Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

Tomáš (Po, 19. 6. 2006 - 16:06)

A nechceš svoje fantazie rozvíst v soukromí mailu?:) Budu rád, když se mi ozvěš na omeof"seznam.cz'

Lenna (Po, 19. 6. 2006 - 14:06)

Já bych se tak milovala!'

xxcd (Po, 19. 6. 2006 - 14:06)

Mě 21 ... žena od 40 - xx ? :) Brno .... xxcd0"seznam.cz ... těším se ženo !!! :)'

Starší žena (Po, 19. 6. 2006 - 14:06)

Takové ty s kostěnýma obroučkama a půlcentimetrovým sklem? Mám tu jedny, kdybys chtěl, můžeme se domluvit. Možná i na něčem víc, brouku.'

Marťan (Po, 19. 6. 2006 - 14:06)

Já zase hledám brejle,neví někdo kde je můžu mít?'

Jindra (Po, 19. 6. 2006 - 09:06)

Daleko přirozenější je vztah starší ženy a mladšího muže než obráceně. Co se týká přírody, žena by měla být ve vztahu ta starší, aby to bylo v pořádku.'

Ela (Po, 19. 6. 2006 - 08:06)

Hledám čtyřicátníka, je mi 31.'

Iv. (Po, 19. 6. 2006 - 08:06)

Tomášku, já bych tak ráda někoho jako Ty, jenže jsem vdaná, a manžel by mě zabil, kdyby na to přišel, takže bohužel.'

Tomáš (Po, 19. 6. 2006 - 08:06)

příroda mi nadělila erotickej zájem o protějšky 32-45..:)..mně je 26 a jelikož neznám jinou alternativu, zkouším štěstí na těchhle obskurních stránkách..těším se na Tvou odezvu:) omeof"seznam.cz'

brbla (Pá, 8. 4. 2005 - 14:04)

To nemáte na mladý kočky, vy sračky, že lezete za starejma vraždama?To si tak málo věříte?'

borec (Pá, 8. 4. 2005 - 11:04)

Vybořte konečně někdo ty starý trhaviny, kdo má poslóchat ty jejich blbý žgryndy!'

Tari (Pá, 8. 4. 2005 - 11:04)

To katae: dik...vim, ze lidi v pohode je vetsina, takze prispevky brbly a kvaka me spis rozesmaly - hlavne ta predstava, jak praktikuje sex s trenkama na hlave - do toho ja bych teda nesla...:o) Jinak je fajn, ze dneska uz lidi tolik neresi, co je a co neni pro koho normalni, ale ze si proste zijou svuj zivot, tak jak nejlip umi a uzasny je, ze jsou dokonce i takovy, ktery tak nechaji zit i ostatni. Mej se moc moc...cauky

Tari (Pá, 8. 4. 2005 - 11:04)

jo a jeste rada pro kvaka - kdyz si davas trenyrky na hlavu - tak si holt musis vzit cisty - jinak se nediv, ze si musis zacpavat nos...paaaaa

katae (Pá, 8. 4. 2005 - 08:04)

Tari, z nich si nic nedělej, to kvak a brbla jsou jen puberťáčci, kteří viděli nahou ženskou jen na obrázku nebo v televizi a dělají si dobře maximálně tak sami. No, svým způsobem po nich už možná taky zůstávají mokrá prostěradla, ale jim to ještě uklízí maminky. :-)Přece by ses nenechala jejich příspěvky rozladit, ty už máš život srovnaný, jsi spokojená, tak si uvědom, že tohle čtou i normální lidi, kteří Tvé příspěvky chápou tak, jak je píšeš.'

Tari (Pá, 8. 4. 2005 - 07:04)

to kvak: aaaaaaaa dobryyyy :o))) koukám, ze uz mas neco za sebou a evidentne to nebyl zrovna nejlepsi zazitek..:o)))...neee, sorry,ale fajn, koncim s diskuzi, neni to moc konstruktivni.Chtela jsem jen pridat svou vlastni zkusenost - nic vic. Caukyy a mejte se'

kvak (Čt, 7. 4. 2005 - 14:04)

jasně že to jde se starší, Brblo! Chce to jenom trenky přes hlavu, zacpat nos a už se jede!'

Tari (Čt, 7. 4. 2005 - 14:04)

To Brbla: poho, klidne mej svuj nazor. Nevim kolik ti je, ale dneska uz 40 neznamena, ze vypadas jako kdyz si mas jit zitra zadat o duchod. Ja si tedy nestezuju,do prace na kole, hraju na basu (tedy na basovou kytaru - pro ty "starsi:o)), na koncikach parim - taky jsem chvili resila problem, jestli dokazu poznat, kdy prijde ta hranice, ze uz to bude zabava jen pro me a pro ostatni traparna - ale ver nebo ne - klukum z kapely bych na konciku chybela ....takze jooo - jestli tohle je senilita - tak klidne m/ m/ Cauky a neres - zij si podle svyho, vzdyt tebe nic nenuti abys delal neco podobnyho, ne?

katae (Čt, 7. 4. 2005 - 11:04)

to brbla: ctím Tvou vlastní osobní zkušenost....ale každý na tom nemusí být stejně jako Ty.'

brbla (Čt, 7. 4. 2005 - 10:04)

Se nedivím, to jsou záchvaty stařecké senility!!!'

Tari (Čt, 7. 4. 2005 - 07:04)

Letos mi bude 41. Žiju ve formálním svazku a mám kluka, kterýmu je 22. Ve spoustě věcí je on ten "starší a rozumnější".Děsně si užijem.Jezdíme na koncíky, smějem se u stejných filmů, líbí se nam podobná muzika.Moje dcera má kluka stejně starýho. Je to bomba - ale přesně - žijem jenom jednou a ja neskončím u plotny jen proto, že snad někdo řekl, že to je normální život pro ženu po 4Ocítce.Mám okolo sebe jen mladé lidi (ostatně ja si tedy taky vůbec stará nepřipadáám:o)) a ať to zní komu chce divně,chovají se ke me jako k stejně staré a ja jsem s tím naprosto spokojená. Každému doporučuju, ať si nedělá hlavu z předsudků. Život není tak dlouhý a někdy ani tak veselý, abychom se vzdávali toho, co nás dělá šťastnějšími.....jo a sex - tak ten nemá chybu!!! Pa pa a užívejte si'

Reklama

Přidat komentář