))

Miloš (Ne, 29. 4. 2007 - 17:04)

kaneček ti jí vylíže Marti..

MArti (Ne, 29. 4. 2007 - 13:04)

Kdo mi ji vylize?

Anička (Ne, 29. 4. 2007 - 12:04)

Ty jsi ale taky takové prasátko jako ten kaneček, víš to Milošku?

Miloš (Ne, 29. 4. 2007 - 09:04)

a ty kanče přestaň Aničku svádět a nelez jí do prdele..
Milošek je tu vílo Aničko:-)
Zdálo se mi o tobě:-)

Miloš (Ne, 29. 4. 2007 - 09:04)

Aničko prdelko boubelatá kde jsi?

kanec (So, 28. 4. 2007 - 22:04)

beru a vem sebou tu kurvu vílu ať sme trojka jako vyšitá.

Miloš (So, 28. 4. 2007 - 22:04)

tobě vylížu tlamu kanec a ukousnu ti péro, šmejde

kanec (So, 28. 4. 2007 - 22:04)

myslím,že je tohle diskuse o lízání prdele,tak si ji miloši a víla,co asi kdysi kurva byla vyližte.

Miloš (So, 28. 4. 2007 - 22:04)

Tak ošukam tebe ty debile!

Reklama

Přidat komentář