Reklama

Gynekomastie

Pavel (St, 21. 10. 2009 - 20:10)

kluci ty kdo to máte se staráčů i ty kdo to máte od přírody, tak když se vám to dělalo bolelo to jako bradavky byly citlivé??? mě to totiž bolí na omak už asi 3 měsíce ale myslím že to mám již dýl ale ted prostě z ničeho nic poslední 3 měsíce mě ty bradavky bolí a tak nevím jestli se to potom stále nezvětšuje. díky za skušenosti těm kdo to má a má podobný problém.

Pavel (St, 21. 10. 2009 - 20:10)

Tak já to mám již za sebou....prosím tě kde ti to dělali a kolik to stálo??

Milan (Po, 19. 10. 2009 - 15:10)

Zapoměl jsem ten odkaz tady...Ahoj, podívej se na http://www.energycentrum.cz/gynex.php To je tentýž přípravek - napomáhá zvyšovat hladinu testosteronu, toť vše. Já měl testosteron naprosto v pořádku, gynekomastie byla zapříčiněna zřejmě vyšší hladinou estradiolu, v mém případě by tento přípravek určitě nepomoh...

Pavel (Čt, 15. 10. 2009 - 23:10)

Co říkáte tomuhle má s tím...Něco podobného bych ohodnotil na 99,9% na vyhozené peníze a ohrožené zdraví.Kdyby to bylo tak zázračné, tak už to využívají aspoň někde lékaři.

Jakub (Čt, 15. 10. 2009 - 21:10)

Zapoměl jsem ten odkaz tady je. http://www.natural-gynecomastia-cure.com/index.html

Jakub (Čt, 15. 10. 2009 - 21:10)

Co říkáte tomuhle má s tím někdo zkušenosti? Jsou to tablety z přírodních surovin na léčbu gynekomastie bez operace. Jde to objednat přes net. z Ameryky. Není to zrovna levné ale funguje to vůbec, nevíte někdo o tom něco?

Denis (Čt, 15. 10. 2009 - 19:10)

ahoj já mám cca 4mesice po operaci sice mam jedno prso nepatrne vetsi a jedna bradavka vypada jinak nez druha ale je to o 100%lepsi nez to bylo driv takze si fakt nemuzu stezovat proto bych chtel rict tem z vas co premejsli o liposukci nevahejte dete hned uvidite ze vam to strasne pomuze

Denny (St, 30. 9. 2009 - 12:09)

čau hoši, tak já už mám měsíc po operaci, měl jsem jen drobnější gynekomastii, oteklé bradavky, vystoupené asi tak centimetr a půl, ale chodím do posilovny a chtěl jsem vypadat dobře, tak jsem se proto rozhodl na operaci jít. Levé prso vypadá výborně, na pravém jsem to měl trochu horší, tak to vypadá trošku hůř, řekl bych že trocha žlázy mi tam asi zůstala, ale jen tak minimum, na pohled to vypadá taky dobře, četl jsem právěže, že když to vezmou úplně, tak může bradavka propadnout, tak jsem měl z toho taky trochu strach, ale na pohled je to fajn, co mě spíš teď trochu dělá starosti, je, že po té co jsem si sundal elastický trikot mi ta kůže na bradavce úplně nepřilíná, trošku je nafouknutá, ale jen tak milimetr, na pohled je to pořád dobré, a v podstatě už je mi to jakš takš jedno, vypadá to normálně, ale mám dilema, jestli ještě nosit tu elastickou vestu a nebo jestli to už je zbytečné, protože si zas myslím, že kdyby ta vesta tomu měla pomoc, tak už se to za ten měsíc stalo, poraďte prosím, jestli s tím máte zkušenosti, je to jak kdyby té kůže na bradavce bylo o trochu víc a ted se nemůže úplně přilepit...nevím no, ale jinak jako radím, všichni na tu operaci běžte, vypadá to stoprocentně líp

lolek (Po, 28. 9. 2009 - 19:09)

Tak já to mám již za sebou. Na endu mi byla diagnostikována pseudogynekomastie, nicméně po zkušeném ohmatání p. primářem bylo rozhodnuto i o odstranění celé žlázy.
V nemocnici jsem se zdržel jen týden (celková anestezie), druhý mi sebrali stahující pás a vyndali stehy. Jizvy nejsou vidět vůbec, řez byl totiž veden přímo v bradavce. S výsledkem jsem stoprocentně spokojen, na plastické chirurgii odvedli perfektní práci.

jyrka (Út, 15. 9. 2009 - 22:09)

Byl jsem před 3měsíci v Praze...Mne je 33. Zvetsene prsni bradavky mam cca od 13 let. Na plastickou chirurgii jsem sel cca v 22 letech. Tam mne rekli ze by bradavky zmensit sly ale ze by pak byla videt pooperacni jizva. Tak jsem se na to vybodnul. Jinak hodne cvicim takze mam pomerne to opticky neni az zas tak hrozny nicmene cvicit je potreba fakt hodne. Nejaky kliky nemaji cenu. Chce to posilovnu, stravu, odrikani. Asi to zkusim znovu preci jenom mozna doba poskocila.

mary (Út, 15. 9. 2009 - 16:09)

Je mi 23, mam stejny problem,...na zmenšení prsou u mužů funguje stejná metoda jako u žen, masáže: dlaně na bradavky, masírovat nahoru a ven /k pažím/,
1 série 36 cviků, max. 360/den
účinek se projeví brzy, ale vydržet
hodně úspěchů

lolek (Pá, 28. 8. 2009 - 13:08)

Marek, můžeš skusit pít čaj z kotvičníku, ale u puberťáka může mýt aj vedlejší účinky z důvodu zvýšení hladiny testosteronu, no ne všechny jsou negativní :-)

Deny (St, 26. 8. 2009 - 00:08)

tak já jdu zítra ráno na operaci, jsem teď brutálně ve stresu, bojím se, aby ty jizvy nevypadaly nakonec ještě hůř než celá ta gynkomastie a abych si to vůbec ještě víc nezkazil. Kdybych to už neměl zaplacené, tak bych snad i couvl. Co vám budu povídat, jsou to muka hoši, pak napíšu, jak to dopadlo...

Marek (Po, 24. 8. 2009 - 14:08)

Nafouklé prsa mam jeden rok a taktéž mi doktorka a všichni říkají že mi to zmizí. počkám do 15 let. Kamarádi to pry taky měli a už jim to zmizelo a to jsou o rok mladší. A také jsem slyšel že existuje nějaká mstička na to je to pravda ? díky za odpověd foxik17"seznam.cz

Tom (Čt, 2. 7. 2009 - 16:07)

jsem třetí den po operaci a zatím jsem spokojený.Mám sice hrudník oteklý a plno škaredých modřin ale to odezní,používám krém ibu-hepa + wobenzym tablety na nápravu těch otoků a modřin.Jinak operace proběhla prý bez komplikací,odsáto 400ml tuku + ostranění prsní žlázy přes bradavku.Byl jsem operován na klinice Dr.Lucáka v Ostravě a jsem s prostředím i chováním personálu spokojen.Operace mě vyšla na 15200 + 900 hospitalizace + 900 trikot ,k tomu ještě ty léky 1000 takže zhruba 18000. Za týden jdu vytahovat stehy.Sice ještě ted nemůžu hodnotit zda operace vyšla na 100% protože je brzo ,ale co napsat můžu je to že to vypadá MNOHEM lépe a vím že i když to třeba nebude 100%tní bude těch 18000 správně investovaných.Kdo má zájem ještě o nějaké informace klidně pište na email slamic"centru.cz

jackob (St, 1. 7. 2009 - 01:07)

ahoj tomku posilováním to bohužel nezmizí já to mel od 14let a posilováním se mi to pouze zvetšilo ted je mi 21 a nechal sem si to odstranit liposukcí.na 90% ti nic jiného nez operace nepomůže tedy pokud s tím necheš žít napořád je to smutné ale je to tak:(

tomek (Ne, 28. 6. 2009 - 22:06)

ahoj..helee mě je 16 a gynekomastie mi fakt vadi...nevite nekdo, jestli kdybych zhubnul vetsinu tuku, tedy bby sel i z prsou a pak do toho bych hodne prsa posliloval, jestli by to zmizlo??

lolek (St, 24. 6. 2009 - 14:06)

Já jsem oběhnul klasické kolečko praktik - endokrinolog - plastická chirurgie, na operaci du v září, přesto že mám pseudogynekomastii, doktorka doporučila všechno pryč...
na doporučení z enda je pak operace zdarma hrazená pojišťovnou.

Pavel (Po, 22. 6. 2009 - 23:06)

Na fotografii není úplně jasně viditelný stav, ale asi jsem na to srovnatelně nebo o kousek hůř. Na operaci určitě nepůjdu, volím vhodné oblečení a prostě na to nemyslím.

bc (Po, 22. 6. 2009 - 23:06)

tak já du na operaci psudogynekomastie za měsíc
můj stav je zhruba podobný jako na obr.:
http://www.plasticsurgery4u.com/gynecomastia_gallery/p7ssm_img_1/fullsize/tubular_puffy_nipples32_fs_fs.jpg

Reklama

Přidat komentář