Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

Návštěvník (St, 29. 5. 2002 - 12:05)

Dani: Lepe bych to sama nerekla.

Návštěvník (Út, 28. 5. 2002 - 22:05)

Je hodne smutne na nasich zivotech, ze se tolik zajimame o nazory "sousedu", pusobime sami sobe bolest, prichazime mnohdy o spousty krasnych chvil a zazitku, sami sobe stavime hraze a malujeme hranice. Ja se ptam, kdo ,kdy, kde rekl, ze muz v paru musi byt vzdy ten starsi, vyssi, svalovitejsi... , dale se ptam jake k tomu mel pravo, neco takoveho urcit a rict...a proc nas to tolik zatezuje, proc mame pocit, ze se neco deje spatne, kdyz je muz mladsi, mensi, a uuuppplllnnnee hubeny ......nase charaktery jsou rozdilne, nase psychika je rozdilna, nase cile jsou take rozdilne....tak proc stavet meritka a parametry ( ktere stejne na nikoho nepasuji), jak ma opravdovy par vypadat......Nemam sice mladsiho partnera, ale kdybych mela, a kdyby jedine tak bylo mozne muj zivot naplnit opravdovou laskou a partneskym stetsim, nekoukala bych nalevo ..napravo , a bylo by mi jedno, co tomu reknou lidi.Clovek zije kratce a mel by pro stetsi trochu riskovat, protoze jedine tak muze stesti poznat....

Návštěvník (Út, 28. 5. 2002 - 19:05)

Ahoj Jirko, je mi 42 let a prave se vzpamatovavávám z rozchodu s přítelem, kterému je 22 let. Nebylo to kvuli věku, ale z jiných důvodů. Zjistila jsem, že mě společnost mladých lidí vyhovuje více než vrstevníci. Mám 20 letou dceru a v její společnosti se cítím bezvadně. Nejde samozřejmě jenom o věk, důležitá je sympatie a vzájemné jiskření. Zatím Ahoj.P.S: Kolik měříš :-)'

Návštěvník (Čt, 2. 5. 2002 - 23:05)

ahojky,mne je 26 let a libi se mi starsi zeny tak kolem 50 let.Jiz jsem nejaky ten vztah mel,ale je to velky problem,protoze spousty zen se za to stydi a vychovany komunismem jsou presne nalajnovany na stejne stary partnery.Je mi z toho spatne kdyz slysim ty jejich kecy...a co by rekla sousedka?a tak dal...najde se nejaka,ktera mne pochopi?je mi smutno a radeji bych byl teplous,ale uz jsem se s tim davno smiril a tak hledam a hledam.....Jirka

Reklama

Přidat komentář