Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

vilma (St, 13. 8. 2008 - 11:08)

a čím smrdíš ty'

Deni (St, 21. 5. 2008 - 21:05)

Ahoj Jirko, mě je 34 a v posledním půl roce jsem zjistila, že se líbím klukům kolem dvaceti let ... s jedním jsem si i něco začala a od té doby zjišťuju, že se mi líbí i kluci kolem osmnácti .. přijde mi to šílený ... dříve by mě něco takového ani nenapadlo, sama jsem byla spíše na starší muže. Mám v tom teď docela chaos a chtěla bych Tě poprosit, a nebo někoho v této diskuzi, jestli by mi mohl vysvětlit, co ty mladé kluky na starší ženě vlastně vidí a nebo co vlastně očekávají - ten můj přítel mi na to vždycky odpoví, že vlastně ani neví - a z toho moc chytrá nejsem :-( Předem moc děkuju.'

Poučení z krizo (Po, 17. 11. 2008 - 21:11)

I takový, co ze začátku vleze na všechno, po několika pokusech zjistí, že je lepší a levnější si pohonit, než se doprošovat u nějaké namyšlené rachomejtle. I ti největší zoufalci na to přijdou.'

ulma (St, 26. 12. 2007 - 01:12)

Smrděj stařeckým puchem,bléééé....'

ulma (St, 26. 12. 2007 - 01:12)

Smrděj stařeckým puchem,bléééé....'

ulma (St, 26. 12. 2007 - 01:12)

Smrděj stařeckým puchem,bléééé....'

Návštěvník (Ne, 25. 11. 2007 - 16:11)

Řekla to příroda, aby mohli lidé přežít. 60letý ochablý děda bude mít v průměru horší dítě než dvacetiletý svalnatý muž.'

Pavel (Ne, 18. 11. 2007 - 09:11)

Rozhodně takový vztah je možný a úplně normální. Ale záleží hodně na tom věkovém rozdílu! Podle mě, pokud je třeba jemu 20 a jí maximálně 30, tak je možné se i vzít a založit rodinu. Když se ti dva do sebe zamilovali a rozumí si, no tak proč ne? Nevidím na tom nic divnýho.

Jiná situace je ale tehdy, pokud je třeba jemu 20 a jí 40, prostě by ta žena tomu klukovi mohla dělat mámu. Tohle nebývá vztah o lásce, ale o přátelství a o sexu. Byl jsem milencem 41 leté kolegyně tak vím o čem mluvím.
S takovou ženou se dá prožít ten nejlepší sex a ještě se od ní leccos naučit. Byla to krásná žena v nejlepších letech, žila sama se synem, dospělá dcera už u ní nebydlela. Mě příšerně vzrušovalo jak se ona ke mně chovala. Trochu jako máma a přitom jako milenka. Třeba se mnou šla do koupelny a řekla mi ať se svléknu, že SI MĚ PŘED MILOVÁNÍM ONA VYKOUPE. Docela jsem se před ní i styděl, na druhou stranu mě to strašně vzrušovalo. Já úplně nahej a ona v sukni a halence. Ona mi umyla hlavu, záda....pak mi řekla, stoupni si a ukaž pimpulu, já ti ho taky umeju. Normálně mi stáhla předkožku, podívala se a kápla mi na něj sprchovej gel. Pak pustila sprchu, příjemně teplou vodu a celýho mi ho umyla. V tu chvíli mi v její ruce okamžitě houpnul.
Pak mi řekla ať jdu do pokoje, dám si kafe a dort, že se ona mezitím taky vykoupe. A zamkla se v koupelně. Nikdy se se mnou ona nekoupala! A kalhotky si stáhla vždy těsně před milováním a potom si je zase hned oblékla. Ale lidi, lepší sex a silnější orgasmy jsem nikdy nezažil! Naučil jsem se od ní leccos, fakt od francouzskýho polibku až po anál. Měla krásný tělo, plný prsa, oblý boky, stehna a velkej zadek. No prostě máma po dvou dětech. Vždycky mě přitom pořád líbala a olizovala! A po milování mě nechala, abych si k ní lehnul a cucal jí bradavky jak miminko. A přitom mě hladila po hlavě.
Ale nebylo to ani o lásce, ale ani o penězích. Prostě jsme se v práci domluvili, kdy bude kluk déle ve škole nebo pojede někam s dědou. Sešli jsme se u ní doma, ona mi udělala něco dobrýho k jídlu, já jí taky s něčím pomohl, třeba něco opravit nebo jsem za ní umyl chodbu a tak. Pokecali jsme spolu, ona mě potom vykoupala, pořádně jsme se pomilovali a šel jsem domů. Nebyla to žádná úchylačka ani nymfomanka, prostě normální sex tak 2x do týdne.
Jí se to taky moc líbilo. Najednou si připadala mladá a krásná, začala o sebe najednou mnohem víc dbát, chodila najednou jako nóbl dáma. Koupila si novou sukni, halenku, drahý make-up..... Asi jí to hodně zvýšilo sebevědomí, že ve svých letech takhle uspěla u mladýho kluka.
Dopadlo to tak, že jsem v tý práci potom skončil. Našel jsem si mladou holku a oženil se. A ji jsem po pár letech potkal. Je vdaná za muže staršího o dva roky než ona. Syn je dospělý a zařídil si svůj život. A my máme s manželkou dvě děti. Prostě normální situace!'

Jarda (So, 28. 7. 2007 - 00:07)

No víš,práce se za žádnou cenu nebojím, ale s píš se pak bojím toho studia. Dálkově to není problé, ale dejme tomu že do teď jsem byl tak nějak ten průměr a stojka u nás není zrovna procházka růžovým sadem a zrovna teď si nedokážu představit jak to bude vypadat s učením. Třeba se to trochu vyjasní.Ale už mi to pěkně vrtá hlavou. Každopádně díky za radu, jsem ti za ni vděčnej.Jsem rád za každou moudrou radu'

Návštěvník (Pá, 27. 7. 2007 - 22:07)

to Jarda: no pokud je přítelkyni 30, tak bych čekala max. do 33, protože pak už je s otěhotněním většinou problém. A co studovat dálkově? a k tomu pracovat na stálý úvazek?'

Jarda (Pá, 27. 7. 2007 - 19:07)

Ahoj všem! Předem díky za diskuzi na toto téma. Je mi 22 a mám o osm let starší přítelkyni. Náš vztah je téměř bezproblémový, až na jednu maličkost a to jsou děti. Právě se chystám na vysokou školu a přítelkyně by už přeci jen chtěla děťátko.Ale přitom chce, abych si udělal minimálně bakaláře. Mám tak trochu strach, že nevím jaký bych mohl být ve svém věku otec. Nemohl by jste mi někdo jen trochu pomoci, nebo mě uklidnit, jak to může vypadat dál Můžete mi také napsat na jeffminator"centrum.cz. Největší strach mám z finanční stránky. Brigádničím, ale výdělky žádná sláva.Předem díky'

Pepa (Čt, 5. 7. 2007 - 13:07)

ahoj je me 25 let a mlady holky me moc nerikaj,rad bych si nasel starsi zenu nez jsem ja tak kolem 30-40 let.je li nejaka takova at se prosim ozve na tel.604115669.

Návštěvník (So, 30. 6. 2007 - 19:06)

Všichni co záviděj na to NEMAJ!!!'

Res (So, 30. 6. 2007 - 19:06)

to Jarda: už jsme se zasnoubili a náš vztah se tím ještě posilnil, vybíráme už snubní prstýnky, asi závidíš Jardo, také bych ti přála tak skvělou dívku jako já mám přítele. Jo Elo, závistivých lidí je hrozně moc, ale jejich problém, jen se užírají.'

Tago1T (So, 30. 6. 2007 - 14:06)

Koukám,že jsou tu skoro jen kladné ohlasy na toto téma,tak i já přihodím svůj vztah.Mám o 15let straší přítelkyni,spousta lidí kroutí hlavou,někdo mi to i rozmlouvá,ale já si myslím,že na tom věku přece jenom opravdu zase až tak moc nešupí,ne?Nám to celkem vyhovuje,snad i klape,rozumíme si,tak proč bych to měl vzdávat?Jen kvůli lidem a řečem?To určitě ne.'

Ela (Po, 14. 5. 2007 - 20:05)

Jarda: že bys Res záviděl, lidská závist nezná mezí, zvlášt tady na diskuzi'

Jarda (Po, 14. 5. 2007 - 19:05)

Však už naši dědové říkavali že na starém byciklu se naučíš nejlíp jezdit...'

Res (Po, 14. 5. 2007 - 19:05)

Snad nam to vydrzi, rozumíme si, měla jsem přítele i staršího, ale to moc neklapalo, s mým broučkem máme rádi stejné věci, máme stejné názory, i když mu je 19, tak je slušný, není to žádný puberťák, je rozumný na svůj věk až moc. Zasnoubíme se ted na konci května, těším se na to, moc.'

Res Pubica (Po, 14. 5. 2007 - 06:05)

Ano Res, presne o tohle jde a jsme vdecni za prispevek. Protoze problem neni kdyz jsou lide od sebe vekove vzdaleni 10-13-15 a vic let, vis, ale ten tvuj rozdil peti let, o tom to cele je. Blahopreji, ze jste tu strasnou prekazku vydrzeli a dokonce uvazujete o zasnoubeni. Takovych paru jiz, pravda, na svete moc neni. Vydrzte!!!

Res (Ne, 13. 5. 2007 - 22:05)

Mám přítele kterému je 19 a mě 24, klape nám to moc dobře a náš vztah bereme hodně vážně, jsme spolu už dlouho, uvažujeme o zasnoubení. Na věku nezáleží.'

Reklama

Přidat komentář