Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

Mlaďas (Po, 23. 10. 2006 - 07:10)

píšeš to přesně, Lálo. Flirtují s tebou, chtějí tě do postele, ale pro život? Zapomeň:-)'

Lála (So, 21. 10. 2006 - 23:10)

Po odmlce se připojuji a jasně dávám najevo, že píšu jen sama za sebe.
Také by mne těšilo, kdyby se zde pokračovalo jako dříve.
Romane i když bys měl založit asi nové téma, věř mi, že ti rozumím.Když mi bylo 17 přitahovali mne starší partneří o lO i 25 let a bylo to dokonalé, ale za totáče byl pohled na takový vztah přímo zoufalý a tak jsem to nakonec vzdala.
Tvoje přítelkyně udělala zásadní chybu, že se se svým mimomanželským vztahem někomu svěřovala a možná by to bylo dopadlo úplně jinak.
Ale rozhodně nikdy za rozdíl věku nikoho neodsuzuji ať je to jakýmkoliv směrem.Strašně moc záleží na tom kdo s kým se potká a jak to jiskří. Mám známé manžele, kteří jsou ve věku ona 7O a on 88 let. Ona je inteligenci na úrovni 35-lété dokonalé dámy a on, taktéž inteligenní,štíhlý sportovní typ muže, který ve svém věku zvládá i 4O km na kole denně. Zkrátka dokonalý pár a dokonale zapadnou do společnosti lidí kolem 35 let.Ale to je opravdu světlá vyjímka a je radost se na jejich vztah dívat.
I když mám na krku 4O a jdu nakupovat či kamkoliv jinam, lépí se na mne muži různého věku, většinou se setkávám s tím, že se dvoří a myslí, že mi je o dost méně let.Zrovna v posledních týdnech se o mne zajímá o l0 let mladší muž a přitahuju ho jako magnet, je jasné, že jsme na stejné vlně, krásně spolu flirtujeme.
Mám také rodinu, která funguje dokonale a tak vím, že je vše na mně, zda podlehnu či ne.
Vím, že nepodlehnu.
Těším se, kdy tu začne opět sranda.'

Monetka (Pá, 20. 10. 2006 - 15:10)

Ozaj Mlaďas, ko?ko máš rokov ak to nie je tajomstvo a ako staré baby si h?adáš. Vlastne keď tak nad tým premýš?am máš v niečom aj pravdu. Určite si niektoré ženské h?adajú mladších chlapov lebo doma je to okukané a zajačik ich poteší. V takom prípade sa ani nedivím keď ich odložíš. Ale pozor, nie vždy to tak je, takže asi máme každý v niečom pravdu. A poznám manželský pár ktorý sú spolu 18 rokov a chalan je o 12 rokov mladší a klape im to spolu super. Všetkým takým držím palce.'

Mlaďas (Pá, 20. 10. 2006 - 13:10)

a ještě k milecím i v 60. Nevím sice, komu na to odpovídám, protože si ten chudáček neumí vymyslet vlastní Nick, ale proč ne? Ať milence má. Čím starší, tím snáze se dá oblbnout a vůbec to neznamená, že jí po použití ten milenec může poslat do háje'

Mlaďas (Pá, 20. 10. 2006 - 13:10)

nevím, jaký dementík tu píše mým jménem, ale k odpovědi na otázku monetky. Jistě že nejsem pokaždé pánem toho, kdo vztah ukončí. Jenom jde o to, že mě to poslední dobou přestává bavit dříve, než ty dotyčné. Takže znám pocit být odvrhut, pokud jde jen o to:-)'

mlaďas (Pá, 20. 10. 2006 - 13:10)

Myslíš si, že 42-letech ujíždí vlak? Tak to se sakra pleteš. Možná máš tak starou maminku doma a podle ní srovnáváš ostatní. Žena může mít milence i v 60-ti. Tím myslím dobře vypadající a udržovaná . Dáša'

Mlaďas (Pá, 20. 10. 2006 - 13:10)

Poslechni mlaďásku, tak ty si myslíš, že ve 42-letech ženě ujíždí vlak? ha.ha.ha./ Nevím jak vypadá tvoje maminka ve 42-letech a možná proto to tak bereš./. No tak to se sakra pleteš. Žena může mít milence i v 60-ti letech. Ona ano,klidně i v 60-ti inteligentní, dobře vypadající atd, ale co ty v 60-ti letech jak to půjde tobě, možná tak s nějakou tou viagrou. Dáša'

Monetka (Pá, 20. 10. 2006 - 13:10)

No počkaj, počkaj, takže je to iba na tebe kedy to skončí? Veď v tom prípade berieš ženu ako vec! A už sa ti stalo že to babu prestalo skôr baviť ako teba? Neverím tomu že si taký "superman"!'

Mlaďas (Pá, 20. 10. 2006 - 13:10)

já nechci partnerku vyžužlať:-) Já si s ní chci užít a dokud mě baví, užívá si i ona. Je to věc žen, že mají tendenci se vázat. Ne moje.'

Monetka (Pá, 20. 10. 2006 - 13:10)

No vy ste obidvaja chutný! Veď ste úplne rovnaký! Chcete partnera iba vyžužlať a vypluť.'

Mlaďas (Pá, 20. 10. 2006 - 11:10)

jistě, vysání a pak sbohem je ukázkou slušnosti:-)))'

Návštěvník (Pá, 20. 10. 2006 - 10:10)

Na mně by sis Mlaďas nepřišel. Mě baví mladého chlapa sexuálně vysát a pak sbohem, tón určuju zásadně já...ne každá naletí na řečičky, o tvém charakteru raději nebudu diskutovat, já jsem aspoň slušná...'

Mlaďas (Pá, 20. 10. 2006 - 10:10)

je snadné oblbnout starší ženskou, protože většina z nich má pocit že jí ujíždí vlak a pocit že jí někdo miluje jí zcela ovládne. Většina z nich má doma vztah se kterým po letech není spokojená a to je úrodná půda k tomu, aby líbivé řečičky zapustily kořeny. A že si v duchu myslím něco jiného než říkám? Dozví se to, až mě v posteli omrzí'

Tina (Pá, 20. 10. 2006 - 07:10)

Zajímalo by mě, zda by Roman a podobní chodili právě s 42 letou, pokud by byla čupr, sportovní, mladistvá, udržovaná, se smyslem pro humor atd. Myslím, že i tak ne, vždy si najdou něco, co je špatně. Já tomu říkám zamindrákovaný chlap, který se tak bojí svých let, že potřebuje mladou stůj co stůj, ale tím se nic nezastaví a hlavně si nepomůže.'

Haf (Čt, 19. 10. 2006 - 21:10)

Sakra Romane! Jak můžeš napsat, že ženská ve 42 je nezajímavá, nudná!!! Mně je taky 42 a jsem v nejlepších letech!!!! Takhle dobře jsem se necítila celý život!!!!!'

Roman (Čt, 19. 10. 2006 - 21:10)

PS. Kdo si myslí, že si stěžuji na svůj osud, pak ať raději čte Rudé právo, tam mu vše napíšou polopaticky a jistě to k jeho spokojenosti i pochopí.

'

Roman (Čt, 19. 10. 2006 - 21:10)

Děkuji za vaše příspěvky, nicméně jste ve většině neudělali nic jiného než to, že jste jen potvrdili to, co jsem vlastně napsal.
Shrnu-li to, u mužů se to samé posuzuje jinak. Kam se dámy poděla vaše objektivita? A to ostatní? Jen předsudky a předsudky a zažitá společenská schémata. Proč hned někdo musí někoho zneužívat či využívat? To jste opravdu všichni takoví škarohlídi? Kdo by si byť před deseti roky připustil, že žena se provdá za ženu a muž si vezme muže?'

Monetka (Čt, 19. 10. 2006 - 17:10)

No Roman to je na novú diskusiu "Starší muž o 20 rokov mladšia žena". Opačne to funguje, ale na 90% chce mladšia žena o to?ko staršieho chlapa buď kvôli prachom, alebo potrebuje otca ktorý jej chýbal v detstve.'

Jenda (Čt, 19. 10. 2006 - 17:10)

Taky nechapu tyhle chlapi, kteri porad musi honit mlade. V tripade 50+30,35 to jeste neni tak suplne trasne, protoze i kdyz je tam velky vekovy rozdil, jsou to preci jenom dva dospeli lide. Jakmile ale takovyhle chlap zacne honit dvacitky, nerkuli jeste mladsi tak je to opravdu trapas. No a kdyz spolu zustanou a vezmou se, tak to je uplny konec pac zenska v nejlepsich letech potom dedkovi vymenuje pampersky a ze ma stejne bokem mladsiho je jasny. Na nejakou epizodku mozna - at maji zkusenost oba - ale jako vztah nikdy!

Laskonka (Čt, 19. 10. 2006 - 15:10)

Souhlasím s Danou, trochu mě Roman připomíná mého bývalého manžela. Je mu padesát, o deset let víc než mě a svěřil se, že ho ženy nad třicet nepřitahují, že mu připadají staré, zvadlé, rozbředlé apod. Musím se smát, protože taková může být i mladá - myslím tedy zvadlá, unylá, k ničemu. A naopak. Spousta 42letých ženských jsou udržované kočky, o usedlosti a lenosti nemůže být řeč. Můj ex se stále plácá v různých vztazích, honí mladé, ty ho většinou nějak využijí nebo od něj prchnou a vdají se )za jiného, to se mu stalo vícekrát)a on je pořád sám a lituje se. Vypadá dobře, což o to, ale padesát je padesát a i když na tom není špatně, není milionář a tak ten zájem mladých rychle zvadne. Je mi ho docela líto.'

Reklama

Přidat komentář