Reklama

Gynekomastie

Štěpán (So, 24. 7. 2010 - 22:07)

Ahoj lidi, mam stejnej...V tom článku jsi úplně vše vystihl.. jsme na tom stejně, mám stejný problém jako ty.. Jsou to prý ženské hormony v těle, který mají zmizet, ale zatim žádný rozdíl nevidím.. Jinak pokud bys chtěl se o tom pobavit tak mám skype.. můj nick: struk15

Štěpán (St, 21. 7. 2010 - 23:07)

Ahoj.. Je mi 14 let a mám pouze nafouklé bradavky, ale prsa jsou v normálním stavu u kluka.. Doktorka mi říká, že to jsou pouze ženské hormony v těle, který prej časem zmizí.. Když jsem se díval na obrázky Gynekomastie tak si myslim, že až tak hrozný to nemám, jak říkám: Pouze nafouklé bradavky nikoli zvětšené prsa.. Může mi prosim někdo kdo má s tímto zkušennost poradit?.. Potřebuju vědět jestli mi to opravdu zmizí, nebo jestli se mi to naopak ještě zhorší.. Prosím o radu.. Děkuji..

Pavel (Po, 19. 7. 2010 - 10:07)

Ahoj, pod levou bradavkou se mi objevila bulka tak velikosti 1,5 cm.Je to tak čtyři dny,co jsem to zjistil.nikdy jsem na gyno netrpěl.Může to samo po určité době zmizet?Bral jsem totiž v malém množství aromatizující látky v zimě a bylo to v pohodě a teď zhruba po 14 dnech se mi to objevilo. Může se mi to upravit čajem - kotvičík zemní??

Unknown (Út, 13. 7. 2010 - 10:07)

Ahoj, mam problem mam gynekomastíí a podle toho co jsem četl mám mírně zvetšenou žlázu pod dvorcem (aspoň myslím). Zašel jsem s tim k obvoďakovi a ten mi říkal že je to v období puberty bežné a že s tim zatím nic dělat nebude že to do 18 zmizí ale podle vaších zkušeností o tom pochybuju.´tak nevím co mam dělat.Nevíte jestli mužu se objednat na endokrinologií i bez "požehnání lekaře? díky za rady je mi 15

Jara (St, 7. 7. 2010 - 14:07)

Ahoj,
na endokrinologii sem...Každopádně bych zašel na konzultaci přímo na nějakou kliniku kde se operuje gynekomastie, tam ti řeknou co a jak i vzhledem k tvému věku. Jinak kliky ti na 99 procent nepomůžou upravit tvar prsou ani bradavek - taky jsem je dělal :-)

Honza (Pá, 2. 7. 2010 - 19:07)

Ahoj,
na endokrinologii sem se taky dozvěděl, že mám gynekomastii. Taky mi ta doktorka co tam byla, řekla ,že se toho časem zbavim, když budu dělat kliky a k tomu mi dala nějaký prášky. Teď už dávám ráno a večer 30 kliků, beru ty posraný prášky a furt hovno. Je mi 14 let, myslíte, že bych už mohl podstoupit operaci na odstranění tý mléčný žlázy?

Jara (Pá, 11. 6. 2010 - 15:06)

Zdravím, taky se rád pochlubím se svou zkušeností. Je mi 25 a zhruba od 13 mám zvětšená prsa. V roce 2007 jsem podstoupil vyšetření na jedné soukromé klinice a bylo mi řečeno, že mám lehčí stupeň gynekomastie a že se vše vyřeší liposukcí. Po operaci se stav skutečně zlepšil, asi měsíc jsem nosil elastickou vestu, nicméně jak už tady bylo zmíněno, liposukce nevyřeší tvar ani velikost bradavek, takže jsem tam, kde jsem byl. Letos zvažuju další operaci, protože už mě štve se v létě stydět svléknout, nebo vzít si přiléhavější tričko. Všem doporučuju se důkladně informovat o metodách léčby a zda daný typ operace skutečně vyřeší váš problém.

Jarda (St, 9. 6. 2010 - 11:06)

kluci nestyďte se za to vždyť je to pěkné daleko horší je malý úd

Anonym.L (So, 29. 5. 2010 - 21:05)

Nejsem doktor,ale zdá se,že...síce ti to ničí podkožný tuk ale zvečšuje prsné žlazy takto sa toho nezbavíš

Anonym.L (So, 29. 5. 2010 - 21:05)

Zdravím.Neviem,ci mám to co...Nie .Mne sa nezdá že by si mal gynekomastiu lebo by si mal aj z večšené bradavky a o vela to to si len trochu obézny ty to vybeháš . To ,že sa ti bradavky pri chlade z mensiu a su tzake drsne to je normalna reakcia je to nieco ako husacia koža . Ak máš napuchnute aj okolia bradavie bud je to len tuk skus zacat trochu cvicit toho sa zbavis ale bo ak ani po roku cvivenia nic tak zajdi za lekarom ale tie bradavky mas v poriadku to je normalne

Anonym.L (So, 29. 5. 2010 - 21:05)

Ahojt ludia. Mal som to tiez...U nás na Slovensku je to hradené? To je super a od kolkých rokou sa tam može íst lebo ja mám tento problem už 3 roky a mám 15 dost ma to obmedzuje a rád by som sa toho zbavil . PROSIM ta pomož mi ked mas s tym skusenost dost mi to prekaža nemozem ist anilen v tricku po ulici ty to urcite poznas a vies ako sa citim ked mi budes sciet pomoct napis na Email [email protected] DAKUJEM

Anonym.L (So, 29. 5. 2010 - 17:05)

Ja mám podobný problém od 12 rokou teraz mám 15 . nepomáhaju žiadne hodiny driny v posilovni ani nic . Už som bol úplne zžfalý chodim koli tomu zhrbený a podobne . Moja obvodná lekárka ma poslala na Endokrynologiu . Treza niekedy sa tam chystam . Všimol som si tiež ,že niektorý tu máte tiež skusenosti s štátnymi doktormi . Chcel by som poradil a aby ste mi povedaly čo všetko to obnáša a a ako to je stým platením keďže tu píšete .že ste nedali nič. A myslíte ,že aj v tomto veku by ma Doktorka poslala na operáciu ? Ďakujem . Prosím vás v prípade ,že mi niekdo chcete pomoct (snád sa tu niekdo taký nájde ved vy ma viete najlepsie pochopit aké su stým problémy . Prosím vás napíšte na Email- [email protected] veľmi vám dakujem .

reseni (So, 17. 4. 2010 - 00:04)

Kluci pokud vam ve 14ti letech reknou ze se to spravi samo tak je to mozne a patrite mezi par stastlivcu. Kazdopadne je treba pockat minimalne do 18ti let a potom jit na plastickou chirurgii.Pani doktorka tocikova vas z toho vyseka.

posilovna (So, 17. 4. 2010 - 00:04)

Ahoj kluci
Pokud se snažíte upravit tvar svých prsou cvičením tak vás předem varuju. Dal jsem tomu rok. Rok cvičím a hodně intenzivně cca 10 kilo přírůstek za rok. Je to na celkové postavě vidět a prsa se mnně hodně zvětšili. Myslel jsem že to pomůže nicméně bradavky mají tvar jako před tím takže prsa mám vyrýsovaná super jako svalouš ale Zkuste si představit balónek pod tričkem jako sval a na tom kus špeku (to je ta prsní žláza) pod tričkem je to výraznější je to víc vidět a efekt je stále v prdeli. Tohle nepomáhá.

gynekomastie (So, 17. 4. 2010 - 00:04)

Ahoj
Jsem 4 měsíce po zákroku a je to stejné jako předtím. Podstoupil jsem jenom liposukci. To znamená pouze odsátí tuku bez odebrání prsní žlázy - někteří plast.chirurgové tvrdí že to stačí. Nicméně jsem byl u dalšího doktora a ten se divil že jsem šel pouze na liposukci která sice upraví tvar prsou tím že se odsaje tuk ale prsní žláza zůstane. Doktorka řekla že v 90 procentech je třeba odstanit i prsní žlázu a pouze 10 procent kluků to má pouze z toho že jsou tlustý. Takže odsátí tuku není asi moc účinný.

Jakub (Út, 6. 4. 2010 - 23:04)

Ahoj, prosimte chtel bych se...Ahoj zavolej mi poradim ti mé č je 775264090 Jakub čau.

neto (Út, 6. 4. 2010 - 17:04)

Ahoj všichni dnes už jsem...Ahoj, prosimte chtel bych se zeptat, jak jsi to postupoval, kam presneji zajit v te FN? Dik

jakub (Út, 6. 4. 2010 - 14:04)

Můžete mě poslat...Prosimte jakej kontakt potřebuješ????

Jakub (Út, 6. 4. 2010 - 14:04)

Všem ostatním: zatím to...Ahoj všichni dnes už jsem 3den propušten z FN v Plzni a dnes je to 8den co jsem byl na operaci Gynekomastie delali mi jak pravou stranu tak levou stranu.Chtel bych se zeptat jestli mi nekdo dokáže říct jak dlouho trvá celkové lečení aby me mohl doktor uschopnit a byl jsem schopen normálne pracovat.jsem Automechanik a delám v Pneuservisu takže potřebuju docela dost síly a pohybu.poradí mi nekdo????dekuji volcom83...

jara1303@seznam (Čt, 25. 3. 2010 - 13:03)

Tak panove. Ja jsem ted druhy...Můžete mě poslat kontakt.
Dík Jara

Reklama

Přidat komentář