Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

Tomáš (Po, 19. 6. 2006 - 08:06)

příroda mi nadělila erotickej zájem o protějšky 32-45..:)..mně je 26 a jelikož neznám jinou alternativu, zkouším štěstí na těchhle obskurních stránkách..těším se na Tvou odezvu:) omeof"seznam.cz'

brbla (Pá, 8. 4. 2005 - 14:04)

To nemáte na mladý kočky, vy sračky, že lezete za starejma vraždama?To si tak málo věříte?'

borec (Pá, 8. 4. 2005 - 11:04)

Vybořte konečně někdo ty starý trhaviny, kdo má poslóchat ty jejich blbý žgryndy!'

Tari (Pá, 8. 4. 2005 - 11:04)

To katae: dik...vim, ze lidi v pohode je vetsina, takze prispevky brbly a kvaka me spis rozesmaly - hlavne ta predstava, jak praktikuje sex s trenkama na hlave - do toho ja bych teda nesla...:o) Jinak je fajn, ze dneska uz lidi tolik neresi, co je a co neni pro koho normalni, ale ze si proste zijou svuj zivot, tak jak nejlip umi a uzasny je, ze jsou dokonce i takovy, ktery tak nechaji zit i ostatni. Mej se moc moc...cauky

Tari (Pá, 8. 4. 2005 - 11:04)

jo a jeste rada pro kvaka - kdyz si davas trenyrky na hlavu - tak si holt musis vzit cisty - jinak se nediv, ze si musis zacpavat nos...paaaaa

katae (Pá, 8. 4. 2005 - 08:04)

Tari, z nich si nic nedělej, to kvak a brbla jsou jen puberťáčci, kteří viděli nahou ženskou jen na obrázku nebo v televizi a dělají si dobře maximálně tak sami. No, svým způsobem po nich už možná taky zůstávají mokrá prostěradla, ale jim to ještě uklízí maminky. :-)Přece by ses nenechala jejich příspěvky rozladit, ty už máš život srovnaný, jsi spokojená, tak si uvědom, že tohle čtou i normální lidi, kteří Tvé příspěvky chápou tak, jak je píšeš.'

Tari (Pá, 8. 4. 2005 - 07:04)

to kvak: aaaaaaaa dobryyyy :o))) koukám, ze uz mas neco za sebou a evidentne to nebyl zrovna nejlepsi zazitek..:o)))...neee, sorry,ale fajn, koncim s diskuzi, neni to moc konstruktivni.Chtela jsem jen pridat svou vlastni zkusenost - nic vic. Caukyy a mejte se'

kvak (Čt, 7. 4. 2005 - 14:04)

jasně že to jde se starší, Brblo! Chce to jenom trenky přes hlavu, zacpat nos a už se jede!'

Tari (Čt, 7. 4. 2005 - 14:04)

To Brbla: poho, klidne mej svuj nazor. Nevim kolik ti je, ale dneska uz 40 neznamena, ze vypadas jako kdyz si mas jit zitra zadat o duchod. Ja si tedy nestezuju,do prace na kole, hraju na basu (tedy na basovou kytaru - pro ty "starsi:o)), na koncikach parim - taky jsem chvili resila problem, jestli dokazu poznat, kdy prijde ta hranice, ze uz to bude zabava jen pro me a pro ostatni traparna - ale ver nebo ne - klukum z kapely bych na konciku chybela ....takze jooo - jestli tohle je senilita - tak klidne m/ m/ Cauky a neres - zij si podle svyho, vzdyt tebe nic nenuti abys delal neco podobnyho, ne?

katae (Čt, 7. 4. 2005 - 11:04)

to brbla: ctím Tvou vlastní osobní zkušenost....ale každý na tom nemusí být stejně jako Ty.'

brbla (Čt, 7. 4. 2005 - 10:04)

Se nedivím, to jsou záchvaty stařecké senility!!!'

Tari (Čt, 7. 4. 2005 - 07:04)

Letos mi bude 41. Žiju ve formálním svazku a mám kluka, kterýmu je 22. Ve spoustě věcí je on ten "starší a rozumnější".Děsně si užijem.Jezdíme na koncíky, smějem se u stejných filmů, líbí se nam podobná muzika.Moje dcera má kluka stejně starýho. Je to bomba - ale přesně - žijem jenom jednou a ja neskončím u plotny jen proto, že snad někdo řekl, že to je normální život pro ženu po 4Ocítce.Mám okolo sebe jen mladé lidi (ostatně ja si tedy taky vůbec stará nepřipadáám:o)) a ať to zní komu chce divně,chovají se ke me jako k stejně staré a ja jsem s tím naprosto spokojená. Každému doporučuju, ať si nedělá hlavu z předsudků. Život není tak dlouhý a někdy ani tak veselý, abychom se vzdávali toho, co nás dělá šťastnějšími.....jo a sex - tak ten nemá chybu!!! Pa pa a užívejte si'

loyd (Po, 13. 12. 2004 - 15:12)

Je mi 22 let a moc se mi libi starsi zeny, tak od 35 vic. Moc rad bych to vyzkousel.

Zdenda (Po, 6. 12. 2004 - 13:12)

Ahoj,reaguji na diskusi,která se rozběhla ohledně tématu mladší muž a starší žena,taky mne přitahují starší a zkušené ženy.Je mi 26 let,mám smysl pro humor a pokud by Ti to nevadilo,rád bych Tě poznal třeba u skleničky vína.Nebudu se víc rozepisovat,pokud by si měla odvahu se sejít,tak napíšu samozřejmě víc :-)) Zdenda'

emka (So, 27. 11. 2004 - 21:11)

ooooo sorry .... šlapeme....'

emka (So, 27. 11. 2004 - 21:11)

To protože bychom vybočovali, že bychom byli odlišní, to proto si takhle sami špaleme po štěstí.'

Kryštov (Pá, 26. 11. 2004 - 16:11)

To Juliana mohu taky zkusit napsat. Je mi 28 a jsem z Prahy. Měl jsem vztas s 40 letou, ale musela skončit tak teď hledám sličnou krásnou ženu v nejlepších letech'

Tom (Pá, 26. 11. 2004 - 16:11)

To Krasi: přitahují mě hrozně moc starší ženy. Vědí co chtějí. Hned bych si nechal říct. Je mi 28, ale myslím si že bych s ženou tvého typu nediskutoval o CD a mobilech na to jem už "starý" jsou mnohem lepší témata ....'

blochin (Čt, 25. 11. 2004 - 20:11)

Hledám ahojky,mne je 38 let a libi se mi starsi zeny tak kolem 55 let.Jiz jsem nejaky ten vztah mel je to nádhera když se člověk miluje se starší ženou ,ale je to velky problem,protoze spousty zen se za to stydi a co by rekla sousedka? najde se nejaka,ktera mne pochopi? pokud možno okolí Olomouce nebo i dál je mi smutno a tak hledam a hledam.....prosím odepište mi Martin'

blochin (Čt, 25. 11. 2004 - 20:11)

ahojky,mne je 38 let a libi se mi starsi zeny tak kolem 50 let.Jiz jsem nejaky ten vztah mel,ale je to velky problem,protoze spousty zen se za to stydi a co by rekla dcera?a tak dal...najde se nejaka,ktera mne pochopi nechá se od mě rozmazlovat, doufám, že to dámy pochopíte a odpovíte mi.....Martin'

Reklama

Přidat komentář