Reklama

Lízání prdelky

Pavel (Po, 5. 2. 2007 - 07:02)

A co je na tom proboha úchylnýho, že muž políbí dámu na zadek? Dělá to plno lidí, jen se to stydí přiznat. Mě se vždycky líbily ženy s hodně velkým zadkem a moc mě vzrušuje ji tam líbat a olizovat. Mojí ženě se to moc líbí, sice se u toho taky neudělá, ale vzrušuje ji to a chce to po mě. Je samozřejmě vykoupaná, krásně voní mýdlem a koupelovou pěnou. To, že si doma myjeme zadek po stolici, to je u nás samozřejmost. Před milováním většinou naplníme vanu a krásně se spolu vykoupeme.
Ale přijde mi to normální jen tehdy, když to dělá muž ženě. Nechat ji aby mi lízala prdel, to mi přijde fakt úchylný. Fuj. A nikdy bych to po ní ani nechtěl.

pro Martinu (Po, 29. 1. 2007 - 20:01)

páááni to je fantazie jako blázen ,si lízat prdel ,no to je vzrůšo tak leda na pobl..!!!!
jseš silně nechutná ...bleee:(
tady v tom případě nejde o fantazii, ale o úchyláctví!!!

nelízač prdele (Po, 29. 1. 2007 - 20:01)

Tos mněla napsat hned,že jsi,ale však Ty sama víš co jsi.A ještě k tomu nechutná.

Martina (Po, 29. 1. 2007 - 20:01)

Hele, nelízači, to by se chtělo poptat tvé partnerky, jestli jsi nudný nebo ne. Každý chlap se vychvaluje, jak je dobrý v sexu, ovšem když má něco předvést, tak to skončí u misionáře. Takových chlapů jsem zažila.
Zlatíčko můj manžel, to je šikula úžasnej a nekecá o tom.

nelízač prdele (Po, 29. 1. 2007 - 19:01)

Osobně orální sex mám moc rád,mladej nejsem,nezkušenej taky ne,nuda se mnou není a smutný taky nejsem.Co se týká Vás,dobře Vám tak.

Glasshatcher (Po, 29. 1. 2007 - 18:01)

bllleeeeee,,,

Martina (Po, 29. 1. 2007 - 17:01)

To mišulka a drban
Mluvíte mi z duše, přijde mi, že někteří lidi nemají vůbec žádnou sexuální fantazii.
Život s nimi musí být strašně nudný a smutný. Ať žijou čisté kakací dírky!

mišulka (Po, 29. 1. 2007 - 17:01)

Kdo neumí dodržovat hygienu, pro toho to samozřejmě musí být humus, pro normální čistotné lidi to je ale to nejkrásnějí, vrchol sexu. A proč svému miláčkovi neposkytnout orální sex, jaky on poskytuje mně? Chlapi z toho vyloženě šílí :-)

Drban (Po, 29. 1. 2007 - 16:01)

Nelízači, ty jsi zase strašně ochuzenej člověk. Myslím sexuálně ochuzenej. Martina snad mluví o přísné hygieně a to nemá s humusáctvím nic společného. Ty jsi možná omezenej jen na klasiku a orální milování ti nic neříká nebo jsi možná ještě moc mladej a nezkušenej. Neboj, to se poddá.

nelízač prdele (Po, 29. 1. 2007 - 16:01)

Martino,prase seš Ty,lízat někomu prdel,nezlob se,ještě jednou,prase seš Ty.Dobrou chuť.

m. (Ne, 28. 1. 2007 - 22:01)

nedokážu si představit, že bych chlapovi lízala prdel. Nechutný!!!

Martina (Ne, 28. 1. 2007 - 11:01)

Vy jste fakt prasata, přitom olizování prdelky je tak skvělá věc. Děláme se to s přítelem a neznám lepší pocity. Ani jeden nejsme schopný se z toho udělat, ale k pořádnému rozrajcování to stačí. Prudérní blbečkové nevědí o co přicházejí. S žádnými hovny to nemá nic společného. Dodržujeme perfektní hygienu, pak lížeme tu dírku a o to jde, ne nějakou stolici.

jan (So, 27. 1. 2007 - 19:01)

já sem to chtěl taky zkusit

odpůrkyně (So, 27. 1. 2007 - 09:01)

:-))))))
sranda musí bejt, i kdyby na chleba nebylo
(prdel nikomu nelížu ani do ní nikomu nelezu, ale proti gustu žádnej dišputát)

odpůrce radarů (So, 27. 1. 2007 - 09:01)

Tak momentálně lížeme prdelku Američanům. A to se mi nelíbí.

Žaneta (So, 27. 1. 2007 - 09:01)

NÁDHERA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Návštěvník (Pá, 26. 1. 2007 - 13:01)

fuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Martina (Pá, 26. 1. 2007 - 10:01)

Vy jste fakt prasata, přitom olizování prdelky je tak skvělá věc. Děláme se to s přítelem a neznám lepší pocity. Ani jeden nejsme schopný se z toho udělat, ale k pořádnému rozrajcování to stačí. Prudérní blbečkové nevědí o co přicházejí. S žádnými hovny to nemá nic společného. Dodržujeme perfektní hygienu, pak lížeme tu dírku a o to jde, ne nějakou stolici.

ivetka (Čt, 25. 1. 2007 - 15:01)

a vypít teplej ranní průjem taky moc chutné.

prdeláč (Čt, 25. 1. 2007 - 15:01)

ale i vykousat hovno je taky super ne??????

Reklama

Přidat komentář