Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

POUPÁTKO (Út, 8. 2. 2011 - 14:02)

ahoj velice mě přitahují...AHOJKY,ŽIJI TEĎ DOST ZMATENÝM ŽIVOTEM A TY MI HO SNAD MŮŽEŠ POMOCI TROŠKU OBJASNIT A TO ZCELA NESTRANNĚ...DÍKY.ZAMILOVALA JSEM SE /BOJÍM SE TO PŘIZNAT I SAMA SOBĚ/DO MLADÉHO MUŽE A ON KE MNĚ CÍTÍ /SNAD/ TOTÉŽ...jsem ale o 25/!/let STARŠÍ!CO TY, JAKO MLADÝ MUŽ,HLEDÁŠ U STARŠÍ ŽENY?JE PŘECE TOLIK ODLIŠNÁ OD TĚCH MLADÝCH,PEVNÝCH HOLEK.DOST SE TOHO BOJÍM, CHÁPEJ.UŽ SIS NĚCO TAKOVÉHO PROŽIL?DÍKY ZA ODPOVĚĎ.

k (Út, 8. 2. 2011 - 14:02)

Poupátko,běž do toho.Jsme stejně staré a lepší už to nebude.Já do toho šla a je to super.Muži v našich letech už na sex moc nejsou,odbývají ho,nelíbou,nehrajou si a moc jim už nechce stát.BĚŽ DO TOHO.

POUPATKO (Út, 8. 2. 2011 - 14:02)

ahojky,mne je 26 let a libi...PROŽÍVÁM TROŠKU PODOBNÝ PROBLÉM...JE MI 50 A PROTOŽE SE STÁLE POHYBUJI MEZI MLADÝMI LIDMI, MÁM K NIM POCHOPITELNĚ BLÍŽ.JSEM UŽ SPOUSTU LET ROZVEDENÁ A SPOUSTĚ LIDEM TO NEJDE NA ROZUM. PRÝ JSEM PĚKNÁ A PRIMA ŽENSKÁ,TAK NECHÁPOU,KDE JE CHYBA.NEMÁM NOUZI O MUŽE - MÉ VRSTEVNÍKY.PROBLÉM JE TEN, ŽE MĚ PŘITAHUJÍ MLADÍ MUŽI A JÁ Z TOHO NĚJAK NEJSEM VE SVÉ KŮŽI.SEZNÁMILA JSEM SE NÁHODOU S VELMI MLADÝM MUŽEM /26 LET/ A ŠÍLÍM Z NĚHO.VYPADÁ TO,ŽE I ON ZTRATIL HLAVU,ALE CO S TÍM DÁL, NEVÍM...TOUŽÍME PO SOBĚ, ALE SEXU S NÍM SE OBÁVÁM.ROZEŠEL SE NEDÁVNO S MLADOU DÍVKOU A OBÁVÁM SE TRAPASU.VŠICHNI MĚ MAJÍ ZA BLÁZNA, ALE TO JE ASI JEN JEJICH PROBLÉM.UPŘÍMNĚ,-NEVÍM, JAK A CO DÁL.DÍKY

Jenda (Čt, 13. 1. 2011 - 08:01)

co by to nešlo. Zrovinka včera jsem vystříkal pipinu jedné krásné dámě (55 let).
Nemusím se bát nežádoucího početí, paráda. Dokonce krásně vlhne a kdyby nevlhla mám v kapse lubrikační gel. Joj ta to umí ! Už se těším na pokračování.

hledam... (Čt, 13. 1. 2011 - 01:01)

ahoj velice mě přitahují starší ženy 40+, je mi 23 VŠ, jestli by se tu nějaká našla at mi napiše na mail [email protected]

:-( (So, 8. 1. 2011 - 22:01)

Teda nevím, jak komu, ale...No,jsem stará jako ty a mně se taky nelíbí muzi mého věku. Nejde ani tak o vzhled, pokud se ten muž o sebe/vyjímečně/ stará.Ale jde o to, ze se všichni chovají jako a) dědci b) rádoby pubertáci..Ovšem ve skutečnosti staré myšlení,blbé názory na partnerství vůbec..Nikdy bych si vrstevníka nehledala. Prozila jsem do nedávna letité manzelství s muže, o 15let mladsím.Ted budu raději do smrti sama, nez vzít zavděk starým-duševně..chlapem. Co stejně hledá mladou holku a nemá nato..Mladým partnerům díky, že jste tak skvělí.

jednoduše (Pá, 7. 1. 2011 - 23:01)

Chlastej, kuř, a pořiď si s ním minimálně tři haranty. Zestárneš minimálně o deset let a o to jde ne????

Lindo, (Pá, 7. 1. 2011 - 23:01)

Ahoj, potřebovala bych...nemá mléko po bradě?

Linda (Pá, 7. 1. 2011 - 23:01)

Ahoj, potřebovala bych nutně poradit.Máme s přítelem takový problém, jemu je 18 a mně 20.Jsme spolu už několik měsíců a teprve teď mi řekl, že ho přitahují starší ženy(kolem 30, 40 let) a že kvůli tomu si není jistý vztahem se mnou.Miluje mě ale neustále tápe a není si něčím jistý.Jak zachránit naši lásku, i když já jsem pouze 20-letá holka?

Michel (Čt, 27. 11. 2008 - 16:11)

Já mám o rok staršího muže naž jsem já a o osm let mnladšího milence než jsem já a je to super, užívám si to i po čtyřicítce jako mladá holka.'

Síma (Čt, 27. 11. 2008 - 16:11)

Neurážejte hezké,mladé potažmo rajcovní asistentky..... S.Opravdu mi 45 a více není.Za to nemůžu že mám ráda cizí muže v cizím pokoji!'

Vysocina (Čt, 27. 11. 2008 - 00:11)

Jste hloupí kluci starší ženy od 45 a více jsou nejlepší vím to z vlastní skušenosti ani mladá holka se tak nevzruší.'

Návštěvník (Út, 25. 11. 2008 - 10:11)

Marku bacha símě je šedesát.A to i když seš slepý by jsi poznal podle čuchu.'

Marek (Út, 25. 11. 2008 - 09:11)

Diky za varovani, beru si ho k srdci, ale mam jiste metody, abych se nenechal okrast. Zalezi jen na ni, jestli to mysli vazne a ozve se.

Yossarian (Po, 24. 11. 2008 - 07:11)

Marku dávej pozor tahle tě ještě okrade, až zjistí žes slepej...když chodí za prachy okrade tě a ty budeš pak brečet na forech...takový sou nejhorší, neštítěj se ničeho.....'

Marek (Po, 24. 11. 2008 - 01:11)

marek(zav)braillnet.cz

Síma (Ne, 23. 11. 2008 - 15:11)

budem to řešit tady Marku?'

Marek (Ne, 23. 11. 2008 - 11:11)

Odkud si?

mlady.satyr"sez (So, 22. 11. 2008 - 22:11)

Taky bych se nebránil. :D'

Síma. (So, 22. 11. 2008 - 20:11)

Možná'

Reklama

Přidat komentář